Nowy Travian: Legends Community Manager i Customer Service Representative - Pytania i dyskusja

• Cześć,

W tym wątku możecie zadawać mi pytania oraz śmiało dzielić się Waszymi pomysłami dotyczącymi funkcjonowania naszego Forum jak i samej gry.

Wolałbym, abyście skupili się jednak na pytaniach do mnie :)

Odpowiem na wszystkie wiadomości, na które będę mógł udzielić informacji.

Wątek dotyczy mojego przywitania, z którym możecie zapoznać się tutaj: Nowy Travian: Legends Community Manager i Customer Service Representative - Witajcie!

Wasz Travian: Legends CM & CSR

Glacier

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Pytanie nr1. Skad nick Glacier?

To akurat trochę głupia historia... kilkanaście lat temu, kiedy zastanawiałem się jaki nick sobie wybrać siedząc przy komputerze spojrzałem na perfumy stojące obok monitora... tak, to jest autentyczna historia. Jakoś do mnie to przemówiło i ze mną zostało do teraz :). Żadnym "lodowcem" nie jestem, choć lubię trzymanie się zasad zatem mogę czasami być odbierany jako "chłodna" osoba.

Pytanie 2. Ile czasu będziesz poświęcał na forum?

Tyle ile będzie trzeba.

Mogę zapytać skąd to pytanie? Czemu akurat ono było dla Ciebie ważne?

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Trochę może źle sformułowałem pytanie. Ile czasu trzeba na takie moderowanie?

To też zależy od tego jak bardzo użytkownicy łamią Regulamin Forum, ale mówimy tutaj na pewno o czasie od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin miesięcznie.

Także czas ten zależy od liczby moderatorów i innych czynników. Myślę, że widełki, które przed chwilą podałem są odpowiednie.

glacier.png

• Pytanie nr1. Skad nick Glacier?

o akurat trochę głupia historia... kilkanaście lat temu, kiedy zastanawiałem się jaki nick sobie wybrać siedząc przy komputerze spojrzałem na perfumy stojące obok monitora...

Od poczatku wiedzialem :D Pozwole sobie zobrazowac to bylo tak ...

• Żebyśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia..

Czy jesteś wege?

Czy popierasz Konfederację?

Czy wiesz.. czym jest seleroryba?

Pozdrawiam FG Spam

PS pytania z przymrużeniem oka ;)

Now we will play on my rules..
    It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
    Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright.. You know, just to know how that other half lives :rolleyes:

• Dlaczego biedronka jest mała?

Czy może być morze bez dna?

Czy każda królewna ma pałac?

I czy on jest ze szkła?

Dlaczego raz jestem nieśmiały?

A potem to brykam aż wstyd?

Skąd wzięły się mrówki w słoiku?

Czy lepiej mieć kota czy psa?

Dlaczego wciąż mówią bądźˇ cicho?

Przecież głos mam i ja.

Czy można pokochać ślimaka?

Skąd wzięły się burze i mgły?

• I jeszcze "Dokąd nocą tupta jeż?". Ech, życie i nasz forumowy trolling.

• w jakie planszowki grasz?

Lubię gry ekonomiczne, strategiczne, worker placement, deckbuilding... w środowisku osób planszówkowych można by powiedzieć, że to często są gry euro lub suchary :).

A jeśli chodzi o konkretne tytuły to bardzo lubię grać w Brass: Lancashire, Cywilizacja poprzez wieki, Projekt Gaja, Brzdęk, Terraformacja Marsa (+ dodatki) a kończąc na przyjemnej grze o nazwie Królestwo Królików.

Ok, podejmuje wyzwanie

1. Częściowo tak, częściowo nie. Bardzo ograniczyłem jedzenie mięsa. Mięso jem raz na 1-2 tygodnie kiedy mam na nie ochotę.
    2. Zostawmy proszę to Forum wolnym od polityki.
    3. Nie wiem, ale wygooglowałem i teraz już wiem.
    4. Pozdrawiam FG Spam.

Wiedziałem, że na Ciebie mogę liczyć, dziękuję za te pytania!

1. Żeby stonka jej nie wypatrzyła.
    2. Morze może.
    3. Nie wiem, ale każda powinna mieć.
    4. Oby nie.
    5. Bo dobry chłopak z Ciebie.
    6. Bo masz też ciemną stronę.
    7. Same przyszły, przez cukier.
    8. Wolę koty (mniej przy nich pracy), ale najwierniejszego przyjaciela człowieka w postaci psa ciężko zastąpić jakimkolwiek innym zwierzakiem.
    9. Bo zazdroszczą.
    10. Ciesze się.
    11. Pewnie, można, czemu nie.
    12. Tutaj niestety moja wiedza się kończy, idę się poduczyć. Może Google mi pomoże.

Czy będą ukazywać się zaaktualizowane i nowe poradniki do gry? Te co są na forum sprzed dobrych kilku lat już trochę nieaktualne są

Poradniki zwykle tworzone są przez graczy dla graczy. Ciężko mi odpowiedzieć zatem czy będą się ukazywać.

Jeśli potrzebujesz jakiegoś poradnika do gry, zgłoś taką prośbę na Forum. Może jakaś dobra dusza się zgłosi a może będziemy w stanie coś takiego przygotować.

a ile masz lat Łukaszku

Mam 29 lat.

I jeszcze "Dokąd nocą tupta jeż?". Ech, życie i nasz forumowy trolling.

Do domu, żona czeka. Gdzie ma tuptać... .

glacier.png

• ulubiony alkohol

Oho, coś czuję, że tutaj mnie grubo podpuszczasz. Szczególnie, że chyba dzisiaj możesz pić, prawda? Dobrze kojarzę? Poniedziałki bez alkoholu to u Ciebie? ;)

glacier.png

• @I Am GrooT_PL

Glacier Kto jest najlepszym koordynatorem off (patrząc od początku traviana)?

Na to pytanie nie odpowiem :) Z prostej przyczyny, każdy może mieć swoje zdanie + ja nie mam zdania w tym temacie.

glacier.png