Išsiskyręs iš kitų 2019

• illuicons_8_wonder-150x150.png

Išsiskyręs iš kitų 2019

Ši kategorija yra labiausiai įvairialypė. Į ją telpa viskas, kas išskiria asmenį ar grupę žmonių iš minios. Kažkieno armija žuvo oazėje? Žinote ką nors, kas paskelbė daugiausiai įrašų forume ar padarė juokingą paveikslėlį iš savo gyvenviečių žemėlapyje? Žaidėjas sukūrė naudingą įrankį ar nupiešė gražų piešinį? Čia tam tinkama kategorija!

Kaip nominuoti žaidėją (pavyzdys):

KATEGORIJA: Išsiskyręs iš kitų 2019

ŽAIDĖJAS: XXX (forumo vardas YYY)

UŽ KĄ: [serveris] serveryje šis prarado visą savo armiją puldamas oazę. Įrodymas: [nebūtina].

Galite nominuoti save arba kitą žaidėją. Laimėtojas yra žaidėjas, kurio pasiekimas buvo nominuotas.

Pasiekimas privalo būti pasiektas 2019 metais

Nominacijos bus priimamos iki 2020 m. sausio 14 d. 11:00.

• KATEGORIJA: Išsiskyręs iš kitų 2019

ŽAIDĖJAS: Hamas (Baltics 1)

UŽ KĄ: Nominuoju save patį už tai, kad niekas daugiau šioje nominacijoje nieko nenominuoja. :)

Na, o jei rimtai, manau, aš esu būtent tas žaidėjas, kuris labiausiai iš visų, žaidimo metu, užsiiminėja nesąmonėmis ir pašaliniais darbais. :D

Pvz, iš miestų sudėliotas Toro kūjis. (buvau ir baltų svastiką sudėliojęs, bet vokiečiai kažko nesuprato ir ištrynė 4 miestus tiesiog). :D

Rašyk lėtai - mąstyk greitai.

ŽAIDĖJAS: Cėškė (Baltic 2)

UŽ KĄ: Numinuoju dėl poros priežasčių.

1. Kad aukščiau esantis nominantas nelaimėtų be kovos.

2. Už tai jog žaidėjas dar iki švenčių (serveriui veikiant vos pora mėnesių) sugebėjo susibetonuoti net tris kartus.

ŽAIDĖJAS: cobra11 (Semir (cobra11) )

UŽ KĄ: Baltic X3. nominuoju savo duall semira. Už tikslą kaip elitiniame serveryje netapti ferma.

ŽAIDĖJAS: Poi ( poi )

UŽ KĄ: Visi serveriai, prapiso ofinius visur kur tik zaide, o neatlaikes spaudimo leavino finala.

ŽAIDĖJAS: Kortesas(Skirgaila_LT)

UŽ KĄ: [serveris] Už tai kad esu garantas-talismanas, del kurio laimi komanda kurioje aš esu. Jau trečias serveris ir vėl sviečia eiline pergalė .

Everef pergalė 2019-03-28 LT19 serveris

Vilkosi antroje vietoje, tik perėjus pas juos ivyko lužis ir nunešėm konkurentus.

PS pergalė 2019-08-08 Baltics20

Tiesiog buvau su jais nuo pradžių, todėl ir laimėjo.

(TS.15. Baltics) PP turetu laimėti ,konkurentai trinasi masiškai likus 2.5 men iki servo galo.

Pirmieji parašė laiška su pasiūlymu į aljansą. Istojau,po to sunėšiojo estus ir dabar MES ally žlunga.

O galėjo estai pirmieji pasiūlyti .....

Balsuojam :D

S1(1)Skirgaila/Yakuza II,S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL ,s5(1) Orangutangas/OBA-Q ,S7(1)Dar-2/Insanse, S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO,S6(3) Kortesas/Buožės ,S5 (baltic) Kortesas/ PPN,Kortesas/Ru8/Paradise, LT19/Kortesas/EVEREF, Baltics20/Kipshas/PS,TS15Baltics/Kortesas/PP,TS15COM/Kortesas/

Bedlam

• Išsiskyręs iš kitų 69

1. Hamas - nesąmonių meistras (9) 13%
    2. Cėškė - betono gaudytojas ir pavyduolis (5) 7%
    3. Cobra11 - 2x nominacija už pastangas būti ne ferma (16) 23%
    4. Minde - dvilytis žaidėjas (noriu patvirtinimo) (7) 10%
    5. Poi - gabus prarasti off miestus (14) 20%
    6. Kortesas - aljanso talismanas. (18) 26%

Balsavimas prasidėjo. Balsuojame iki 2020 sausio 19 dienos, 11:00

• Sveiki, balsuoju už Poi. Suprantu, kad kažkas bando tyčiotis, bet primenu, kad norint prarast tuos offinius kaimus, reikia mokėt juos pakelt ir dar offus pakept. Poi tikrai deda daug pastangų ir laiko, gražūs tie jų offiukai. Linkiu ateityje nebeprarast nė vieno.

Sėkmės )

Gabiems pavydima, talentingiems kenkiama, genialiems keršijama ))
    Способным завидуют, талантливым вредят, гениальным мстят ))

• Sveiki, balsuoju už Poi. Suprantu, kad kažkas bando tyčiotis, bet primenu, kad norint prarast tuos offinius kaimus, reikia mokėt juos pakelt ir dar offus pakept. Poi tikrai deda daug pastangų ir laiko, gražūs tie jų offiukai. Linkiu ateityje nebeprarast nė vieno.

Sėkmės )

Negaliu nuginčyti tokio fakto. Tuo labiau, kad offinio praradimas ne vieno žaidėjo problema, o viso aljanso.

ŽAIDĖJAS: tropec (Sirdute (tropec) )

UŽ KĄ: Speed 3x.

Ar verta savo nuoskaudas tokiu būdu lieti forume?

Negaliu teigti, kad tropec manęs nenuvylė, bet tai vienas maloniausių ir gražiausiai bendraujančių žmonių traviano platybėse. Išmokite gerbti ne tik save , bet ir vadinamuosius "priešus".

Gabiems pavydima, talentingiems kenkiama, genialiems keršijama ))
    Способным завидуют, талантливым вредят, гениальным мстят ))

Post was edited 1 time, last by Dienera ().

• Kokia nepadori mūsų CM :D

Current servers: Alfėja Baltics 2, Alfėja Baltics speed

Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

• Sveiki,

"Išsiskyręs iš kitų" kategorijoje nugalėjo Skirgaila_LT

Antrą vietą laimėjo Semir (cobra11)

Trečią vietą laimėjo poi

Visiems žaidėjams jau išsiųsti aukso kuponai.

Paveikslėlis jau Skirgailos profilyje pasiekimų skiltyje.

Ačiū visiems už aktyvų dalyvavimą!