T4.5 travian versija, diskusijos dėl atnaujinimų

🔥 New user interface & tribe specific buildings survey 🔥
The answers can be submitted until February 21, 2020 10:00 GMT+1.
The survey results will form a foundation for our future work on the needed adjustments based on your wishes and suggestions.
➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• Sveiki,

Greitai visi žaidimų pasauliai bus atnaujinti iki T4.5 versijos.

Šia versija jau žaidžiama Codex Victoria pasauliuose, Travian finale ir visuose naujai paleistuose pasauliuose nuo lapkričio pabaigos.

Daugiau apie 4.5 versija skaitykite čia>>

Jei jums kyla klausimų, ar turite kokių pasiūlymų, komentarų, laukiame jų šioje temoje.

• sveiki - tt kiek suprantu jau yra idiegta. del gyv pastato - nemanau kad gerai. susiburimo vieta jau yra nelieciama vieta - gal uztektu ir tiek su apribojimais. dar vienas dalykelis - grudu sunaudojimo atsinaujinimas - kodel negalima tai matyt iskarto pereinant is vieno kaimo i kita? turi ikelti tinklapi is naujo kad butu teisingas grudu naudojimas. situacija - matai kad turi pliuso grudo - eini i kareivines - pakeiti resursus - statai kareiviukus - gryzes i lauku langa matai kad nebeturi nei vieno grudo kletyje ir dar turi minusa. aisku zus ten tik keletas kariu kol permesi gruda - bet tobulet yra kur :)

• Dėl gyvenamojo pastato. Paprastai tai žaidėjams nedaro įtakos, ir tik labai išskirtiniais atvejais žaidėjai išsigriauna gyvenamąjį pastatą, kad pastatyti papildomą klėtį/sandėlį sostinėje. Tačiau, jau girdžiu ne pirmą nusiskundimą dėl šios situacijos, galbūt ateity kažkas keisis...

Dėl grūdo atsinaujinimo, nelabai suprantu, ką turi omeny? Einant iš kaimo į kaimą grūdo sunaudojimas rodomas teisingai, daugiau tokių nusiskundimų neteko girdėti.

Gal problema naršyklėje?

• naudoju mozila pilnai atnaujinta, taip vadinami slapukai trinami. pasiulykit narsykle kuri yra suderinta su visais zaidimo privalumais :)

mano klausima supratot teisingai - grūdo sunaudojimas rodomas neteisingai.

• Jei aš naršyklėje pasirenku nesaugoti slapukų, tada man net prisijungti prie žaidimo neina. :D O šiaip jų ištrynimas po sesijos nieko bendro neturi su grūdų rodymu. Aš naudoju Firefox ir man nieko panašaus nebuvo. Gal gali nufilmuoti ar screenshotų padaryti, kas tiksliai vyksta?

Current servers: Alfėja Baltics 2, Alfėja Baltics speed

Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

• del slapuku - tikriausiai seniai bandei jungtis be slapuku. pasijungti duoda - tik nervina prasymas patvirtinti slapukus, tai ir tenka patvirtint.

kitka jau aprasiau anksciau, tai tiek :)

geros dienos.

• Ne, bandžiau dar prieš porą dienų tai padaryti. Tas prašymas patvirtinti slapukus niekuo nesusijęs. Jei tu išjungei slapukus naršyklėje, tai jei ir paspaudi „Gerai“, kad patvirtintum, po kito refresho vėl prašo patvirtinti.

Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

• Sveiki.Bangų paleidėjas mokamas? Ar tik kartą reks mokėti?

Kainuos 50 auksiniu kiekvienam mieste ji aktyvuoti. Moketi reikes uz naudojima tik karta tam mieste kur nori naudoti ir veiks visa serva.

