🏆 Legends Awards 2019! 🏆

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
  • Sziasztok!

Az én jelöltem egy vezetőtársam a Hu2 szerverről:

Tűztündér az E.E.V. Klánból (Fórumos neve: Hajthatatlan, így talán több játékosnak is ismerős lehet.)

Kategória: Legenda, mint legjobb vezető.

Indok:

Egy kezdő és rutintalan játékosokkal teli klánból egy top klánokat meghazudtoló csapatot épített. Végre egy olyan vezetőt ismertem meg a személyében, aki nem limitekkel irányította a klánt, és nem kidobta a játékosokat ha kevés volt az egysége, hanem a legkisebb tagtól a legnagyobbig mindenkinek segítőkezet nyújtott, mindenkinek egyéni célokat tűzött ki, mindenkivel törődött! Az összes játékos hihetetlenül sokat fejlődött és tanult. Mindenki érezte hogy nagyon fontos láncszeme a gépezetnek. Hiába katáztak ki valakit, újra felépítette magát, és gyártotta a védőket tovább, az hogy feladni egy ismeretlen szó volt. Vert helyzetben voltunk, túlerőben volt az ellenfél nem is kicsit (DFO és Kalózok szövetsége), de annyira hitt mellette mindenki a sikerben, hogy teljesítettük a lehetetlent. Maroknyi csapattal, a javarészt kezdő és rutintalan játékosokkal 4,38millio védőt összerakott a csodàban. A csodaépítést iszonyat profi módon csinálta (E.E.V. és IMMO közös csodàja, igaz ez az IMMO nem a jól ismert IMMO klán volt, annak csak egy darabkája), sose volt éhenhalás, mindig volt elég nyersanyag a következő szinthez. Folyamatosan szervezett és intézett mindent, mozgatta a védőket ahogy kellett, elképesztő amit vezetőként és játékosként is nyújtott, mindezt szívvel-lélekkel és hatalmas alázattal. Volt részem győztes szerverekben, de ez a legszebb sikerem a sok-sok év alatt, és egyben a legizgalmasabb is. Köszönök Tűztündér mindent amit a Hu2 szerveren tettél :)<3

• Az inspirációra jelölném Mentha nevű játékost mert úgyérzem ő az aki sokat segített átvészelni itt a nehéz időszakokat

Kiemelkedő rangra pedig A GOLDos Boxot szeretném jelőlni. Mint embert utálom de mint játékos szerintem egy zseni

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Indokolatlan lenne engem jelolnod, mert 2 eve nem jatszok. Veled ellentetben en nem utallak, szerintem te csak egy kiherelt hobbit vagy...

Aha mond még. Én nem írok rólad semmit se mert itt sajátossak a büntetési módzserek és ha én írom rád minnek tartalak az bünti de te sértegethetsz ahogy látom Marry Poppins sajna téged nem büntet::( Amúgy bokszi mert akkora az arcod mint a Himalája attól még nem carok be tőled ám...

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Sziasztok!
    az en jelöltem Kiemelkedő kategoriaban Csillag (forum nev:csillag1224) jelenlegi ts15 es a 2019 es ts19 röl!

egy kimondhatatlanul preciz es kiemelkedö vedö akire barmikor barmilyen szituacioban lehet szamitani!

• Kategória: Inspiráció 2019

Játékos neve: Dögike (s3)

Azért érdemli meg legjobban ezt a címet, mert travian pályafutásom során soha nem találkoztam ennyire megértő és inspiráló vezetővel, mint ő, a játékosaiért mindig minden helyzetben kiáll, a legszerethetőbb vezér és ebben a hataloméhes világban még mindig ember maradt.

Azért érdemli meg legjobban ezt a címet, mert travian pályafutásom során soha nem találkoztam ennyire megértő és inspiráló vezetővel, mint ő, a játékosaiért mindig minden helyzetben kiáll, a legszerethetőbb vezér és ebben a hataloméhes világban még mindig ember maradt.

Igen teljes mértékben igaz nagy szerű ember Dögike.:)

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• én jelölném a németeket az inspiráció kategóriában, nagyon motiválóak próbáltak lenni abban, hogy abbahagyjuk a játékot :)

A minőség fordítottan arányos az árral.

Bánatba rakunk minden oázist is, mert megígértük.

• Inspiráció2019

Dögike

Bármikor lehet rá számítani és mint fentebb írta Nixy teljes mértékben kiáll a játékosaiért illetve a klánért.

Ha mást mernék jelőlni, elásna, klórmésszel hintene be. :D

Komolyabbra: Évek óta egy sikeres csapatot tart össze. Lényegében Ö miatta játszok még. :)

• Inspiráció 2019

Hammerhorn - ts15

Mert sokat tanultam tole a jatekrol.

Kiemelkedő 2019

Delmon Ciidr - ts4

Vaskezu, mindenre figyelunk es elore gondolkozunk. Klan nagy segitsege. Tudott beszelni a TSZ-szel a ts15-n es meg is kedveltek. :)

Post was edited 2 times, last by MaDog ().

• Ki volt a leginspirálóbb 2019-ben? 63

1. Dögike (25) 40%
    2. Hammerhorn (16) 25%
    3. Drizzt (9) 14%
    4. Jack Daniels (7) 11%
    5. Tűztündér (4) 6%
    6. Mentha (2) 3%

Kedves Játékosok!

Itt tudtok az Inspiráció kategóriára szavazni.

• Ki volt a legkiemelkedőbb 2019-ben? 47

1. G&G (22) 47%
    2. Csillag (19) 40%
    3. Delmon Ciidr (6) 13%

Kedves Játékosok!

Itt tudtok az Kiemelkedő kategóriára szavazni.

• Ki legyen 2019 Legendája? 60

1. Kesobo (32) 53%
    2. Jack Daniels (19) 32%
    3. Tűztündér (7) 12%
    4. Demigod (2) 3%
    5. Sandman (0) 0%

Kedves Játékosok!

Itt tudtok a Legenda kategóriára szavazni.