Travian noworoczny start 5x o serwerze

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
  • Jak ma ktos zagrac z tym Panem Niegrzecznym to ostrzegam przed nim gdyz to kretacz i zlodziej. Na poprzednim ts1 wlamywal sie na konta wymienial zm na srebro i na odwrót. Wysylal ludzia ataki na rozbicie offa lub deffa. Jastrzab tak to bylo? Myslisz ze zmienisz nick i skype i nikt sie nie kapnie?

• Jak ma ktos zagrac z tym Panem Niegrzecznym to ostrzegam przed nim gdyz to kretacz i zlodziej. Na poprzednim ts1 wlamywal sie na konta wymienial zm na srebro i na odwrót. Wysylal ludzia ataki na rozbicie offa lub deffa. Jastrzab tak to bylo? Myslisz ze zmienisz nick i skype i nikt sie nie kapnie?

jak typ, który ma w awatarze napis "krucjata przeciw frajerstwu", ma być normalny? przecież to od razy śmierdzi IQ nie wyższym, niż IQ gąsiennicy

• co ty tak z tym "kręceniem afery"? jakiś uraz?

i poczytaj chłopie trochu słownika, bo póki co, to debila robisz z siebie tylko ty

• Takich serwerów jak ten startuje wtedy ok. 15. ruski, turecki, niemiecki itd.

Na tym com. To będzie takie zageszczenie jak na pl w wakacje. Ale za to mapa dużo większa. 400/400.

No, po info w informacjach o serwerach myślałem, że będzie tylko jeden taki serw, popatrzyłem do kalendarza, będzie 12ście (takie chyba celowe niedopowiedze naszego nowego cm 👎). Bez sensu nawet konto obserwacyjne zakładać. Chyba ktoś z tg uznał, że więcej zarobią przy takiej ilości serwerów i dalej nie liczą się z graczami, którzy mogliby mieć fajną zabawę jak byłyby np. dwa takie serwery (jeden dla np. szejków arabskich i kogoś tam drugi dla reszty świata). Tak będą mieć trochę kasy na starcie, a pod koniec 12 serwerów z może po setce kont aktywnych. Życzę tym pazerom, aby tak się poukładały te serwy by niewiele zarobili w etapie stawiania cudów.

• nie ukryta prawda a szkoda gadać nie ma tematu już jak coś ma niech pokaże udowodni tyle....

Dokładnie dwa serwery by było okey zabawa ale co zrobisz chcą zarobić :)

• No, po info w informacjach o serwerach myślałem, że będzie tylko jeden taki serw, popatrzyłem do kalendarza, będzie 12ście (takie chyba celowe niedopowiedze naszego nowego cm 👎). Bez sensu nawet konto obserwacyjne zakładać. Chyba ktoś z tg uznał, że więcej zarobią przy takiej ilości serwerów i dalej nie liczą się z graczami, którzy mogliby mieć fajną zabawę jak byłyby np. dwa takie serwery (jeden dla np. szejków arabskich i kogoś tam drugi dla reszty świata). Tak będą mieć trochę kasy na starcie, a pod koniec 12 serwerów z może po setce kont aktywnych. Życzę tym pazerom, aby tak się poukładały te serwy by niewiele zarobili w etapie stawiania cudów.

Cześć,

Jakie niedopowiedzenie? Chętnie wyjaśnię. Chodzi o informacje o wielojęzyczności serwera?

Jeśli chodzi o informacje podane w poście, to wezmę pod uwagę Twoją sugestię, że wprowadza ona trochę w błąd. Wydawała mi się ona jasna - dla naszej domeny, tak jak dla wielu innych, przeznaczony będzie serwer pod domeną COM. Polska nie otrzymała swojego dedykowanego serwera dla noworocznej wersji. Serwer ten będzie jednak posiadał polską wersję językową. Gdybym chciał cokolwiek ukrywać nie podawałbym linka do kalendarza - na pewno nie chciałem osiągnąć celowego niedopowiedzenia.

Za brak precyzji w komunikacie, przepraszam.

Pozdrowienia!

PS.

Proszę o pamiętanie o kulturze w swoich wiadomościach. Forum to nie miejsce na wyzwiska i obrażanie oraz sianie teorii spiskowych.

Ostatni raz Was upominam i proszę o zastosowanie się do Regulaminu, który zaakceptowaliście zakładając konto. Dziękuję.

• Cześć, mam kilka osób i zamierzamy grać, planowaliśmy start na ++ ale ze względu na ten wątek zmieniłem zdanie i gramy na +|-

Proszę o kontakt na skype zainteresowanych. login: Shrewder