Rozhovor s legendou: czlol

• Ahoj hráči,

tady je první ze slibovaných rozhovorů s Legendami Travianu. czlol laskavě souhlasil, že zodpoví naše dotazy. Prvních pár otázek mu položím já a vy pak budete mít možnost se v rámci tématu zeptat na cokoliv, co vás zajímá.

czlol , díky že jsi souhlasil s rozhovorem. Ráda bych se tě zeptala na následující:

1. Jaký je to pocit stát se legendou Travianu?

2. Jak ses vlastně k hraní Travian: Legends dostal?

3. Jak ses vypracoval na takovou úroveň?

4. Co bys poradil začínajícím hráčům, kteří by rádi dosáhli podobných úspěchů ve hře jako ty?

• 1. Samozrejme je to vyborny pocit :D

Skryva se za tim spousta odsezenych hodin u pocitace. A bez podpory dualu a dalsich spoluhracu se kterymi chodime od serveru k serveru, bych byl samozrejme nic. Takze je to z vetsi casti i jejich oceneni :)

-aktualne specialni diky nejlepsimu dualovi: Panza <3

- a nejlepsi zastupu, ktery me sice obcas pocucha nervy :D, ale i tak ji mam rad: Strašidlo <3

2+3 Tak klasickou cestou, nejaky proklik kdysi davno na skole pres reklamu-----parkrat klik za den a pak farma a pak smazani uctu----o par let pozdeji opet proklik pres reklamu---jenze tim, ze sem mohl hrat po nocich (mam takovy "denni" rezim), sem byl tentokrate pro soupere tvrdsi orisek------zacatky na skx a pak jako trouba zacatecnik prvni medaile za loupezniky tydne, budik co hodina 24/7 (fuj nikdy vic, at zijou dualove!)-----nastesti si me vsimla solidni aliance 666, se kterou jsem se zkamaradil a zacal sem to brat vice jako socialni hru(mimo jine sem si na travianu nasel i manzelku :D )-----pak prisli dalsi servery------ natrefeni na spravne lidi kterym sem naslouchal a stale se zdokonaloval---V tomto mi urcite nejvic pomohla hra na czx s pecou,sovou,tambou a fonzim. A pak finale S vonkysem a tambou, kde jsme byli myslim 18ti v off ranku po odecteni spehobijcu top5, coz beru jako nejvetsi uspech kariery , echm teda druhy nejvetsi samozrejme po titulu legendy :D

4. Zacinajicim hracum bych poradil at si najdou spravnou alianci, a hlavne at se neboji ZEPTAT! Radsi se trikrat zeptat, nez to celej zivot delat blbe!

PS: omlouvam se za chybejici diakritiku a chyby v textu.

• My a špatní spojenci když oni se rozhodli vydat úplně jiným směrem? :D Pobavil jsi :D a pomoc ve formě defu odmítli, co jsme jim měli zařídit? Off útoky které půjdou přes 30h? :D

• Zdravím Vás bojovníci i bojovnice..

Tak to trochu uvedu na pravou míru jaká je to legenda 😉

Servr evropská Pandora... Před startem jsme jako aliance VC a aliance UN v čele s Lolkem domluvili že půjdeme jako Češi spolu... My jsme chtěli jít společně a UN že půjdou jinam a že půjdeme směrem k sobě... Psali jsme že bude hodně hráčů a že musíme od začátku frčet pospolu u sebe kvůli výpomoci... Bylo odmítnuto s tím že bude tak 1500 hráčů max na servru psali jsme že hude více minimálně 10k ano první den 13k hráčů.. Chyba rozdělení alianci i přes to jsme do toho šli... Postupem času UN v čele s Lolkem šli do regionu pro rychlé boty kam šli i Lotysi... Lotysi na ně zatlacili a dostali pod tlak VC se snažila jim pomoct a že jim zadefujeme postupně vesnice.. Nabídka odmítnuta s tím že hráči nebudou stíhat živit BLBOST... Chtěli jsme jako Češi pomoct Čechů a do každé vesnice nacpat alespoň 7k defu aby si oni jen v případě útoku doplnili odmítnuto...Bylo nám to divné a začali jsme pátrat o co jde... Lolek začal jednat s Lotysi o Don a kapitulaci ačkoliv si to jejich hráči nepřáli a chtěli bojovat ve vendee dle hlasování u nich i když jen o jeden hlas ale měli bojovat.. Lolek domluvil pro sebe klid zbraní a nas hodil přes palubu a nasměroval Lotyse a jejich spojence Francouze na nás...

