Travian noworoczny start 5x o serwerze

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
  • witam wszystkich :)

14 stycznia tego roku startuje noworoczny speed5x

Ktoś chętny do gry serwer zagraniczny wiadomo.

Wszyscy osiedlamy się na +/-

Pokażmy że my Polacy możemy cuda osiągnąć i wspólnie wygrać serwer :)

Wiedz kto chętny zapraszamy na +/-

Pozdrawiam

• Proponuję mobilizację wśród polskich graczy i wspólnie zagrajmy ten cudowny serwer. Na aukcjach polecą astronomiczne kwoty a więc nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na Złote Monety.

Zjednoczmy wszystkie siły i spędźmy razem ten zaledwie miesiąc gry.

Jakie kordy uzgadniamy?

Może stworzyć na Skype osobną grupę dla chętnych na grę na tym serwerze?

Jakie ekipy zagrają dla chwały międzynarowej?

Czy będą medale dla najlepszych graczy na zakończenie serwera?

Pozdrawiam

• Zmobilizuj może swój umysł do większego wysiłku ;)

Mało komu podoba się gra na 5 nacji i nowy interfejs a dwa ludzie zajęci są bardziej s1 czy nawet s2 że nie wspomnę już o MS

Miałeś pokazać jaki kozak z Ciebie na s1 a tu cisza :P To co chcesz pokazać na tym serwie ?

Chyba jedynie jak szybko zostać farmą albo jak szybko skasować konto :P

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

• byczku kto ma chęci do zagrania to zagra. Na.mnie 5x jest dobry i pokazuje tak naprawdę kto ma jakie umiejętności bo to szypki serwer dużo czasu wysiłku i chęci pokazuje najlepszego gracza nikt nikogo na siłę nie namawiam tyle w temacie

• byczku kto ma chęci do zagrania to zagra. Na.mnie 5x jest dobry i pokazuje tak naprawdę kto ma jakie umiejętności bo to szypki serwer dużo czasu wysiłku i chęci pokazuje najlepszego gracza nikt nikogo na siłę nie namawiam tyle w temacie

Byczku ?? Ale dobra nie mam zamiaru się spinać o bzdety post nie był po prostu adresowany do Ciebie a do Gracz88 który robi wiele szumu wokół własnej osoby a w grze go nie widac ;)

ps. pisze się "szybki" jak już ;)

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

• TS1 się zakończy za 2 tygodnie więc za tydzień będzie już faza końcowa i więcej czasu na inne serwery. Ten serwer wydaje się być idealnym sprawdzianem przed grą na czerwcowych eliminacjach gdyż tam też będzie 5 nacji. Ujawnię się za 2 tygodnie kim jestem.

• Zagram 12 mulciakami pod pf dla jakiegoś uczciwego gracza. Ktoś chętny?

Namów ludzi z OFF, oni pisali, że chcą się wybrać na jakiegoś obcego bezcudak, bezcudaki nic nie znaczą, więc może się skuszą na coś podobnego ale z cudakiem no i może z jakimś prestiżem o ile ktoś wymagający w czasie MŚ się pojawi. Wtedy i ja bym dorzucił im kolejne konto pod grabę :)

To nie tylko 5 nacji, ale i możliwość łączenia czy przesyłania dalej woja. Chętnie bym zagrał z większym zaangażowaniem, ale na x2, na x3 już wymiękam, więc x5 nie jest dla mnie. Jak nikt z bezcudaków się nie pojawi to przy założeniu, że fajny serw, bo można z aukcji mieć ZM, taka ekipa grająca wcześniej tylko na zwykłych serwerach zbierze łomot i jeszcze się pokłócą między sobą.

Nie mam już konta na CV, więc jedynie tyle widzę co z GT, ale tam już chyba jedynym wyzwaniem to przejęcie kontroli nad wszystkimi regionami, więc jedynie rzemiosło, może skuszą się na jakiś artyzm i nieco większą adrenalinkę? Heh jak się nie pojawią to mogą stracić rekord ceny za czapkę gladiatora na serwerach testowych :)

• Stańmy ponad podziałami jako współny naród i zagrajmy wszyscy jako jeden sojusz. Zakopmy za sobą topory wojenne i zacznijmy od nowa jako jeden wspólny sojusz ponad podziałami

• Takich serwerów jak ten startuje wtedy ok. 15. ruski, turecki, niemiecki itd.

Na tym com. To będzie takie zageszczenie jak na pl w wakacje. Ale za to mapa dużo większa. 400/400.

• pl na wakacje, czyli pusto?

:D:D

Na serwie x5 to chyba w 10 na koncie musiałbyś być aby grabkę później co minute wysyłać :D

Fakt nie zachęca też łączenie wojska co uważam za głupie oraz 5 nacji i interfejs jak ktoś wyżej pisał :P

Pozdro

ide spać..