משימות יומיות - שיפור בהתאם להתקדמות השרת

• לא יתכן שמשחק מפותח כמו טרויאן, יתן ביום הראשון לשרת את אותם פרסים כמו ביום האחרון בשרת.

האם 400 נקודות ניסיון לגיבור שמעלות שלב או שניים את הגיבור בהתחלה, שוות ערך ל400 נקודות מתוך 20 אלף ניסיון לשלב אחד בהמשך?

האם 400 נקודות תרבות שהם כשליש מהנקודות הדרושות לכפר 3 שוות ל 400 אחרי האוצרות כשצריך 50 אלף להרים את הכפר הבא?

וכן הלאה וכן הלאה.

אני באמת מעלה תהיות האם המשחק הזה אכן מת מסיבות כאלו, ואני יכול למנות עוד עשרות מחדלים כאלו ואחרים.

חבל.

• או שפשוט לבטל את הדבר המיותר הזה כמו שהיה פעם

צריך לצמצם כמה שיותר את הפער בין שחקנים שמשחקים עם זהב לבין כאלו שלא כהפער נהיה עצום

חוץ מהבונוס 25% של הבונוס המשימה היומית נותנת משאבים,ניסיון לגיבור ונקודות תרבות שזה חשוב מאוד בתחילת שרת

ואלו שמשחקים בלי זהב נותרים מאחור

• או שפשוט לבטל את הדבר המיותר הזה כמו שהיה פעם

צריך לצמצם כמה שיותר את הפער בין שחקנים שמשחקים עם זהב לבין כאלו שלא כהפער נהיה עצום

חוץ מהבונוס 25% של הבונוס המשימה היומית נותנת משאבים,ניסיון לגיבור ונקודות תרבות שזה חשוב מאוד בתחילת שרת

ואלו שמשחקים בלי זהב נותרים מאחור

ה'דבר המיותר הזה' זה מה שנותן למי שבלי זהב פה ושם קצת בונוסים

• ה'דבר המיותר הזה' זה מה שנותן למי שבלי זהב פה ושם קצת בונוסים

לבונוסים המשמעותיים של ה-100 נקודות שחקן שמשחק בלי זהב (במיוחד בתחילת שרת!) לא יכול להגיע אליהם כזה חלק מהמשימות לבזבז זהב

400 נקודות תרבות או ניסיון לגיבור או משאבים זה שובר שוויון

• מסכים.

במיוחד בולט חוסר ההיגיון בכל העניין פה שהמשימה לתרום לבונוס כן עולה בהתאם לגודל החשבון, מה שיוצר לי מצבים לא הגיוניים שבשביל להשיג לדוגמה פרס של 20 אלף משאב אני צריך לבזבז 100 אלף... אז כל הדבר הזה נהיה רלוונטי רק בתחילת השרת, אחרי זה כבר לא משתלם להגיע ל100 נקודות

עוד משהו ששמתי לב שהרבה אנשים מתבלבלים בו - כשכתוב לדוגמה לאמן 20 פרשים, ויש 3 משימות כאלו, אנשים טועים לחשוב שצריך 3 פעמים 20, כשבפועל אימון אחד של 60+ מסיים לי את המשימה.

צריך לשנות שם טיפה את הניסוח שיהיה יותר ברור

• עוד משהו ששמתי לב שהרבה אנשים מתבלבלים בו - כשכתוב לדוגמה לאמן 20 פרשים, ויש 3 משימות כאלו, אנשים טועים לחשוב שצריך 3 פעמים 20, כשבפועל אימון אחד של 60+ מסיים לי את המשימה.

צריך לשנות שם טיפה את הניסוח שיהיה יותר ברור

זה נכון אבל בכל זאת אם אתה מאמן 30 30 זה יחשב רק כפעמים

• זה נכון אבל בכל זאת אם אתה מאמן 30 30 זה יחשב רק כפעמים

נכון

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg