Balkans discussion about T4.5

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
  • Details about version 4.5 are available here: Global rollout of version 4.5

BA T4.5 Ako imate nekih pitanja ili vam treba neko pojašnjenje, slobodno postavite pitanje ovdje.
    BG T4.5 Ако имате въпроси или имате нужда от уточнение, не се колебайте да ги публикувате тук.
    GR T4.5 Εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή χρειάζεστε μια διευκρίνιση, μη διστάσετε να τις δημοσιεύσετε εδώ.
    HR T4.5 Ukoliko imate nekih pitanja ili vam treba neko pojašnjenje, slobodno postavite pitanje ovdje.
    RS T4.5 Ако имате неких питања или вам треба неко појашњење, слободно поставите питање овде.
    SI T4.5 Če imate kakršna koli vprašanja ali potrebujete pojasnilo, jih lahko objavite tukaj.
  • verzije se bodo implementirale na že obstoječe serverje ali samo na nove serverje po tem datumu?

Ko dab cgana počesov ;)

six: Mi2, Lolek&Bolek, Hades, VecniStudenti, Captain Morgan, Prljavo Drustvo,

rux: King Xerxes

• Zanima me hoce li vec postojeci server, konkretan primer Balkan 3 biti updateovan u tu novu verziju ili je to sada samo za nove servere koji tek treba da pocnu?

Pauza od 4 godine i IDEMO OPET!

Poslednji serveri:

Rs1: Mihajlo Pupin (Streberi), Bonnye&Clyde(rEV)

Rs2: ZgljoC

Rs4: Rampage
    Balkan5: TRSH
    Balkan3: NAOPACKE

• Kolikor vem, bodo vsi serverji updatejtani (tudi Balkan 3).

To je totalna glupost, kako mogu da azuriraju server koji vec traje 100 dana... Sta ako ja necu da igram tu novu verziju a poceo sam ovu jer mi se ova svidja.. Ubacio sam mnogo golda i sad treba da igram nesto sto mi se ne svidja.. Zar nije logicno da serveri koji tek pocinju budu t4.5 i da svako ima opciju da bira hoce li da igra to ili ne...

Poslednji serveri:

• To je totalna glupost, kako mogu da azuriraju server koji vec traje 100 dana... Sta ako ja necu da igram tu novu verziju a poceo sam ovu jer mi se ova svidja.. Ubacio sam mnogo golda i sad treba da igram nesto sto mi se ne svidja.. Zar nije logicno da serveri koji tek pocinju budu t4.5 i da svako ima opciju da bira hoce li da igra to ili ne...

I forward this to the right people (us here are just forum moderators, so I cant really influence game changes etc).

• I forward this to the right people (us here are just forum moderators, so I cant really influence game changes etc).

Znam ja da ti ne mozes da utices na ovo, tu smo da komentarisemo, mozes li da mi das neki kontakt kome moze direktno da se pise vezano na ovu temu.

Poslednji serveri:

• U potpunosti razumem da su izmene možda veće, ali do sada smo imali dve različite verzije igre i ažuriranja su išla sporije i bilo je teže ispraviti greške. Zbog toga je odlučeno da se navedene verzije igre spoje kako bi programeri i tehnička podrška mogli lakše da ih održavaju, brže isprave svaku grešku i lakše rade na novim opcijama koje će igru učiniti još zanimljivijom.

Detalji i planovi o tome su već objavljeni ovde pre par meseci:

New user interface, tribe-specific buildings and backgrounds are coming to regular game worlds

• meni se baš sviđa ovaj 4.5 puno dobrih stvari je uvedeno, posebno mi se sviđa što resursi od nagrada za zadatke i iz avantura idu u inventar heroja pa biram kolkiko i gdje hoću trošiti resursa... i igled igre mi se sviđa, bravo za TG, samo tako nastavite :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:<3

• U potpunosti razumem da su izmene možda veće, ali do sada smo imali dve različite verzije igre i ažuriranja su išla sporije i bilo je teže ispraviti greške. Zbog toga je odlučeno da se navedene verzije igre spoje kako bi programeri i tehnička podrška mogli lakše da ih održavaju, brže isprave svaku grešku i lakše rade na novim opcijama koje će igru učiniti još zanimljivijom.

Detalji i planovi o tome su već objavljeni ovde pre par meseci:

New user interface, tribe-specific buildings and backgrounds are coming to regular game worlds

Da Nikola ali moras da razumes da je ovo igrica gde ljudi daju svoj novac nije ovo kao tralala igrica bez ikakvih ulaganja, svako ulaze u ono sto mu se svidja, ja licno da sam znao da ce ovo biti T4,5 ja ne bih igrao ovaj server... Ali trenutno me niko ne pita jer sam ogromnu kolicinu novca ulozio u nesto sto mi se svidja i sad ce to da se promeni.. Po meni je skroz normalna stvar da se nova verzija servera odradi sa NOVIM serverima koji tek pocinju i da ljudi imaju opciju da biraju hoce li da igraju ili ne... Jer ovo ispada kao da me neko primorava da igram tu novu verziju koja se meni ne svidja, kad kazem primorava mislim na to da sam do sad ulozio novac i da kad bih se ugasio bacio bi sve to u vodu.
    I jos nesto da dodam pa ti programeri i tehnicka podrska ja mislim da ih mi i placamo da to rade, dajte i nama plate pa cemo i mi igrati sve nove verzije, zar nije logicno da programeri imaju malo tezi posao a da ispostujete igrace koji ipak placaju da igraju ovo a programerima se placa da urade promene na serveru. Najbolje je da mi ispastamo kako ce ovima sto placamo biti lakse da odrade posao za koji su placeni...

Poslednji serveri:

Post was edited 2 times, last by Stefan; ().