S1(1)Skirgaila/Yakuza II,S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL ,s5(1) Orangutangas/OBA-Q ,S7(1)Dar-2/Insanse, S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO,S6(3) Kortesas/Buožės ,S5 (baltic) Kortesas/ PPN,Kortesas/Ru8/Paradise, LT19/Kortesas/EVEREF, Baltics20/Kipshas/PS,TS15Baltics/Kortesas/PP,TS15COM/Kortesas/

Bedlam

• Sveiki,

norejau Dienera paklausti,del bangu paleidimo
    viskas grazu super kad travian padare bangu paleidimus
    turiu pastebejima,gal imanoma ji pakoreguoti
    buna momentu kaip turi paleisti praktiskai vienu metu atakas i kelis prieso taskus(cia kaip eini su kitais savo oferiais i tiksliusnusileidimo laikus)
    atidarus viena langa leidi pas viena zaideja viskas ok,bet pastebejimas butu toks:

norint paleisti i du taskus praktiskai vienu metu-atidarai du langus ir sudelioji bangas,bet paleides is pirmo lango bangas ir pereini i antra langa paleisti i kita zaideja bangas ,antras langas nesuveikia(neiseina atakos)
    zodziu negali sudelioti kelis langus nes veikia tik pirmas langas o is kitu langu jau nebeiseina atakos

laukiam atsakimo ,dekingas :)

• Labas, rusle_LT , ačiū už klausimą :)

Jūsų minimas atvejis dėl antro ir tolimesnio lango (tab'o) nesuveikimo yra padarytas specialiai. Apie tai skelbėme čia>>

Norėtume paaiškinti kitą klausimą, dėl kurio sulaukėmė labai daug užklausimų. Tai atskirų langų naudojimas su bangų paleidimo įrankiu. Mūsų klausė ar išeis panaudoti daug naršyklės langų/"tab'ų" iš karto, kad pabandyti visada gauti tobulas bangas. Mes norime kad žaidimas būtų sąžiningas ir defferiams ir offeriams, todėl, mes neleisime tokios praktikos. Taigi atsakymas yra ne. Jeigu norite atidaryti daug tab'ų su bangų paleidimo įrankiu, tik pirmas tab'as išsiųs atakas, antras ir tolimesnis tab'as bus ignoruojamas.

Jeigu norite išsiųsti atakas su labai trumpu laiko tarpu, jūs visada turėsite nustatyti bangų paleidimo įrankį antrame tab'e PO TO, kai bus išsiųstos pirmo lango/tab'o atakos.

• Sveiki,

kaskaip nesirisa man Jusu zodziai:

( Mes norime kad žaidimas būtų sąžiningas ir defferiams ir offeriams, )

prie ko cia saziningas zaidmas tarp oferiu ir deferiu :)
    cia kalbe eina apie nusileidima ataku pas zaidejus i viena laika,cia gaunasi atvirksciai nesazinga,kad oferis negali uspulti su bangom norimai,o deferis bent kada gali deff pasiusti pas ginejus i reikiama laika,atidares kelis langus,oferis gaunasi kad negali bangu siusti i viena laika

???

• Bet deferis sius nesinaudodamas wawe builderiu ;) . Tai nesinaudodamas nauju itaisu ir tu galesi per kelis langus isiusti atakas :)

Man va kas uzkliuna kad daugiau 7 bangu neleidzia iskart isiusti.

S1(1)Skirgaila/Yakuza II,S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL ,s5(1) Orangutangas/OBA-Q ,S7(1)Dar-2/Insanse, S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO,S6(3) Kortesas/Buožės ,S5 (baltic) Kortesas/ PPN,Kortesas/Ru8/Paradise, LT19/Kortesas/EVEREF, Baltics20/Kipshas/PS,TS15Baltics/Kortesas/PP,TS15COM/Kortesas/

Bedlam

• Man tai užkliūna ir tai, kad negali sudėlioti atakų iš anksto, ir tai, kad neįmanoma pasiųsti daugiau nei 8 atakų. :D

• Man tai užkliūna ir tai, kad negali sudėlioti atakų iš anksto, ir tai, kad neįmanoma pasiųsti daugiau nei 8 atakų. :D

hmm man vis viena banga kazkur dingsta is 8.

Kame reikalas? Net nepamatau kad ji iseitu i kelia...

?(Tavo nuomone svarbi tik tau ?(