Změna v systému světů

🔥 Vote your LOT2020 candidate 🔥
The voting phase ends, Sunday, March 1st at 23:59 GMT+1. ➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• Tak podobná odpověď.. Je ti 50-60, bereš v práci 50+ klacků, proč to nenarvat do hry, když na pivo nechodíš a děcka máš odrostlý? :D

Je to samozřejmě jen příklad a taky bych nejradši tyhle lidi vymýtil, ale bohužel už to tak je a je lepší se s tím smířit, protože zrovna tohle je jedna z věcí, co se opravdu nezmění

To je trochu jiné téma, než o čem jsem mluvil. Nezpochybňuji, že je každého právo do té hry investovat kolik uzná za vhodné, taky jsem s takovým hrál, padesátník milionář bez závazků, ale o tom nemluvím. Já osobně nezlatím proto, abych měl výhodu, ale proto, abych nebyl tolik v nevýhodě. Přinejmenším si myslím, že by takovýhle placený server bez prémiových funkcí mohl tuhle věčnou debatu ukončit, protože tam by se skutečně ukázalo, jako rozdíl bude mezi hráči nahoře a dole bez zlatek. A já jsem přesvědčen, že by nebyl ani zdaleka tak velký, jako je dnes běžné.

• To ano, ale jak říkám, většina úplných nováčků na svůj první server nepůjde, když musí zaplatit a může se klidně stát, že je za 5 dní někdo přes noc vyfarmí. Ale souhlas, v jistých věcích se to vyrovná a účty jako Hanz Kaufmann by si už nezahrály

• To ano, ale jak říkám, většina úplných nováčků na svůj první server nepůjde, když musí zaplatit a může se klidně stát, že je za 5 dní někdo přes noc vyfarmí.

Tak to by samozřejmě nebyl server pro nováčky. Naopak. Myslím, že by se tam nesešlo víc, jak 200 hráčů, spíš méně, tipuji tak 2 - 3 sehrané aliance, nepředpokládám, že by na takový server šel někdo jen tak random zaklikat. Asi bych to ani nedělal jako divový server, ale spíš na regiony. Musela by se tam i dost změnit taktika některých off účtů - moc by tam nevynášely farmlisty, kdyby tam bylo 120 aktivních hráčů. A myslím, že i ty supporty by si hráči dvakrát rozmysleli, kdyby za ně museli platit vstupní poplatek a k tomu riskovali, že jim to vypnou.

Minimálně myslím, že by bylo zajímavé zkusit jeden takový server spustit. Alespoň nějakou mezinárodní betu.

• Nováčkové nepřijdou bez reklamy. Já vidím reklamu jen když chci urychlit stavbu :D a tato reklama asi moc nových hráčů nezíská. Na trhu je takových her nepřeberné množství s daleko větší propagací. Dokud nebude kvalitní aplikace pro mobilní zařizení, kvalitní nápověda v jazykové mutaci tak bych s velkým nárustem hráčů nepočítal.

I'm never afraid of the future. He will soon come.

• Spíše mě udivuje, že jsem neviděl reklamu na travian v televizi, protože třeba FoE, WoT tam bývalo několikrát denně a to jsem o té hře nikdy neslyšel ani ji do teď nehrál.

přece jen je travian inspirován stolní hrou osadníci z Kataru a to bývala docela rozšířena hra před několika lety.

• je fakt že sem videl v TV i reklamu na divoke kmeny ale na travian ne. asi z toho chcou američani co to koupili od němcu vytřískat co to pujde a pak nechat ladem

• Televizní reklama je drahá . Daleko jednoduší levnější je vytvořit aplikaci která bude v marketu ke stažení zdarma. Reklama pro celý svět :) Travian byla první hra tohoto typu a mnoho hráčů se vrací, jen je chce trošku nakopnout. Motivace stávajících hráčů myslím voucher na 200-500 zlatých pro vítěze by určíte firmu nezlikvidovalo.

Nevím občas si připadám že majitelé a tvůrci hry zapomínají na to nejdůležitější a to jsou hráči.

I'm never afraid of the future. He will soon come.