Rozhovor s legendou: czlol

• Zbytek aliance nemůže dělat nic jelikož jsou daleko od nás v jiných regionech... Chtěli by přejít pod nás ale nemůžou... Sami nám psali že jim je z toho na blití co se stalo a omlouvali se za něj...Za to co provedl...

Přejít nemůžou jelikož jsou daleko od nás a zůstali by tam sami jsou to regiony... Další chyba chtěli jsme na začátku aby jsme byli pohromadě oni ne to zvládneme...

A jak píšeš že je to Česká natura ne není... Co předvádělo vedení na kvalifikaci a hráči klobouk dolů to byla hra na úrovni za czsk 💪💪💪 přes obrovský tlak Rusů a obrovské přesile hráli a nelezli nikomu do prd... a bojovali se ctí... 300 účtu proti minimálně 1500 účtu Rusů....To jsou legendy...

• Vždy tu je nějaké řešení, ale očividně každý to vidí jinak a každý by udělal něco jiného

Tak to gratuluji :thumbup:Třeba se opravdu za tu dobu změnilo mínění o czsk

• Řešení tu na regionech není... Bohužel...

A ano czsk scéna šla hodně nahoru úplně jsem cucel co tam předváděli 💪

• Zbytek aliance nemůže dělat nic jelikož jsou daleko od nás v jiných regionech... Chtěli by přejít pod nás ale nemůžou... Sami nám psali že jim je z toho na blití co se stalo a omlouvali se za něj...Za to co provedl...

to je ale blbost, kdyby se jim to jó nelibilo, tak to smazou a ukazou mu co si o tom opravdu mysli. takhle to jsou jenom prazdne kecy

• takze si zanadavas ze mas vedouciho aliance blbecka co podrazi kde koho a jede se dal? vlastne na venek se tvaris jakoze ti to desne vadi ale unvintr je ti to uplne jedno ze potopil nejaky hlupaky :-) moralni hodnoty, cest

• Ty si nepochopil co mě vadí.. Mě vadí že náš spojenec nás zradil a předhodil nás psům.. Za to aby měl klid... Od začátku jsme hráli spolu a my se jim snažili pomoct... Oni odmítli a začali jednat za našima zadama... U veškerého jednání jsem byl a mlžení z jeho strany a oblbovani já jsem v jiné alianci...My byli spojenci a snažili se s nima řešit co a jak dál a jak jim pomůžeme a on mezitím začal jednat s Lotysi a Francouzi s tím že ať si nás rozeberou nase regiony hlavně když on bude mít klid... 🤷‍♂️

Tak co tu meleš o morálních hodnotách... 🤔 Já bych tohle jako vedení neudělal obzvlášť na evropském servru kde jsme už před začátkem si řekli že jdeme jako Češi spolu proti zbytku 🤷‍♂️ i kdyby nás to mělo stát konec!!!Ale bojovali by jsme do konce...

A nechápu větu POTOPIL NĚJAKÝ HLUPÁKY... UPŘESNI PROSIM...

• Gratuluju urazencum k sireni polopravd, to vam opravdu jde!

Ano poj*aalo se to na zacatku melo se jit spolecne to je pravda. To me mrzi ale stim, uz se pak nedalo nic delat.

K nepravdam:

Vetsina aliance si to odhlasovala?

Pro boj hlasovalo z 63 hlasujicich 25. To mi jako vetsina neprijde.

A k tomu zadefovani se musim pousmat, pozadali jsme o 10k defu ktereho jste po 24h boji slozili 8k obili ani zrnicko, se slovy ani u nas si ho nezivi (kdyz tam mate MCcka tak to ani neni potreba) , tak takova pomoc je vachrlata.

Bojovat v tom regionu uz proste dal neslo:
    -spatna aktivita nasich uctu

-boj bez bot proti botam

-boj bez MC v tom regionu proti silnym MC15.

Holt se otevrela jina fronta, kde je sitauce vyrovnanejsi. Takze jestli si myslis, ze budeme tedka vklidu domeckovat tak si torubelin.

• Chtěl si 10k když na nás útočili vikingove... Sehnal jsem 8 půl.. Když si chtěl def naše jízda byla u vás za vcasu ještě hráči vyklikavali TH aby stihali dělali jsme co jsme mohli aby jsme vám mohli pomoct...

Věc druhá v této fázi hry aby někdo neuzivil minus 4 až 6k ve vesnici byli jen vaše výmluvy nechtěli jste s náma dal jít... Chtěli jsme vám dát def aby vy jste si podle potřeb doplnili!!! To si odmítl tak tady neplkej nesmysly...

Co se týká hlasování i o jeden hlas je to většina a my jsme hlasování videli...

To co si udělal je prasečina a jsem rád že ses tu vyjádřil...

Jina fronta??? Cimbri??? Legends vám to nedají ani kdyby jste se pos...Alento je už vás boj...

Hlavatix

• Přesně tak ale určitě nevyhralo strčit hlavu lotysum do... Nic méně teď už spokojonost... Určitý hráči hlavně ty v khesing tak máte boty můžeš slavit... 🥳🥳🥳 Si rozený vůdce 💪💪💪