T4.5 travian versija diegiama visiems žaidimų pasauliams

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

The application closes in
  • Sveiki,

Greitai visi žaidimų pasauliai bus atnaujinti iki T4.5 versijos.

Šia versija jau žaidžiama Codex Victoria pasauliuose, Travian finale ir visuose naujai paleistuose pasauliuose nuo lapkričio pabaigos.

Daugiau apie 4.5 versija skaitykite čia>>

Jei jums kyla klausimų, ar turite kokių pasiūlymų, komentarų, laukiame jų šioje temoje.

• sveiki - tt kiek suprantu jau yra idiegta. del gyv pastato - nemanau kad gerai. susiburimo vieta jau yra nelieciama vieta - gal uztektu ir tiek su apribojimais. dar vienas dalykelis - grudu sunaudojimo atsinaujinimas - kodel negalima tai matyt iskarto pereinant is vieno kaimo i kita? turi ikelti tinklapi is naujo kad butu teisingas grudu naudojimas. situacija - matai kad turi pliuso grudo - eini i kareivines - pakeiti resursus - statai kareiviukus - gryzes i lauku langa matai kad nebeturi nei vieno grudo kletyje ir dar turi minusa. aisku zus ten tik keletas kariu kol permesi gruda - bet tobulet yra kur :)

• Dėl gyvenamojo pastato. Paprastai tai žaidėjams nedaro įtakos, ir tik labai išskirtiniais atvejais žaidėjai išsigriauna gyvenamąjį pastatą, kad pastatyti papildomą klėtį/sandėlį sostinėje. Tačiau, jau girdžiu ne pirmą nusiskundimą dėl šios situacijos, galbūt ateity kažkas keisis...

Dėl grūdo atsinaujinimo, nelabai suprantu, ką turi omeny? Einant iš kaimo į kaimą grūdo sunaudojimas rodomas teisingai, daugiau tokių nusiskundimų neteko girdėti.

Gal problema naršyklėje?

• naudoju mozila pilnai atnaujinta, taip vadinami slapukai trinami. pasiulykit narsykle kuri yra suderinta su visais zaidimo privalumais :)

mano klausima supratot teisingai - grūdo sunaudojimas rodomas neteisingai.

• Jei aš naršyklėje pasirenku nesaugoti slapukų, tada man net prisijungti prie žaidimo neina. :D O šiaip jų ištrynimas po sesijos nieko bendro neturi su grūdų rodymu. Aš naudoju Firefox ir man nieko panašaus nebuvo. Gal gali nufilmuoti ar screenshotų padaryti, kas tiksliai vyksta?

Current servers: Alfėja Baltics 2, Alfėja Baltics speed

Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

• del slapuku - tikriausiai seniai bandei jungtis be slapuku. pasijungti duoda - tik nervina prasymas patvirtinti slapukus, tai ir tenka patvirtint.

kitka jau aprasiau anksciau, tai tiek :)

geros dienos.

• Ne, bandžiau dar prieš porą dienų tai padaryti. Tas prašymas patvirtinti slapukus niekuo nesusijęs. Jei tu išjungei slapukus naršyklėje, tai jei ir paspaudi „Gerai“, kad patvirtintum, po kito refresho vėl prašo patvirtinti.

Current servers: Alfėja Baltics 2, Alfėja Baltics speed

Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)