Lolek během řešení a jednání s náma nám napsal že na tohle nemají že mají rádi klid na rozvoj že tohle není pro ně... My jednali taky dali jsme si podmínky keter neprošli Lolek napsal že jsme měli náročné podmínky...No asi takhle podmínky byli že naše dva regiony zůstanou nám další nám přenechaji a jeden spolecne vytriskame a prepopkarime Francouzi chtěji naše oba regiony plus ty co chceme takže na to jsme nemohli přistoupit... I nadále Lolek jednal pouze ve svůj prospěch a nás hodil psům Čech hodil přes palubu Čecha... Tohle je pro vás travian Legenda 😂 to snad ne... Aliance UN spadla na samé dno českého travianu.. A i hráči od nich nám píšou jak je jim z toho na blití a že se za něj omlouvaji.. 🤷‍♂️

Poslední lolkova věta na to proč to udělal... Odpověď je mě z toho smutno ale my by jsme to nedali.. 🤷‍♂️

Bylo nám řečeno že my nevalcime 🤔 máme lepší def rank i off rank tak nevím kde vzali že nevalcime my valcime ve čtyřech regionech oni valcili v jednom...

Asi takhle...

Kazdy at si z toho vezme co chce my jedeme nadále bez breceni a bojujeme proti přesile prozatím sami 💪💪💪

Krásný zbytek neděle přeje Hlavatix člen vedení VC

• ach, chceš podat kapesníček ?
    přijde mi smutné a ubohé tak plakat na forum, místo toho si to vyřešit mezi sebou :) :D

ale tak snad se vám ulevilo :)

• Krásné popsaný...... já toho kluka snad adoptuju

(ale byli tam i lepší perly z jejich vedení : Petka: oni na mne útočí a já nemůžu budovat)

• ach, chceš podat kapesníček ?
    přijde mi smutné a ubohé tak plakat na forum, místo toho si to vyřešit mezi sebou :) :D

ale tak snad se vám ulevilo :)

Pouze jsem vše uvedl na pravou míru protože se tu psalo co se děje...

My nebrecime a je mě jedno ze si jeho kamarád či spoluhráč či co...

Takhle jestli se chová travian legenda tak to je trochu přes čáru ne???

Nebo se ti to zdá jako fér jednání a hra??? Když si od zacatku spojenec??? Hraješ za czsk a pak pro klid vyměníš Čechy za lotyse a francouze??? Kdyby to byl český servr neřeknu ale tohle???

Hlavně poukazuji na to jak se zachovala TRAVIAN LEGENDA 🤔

Plka jak každému pomůže poradí atd a ono vše jen sám na sebe sobectví to je tohle přeci nemůže být legenda 🤷‍♂️

• Pokud si dobře vzpomínám, tak travian legenda byla odhlasována komunitou? To, že je to legenda znamená, že se musí chovat tak a tak? Snad ať se chová jak chce a ne podle toho jak by měl podle ostatních.

Pokud s tím máte problém, tak se staňte novou legendou a opovažte se udělat po dobu co budete nosit titul " travian legenda " něco co nebude dle mých představ ;)

Vytahovat tu něco ohledně férovosti....hra nikdy nebyla fér a tato hra se "špinavě" hraje. Jste se za tu dobu hraní nenaučili? :/

Dle toho co jsi napsal jsem pochopil asi tohle:

Sám jsi napsal, že alliance o tom hlasovala, tak proč se tu hlavně špiní jen jeho jméno? On možná měl původní myšlenku, ale rozhodli to ostatní lidé. A když s tím údajně půlka lidí jeho alliance nesouhlasila, tak co proti tomu udělali? :D Takže dle tvého morálního kodexu tito lidé jsou horší než samotná legenda. :sleeping:

• Odlasovali si i nadále bojovat proti Lotysum... On sám rozhodl i přes hlasování že si s nima udělá dohodu o neutečeni...Nekoukal na to co chtějí hráči 🤷‍♂️... Jdeš hrát na servr jako czsk a po dvou měsících zradis a přejdes pro klid pod Lotyse???

Jdeš hrát jako Čech s Čechem píšu ze na českém servru bych to neřešil...

No koukám že pro vás je to top hráč omlouvám se za jeho pohanění...

Jestli vám to udělá dobře..

Je to hráč na úrovni v životě by nikoho nepodtrhl vždy hraje ferovou hru a nasloucha hráčům v alianci a dle toho se chová... Je to správná legenda českého travianu 💪💪💪

Tím pro mě konci debata...

Mějte se hezky hodně úspěchů v travianu a hlavně v reálném životě...

Hlavatix

• No dobře, tak se znovu ptám co udělali hráči proti tomu, když jim to je tolik proti srsti? Poslechli a teď na vás útočí taky :D

Na jednu stranu leader ví o něco více než obyčejný člen alliance, takže není vždy dobré poslouchat to co lidé chtějí, ale je hezké, že udělal hlasování :D

Je to klasická očividně i výhodnější diplomacie a nezbývá ti než se s tím smířit. Upřímně :D To že jste Češi nic neznamená...co jsem slyšel naposledy, tak zrovna tohle je česká specialita nevydržet s ostatníma čechy spolu :D

Nikde jsem nenapsal, že je TOP hráč ani ho neznám... Jen říkám, že na tom jak se zachoval není tolik špatného. On je leader...ano má určitou zodpovědnost, ale jde o to jak se zachová zbytek alliance :)