🏆 [TR] The Legend of 2019 🏆

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
 • KATEGORİ: The Legend of 2019

  OYUNCU:Fırat (forum adı ultrAslan )

  NEDEN: [my-x] YABANCI OYUN DÜNYASINDA İKİNCİ KEZ OYUNU KAZANMAYI BAŞARDIK


  MYX sunucusunda beraber oynadığımız ve tek başımıza gittiğimiz serverda orada tanıştığımız nc ekibi ile wow kurmayı denedik. 30 Türk e karşılık 200 e yakın rakip hesap. Oyunu kazanamadık ama bir çok şey kazandık ve bir sonraki seneler için daha iddaalı olacağımızı gösterdik wow yolunda atılan ilk mesaj [ MY X ] Malezya Speed 3x Organizasyonu Kazanmak için oynuyoruz

  ikinci kez bu sefer forumdan örgütlenerek gidip güçlü bir ekiple kazandığımız serverda insanların myx e taşınmasında rol alan başrol oyuncularından biri. Gerek iç gerek dış diplomasisi ile. ultrAslan ile üçüncü kez yabancı serverda wow kurmayı denedik... ikisini kazandık.


  Yabancı bir sunucuda bir kez daha TÜRK adını yazdık.


  dLRVl4.png

 • KATEGORİ: The Legend of 2019

  OYUNCU: BOLD PILOT (final) Hgxf (bahar speed) , Aksehir&Nota (kış speed) hgxf_TR

  NEDEN: Rusların yıkamadığı ve tüm servera ismini ezberleten hesap olan BOLD PILOT ta büyük emeği vardır. Bahar speedde Hgxf nickiyle Animals birliğinin wowcusu olup wowu kurmuştur. Kış speedde atlarıyla pek çok wow ordusu kesmiş olan Aksehir&Nota hesabında oynamıştır. 2019'a damga vuran bütün hesaplarda ismini görmeniz mümkündür :)

  hgxf_TR