5x Saldırı & Savunma Raporlar

• Bu serverda ben açayım bu başlığı :)

Raporların konuşulduğu bir forum olmasını temenni ederim.

Gazanız mübarek olsun.;)

.
    .
    .

İmza atacağımız zamanı biliriz 8)8)

• Küfürsüz hakaretsiz hilesiz hurdasız bir server olur inşallah raporların konuştuğu insanların sustuğu bir server olması temennisi ile

KİŞİ TANIMADIĞININ DÜŞMANIDIR

BENİ TANIMIYORSAN HAKKIMDA YORUM YAPMA

• Güzel raporlar göreceğimiz bir konu olsun , ama sadece raporlar, gereksiz muhabbetlerin döndüğü bir yer olmasın :) Cümleten başarılar ..

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capcoy (GOODFELLAS)

• Oynayan herkese başarılar. Bol savaşlı ve zevkli bir server geçirmek dileğiyle :)

Gizli gizli oynayanlara gelecek olursak..

Neyse boşverin, başarılar :))

I'm coming

Sıradan bir deli

• Hadi bakalım herkese başarılar. Umarım devasa ordular, harika kesimler görürüz:hun06::hun06:

2006-2007-2008-2009-2010-2013 Speed 3x oyuncusu D.E.M AVCI HABABAM NEFES SİS AN-AS RÖNESANS S&B C@N:hero2:

• Küfürsüz hakaretsiz hilesiz hurdasız bir server olur inşallah raporların konuştuğu insanların sustuğu bir server olması temennisi ile

Çok zor hilesiz hurdasız olması para karşılığı iş yapana multiler olduğu müddetçe bu dediğin olmaz.

• 24 saat sonunda ilk köyler atıldı ama öncesinde de atılabilirdi. İlk köy ile ikinci köy arasındaki mesafeden kaynaklı durumlar.

Açıkçası 2. gün günlük görevlerden KP vermesi eşitlik olarak görülse de daha fazla emek harcayan adamı çok fazla ön plana çıkaramıyor. 3. gün KP vermesi daha uygun olur aslında.

• 24 saat sonunda ilk köyler atıldı ama öncesinde de atılabilirdi. İlk köy ile ikinci köy arasındaki mesafeden kaynaklı durumlar.

Açıkçası 2. gün günlük görevlerden KP vermesi eşitlik olarak görülse de daha fazla emek harcayan adamı çok fazla ön plana çıkaramıyor. 3. gün KP vermesi daha uygun olur aslında.

Aynn kerem benim sabah 4 te hazirdi göcmen 11.50 de yola çikardim..1 saat sonrasina herkes cikartmaya baslamiş :)