Tlachárna o Novoročním speciálu CZSK 29

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

If your community is not between the selected one, but you still want to provide your input for the event, feel free to visit and participate in the discussion on the International forum.
  • tak bylo dobre ten pristup nekomu udelit, protoze se na to dlabe dlouhodobe

Nemůžu říct, jak moc se na to dlabe, nebo nedlabe. Ale ten přístup samozřejmě někdo má, akorát to zřejmě nebude merlouska.

• Mám celkem závažný problém, hledal jsem info ohledně nemocnice a trošku jsem pohořel :( Je krásné že dáváte nové funkce ale ta nápověda hodně zaostává.

Je pravda že anglické info člověk dohledá ale ne každý ví kde hledat. Byl by takový problém aby při neexistující nápovědě se automaticky načetla stránka z anglického answers? Noho ještě lépe aby tomu někdo věnoval cca 30 minut času a přeložil to? Pokud se nepletu tak nemocnice byla prvně zavedena na Codexu což je 124 dní. ( o nových národech ani nemluvím)

Ahoj,

poslala jsem taktéž. CSR Tým by se měl podívat na tohle i to, co hlásil Hwest .

• Ahoj,

poslala jsem taktéž. CSR Tým by se měl podívat na tohle i to, co hlásil Hwest .

mimochodem, mrkni v answer na nemocnici, geniální info. Jak má hráč vedet, zda se to vůbec vyplatí stavět, když k tomu nikde není poradné info ? Ten návod je fakt tragickej