H Z Z Birlikleri Oyun Sonu Mesajı

• Selamlar..

Silah arkadaşlarım..

Öncelikle şunu belirteyim..

Bu mesaj,bir aperatiftir. Asıl mesaj Larathian dan, o daha kısa yazar muhtemelen,eksik isim bırakmamak için çok uğraştım .)

Yıllardır oynamadığımız travian denen nalet oyuna dönmemizde eski dostlarımıza olan sevgimiz ve özlemimiz dışında tek bir sebep yoktur.

Tarihide not düşelim yıllar sonra bakarız belki buralara..

10.01.2020 tarihinde, saat 22:05 civarlarında

Dünyanın kaçıncı harikasını kurduk inanın,bende bilmiyorum.. Sen sayabildin mi Ersan?

Bizler, bu oyunda kazanmadığı başarı kalmamış H Z Z neferleri olarak; dış birliklerden H Z Z efsanesi bitti, H Z Z tarihte kaldı, devirleri kapandı. Artık yapamazlar,rezil olur giderler tarzı söylemler duydukça daha da hırs yaparak başladık.

Lakin şu bir gerçek ki ;rakipler harıl harıl rus botu satın alırken, bizler multi işinin nasıl yapıldığını,çarkın nasıl döndüğünü anlayıp oyuncularımıza anlatmakla uğraşıyorduk..

Rakipler harıl harıl multi kasıp yağma yaparken, biz ittifak işini çözmeye çalışıyorduk.. Bu konuda ki desteklerin için teşekkürler dostum. Unuttum sanma :)  Epsilon

Rakip birliklerimiz: Testere-Kb ve yancı birliklerini gösterdikleri performans, yüksek düzeyde oyun kalitesi için tebrik ediyorum..

BOZKIR birliklerini keyifli raporları için tebrik ediyorum.

Oyun tamamen,multiye dönmüş. Özellikle turnuva yerine yapılan yama ile beraber,heryere at yetişir olmuş; oyunculara birbirinize dalmayın efendi efendi 2.5 ayda çiftçiliğinizi yapın wow ordularınızı basın,wowunuzu kurun gidin,yeni server başlasın bi an önce mesajı verilmektedir.. Herkes çok iyi biliyor ki ,altın en çok oyun başında kullanılır.Kimsenin emeği önemsenmemektedir.

Biz bu ticare düşünceye 4 yıl sonrası tekrar alet olduğumuz için üzgünüz,tek sevincimiz dostlarla bir arada olmak..

Ayrıca şunu belirteyim; ola ki kaza bela oyunu kaybetmiş olsaydık, yukarda ki serzenişlerimi kesinlikle dile getirmezdim.

Şimdi gelelim herkesin merak ettiği soruya..

H Z Z bunca yıllık aradan sonra nasıl kazandı? Nasıl başarılı olabildi? Nasıl mancınık ordusu az olmasına rağmen, elinde 4 tane büyük WoW ordusu tutarak oyunu kazanmayı nasıl bildi?

H Z Z de ne vardı da imkansızı başarabildi ?

Açıklıyorum tek tek hazır mısınız??

Öncelikle H Z Z de bir tılsım var. Tılsım ki ne tılsım.. Eşsiz zeka tılsımı.. Milyar orduyla gelseler, surun tozunu bile alamayacak bir tılsım..

H Z Z Genel Başkanı, büyük başkan.. 10 yıllık arkadasım, kardeşim,can dostum.. Larathian Bide zırdeli bir kankisi var hepimizin kankisi aynı zamanda; adı emir ali ama biz ona emmy olarak daha çok seviyoruz. Butterfly yani .) Birliğimizin bal yapan arısı < 3

Travian tarihinin en büyük 2 komutanı.. İcraatlerini anlatmaya kalksam,sayfalar yetmez. Cilt cilt roman olur.. ZAHARYA_TR & Mer-And Sizlerin olduğu birlikte başkanlık yapmak şahsım adına büyük bir onur..

H Z Z nin WoWcusu ; gururu, rekortmenimiz Adil'i & H Z Z nin eli ,kolu,bacağı herseyi olan Yunus u muzu & bu server tanıdığım,birlik için elinden geleni ardına koymayan, uyumayan, yılmayan,pes etmeyen Reyna kardeşimi içinde bulunduran-- bize bu server u&a ( usmblt ve ALPAGU TEAM) gibi oyuncularla oynama fırsatı sunan H Z Z hesabı..

Bizde bi birlik var. Birlik ki ne birlik.. ASİ-REST adı, düşman başına.. Ben böyle güzel,dürüst,mert savaşan insanları bir arada çok az gördüm. Yorgun28 hesabı Necati-Sezer kardeslerim ve içi H Z Z sevgisiyle kıpır kıpır olan, sevgisi dolup taşan forum nıckiyle LazVeGas kardeşim başta olmak üzere tüm ASİ-REST ekibine (seni de unutmadım müptela:) sizlerin eşliğinde TACKLEBERY abimize tekrardan Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Yoğunluğu sebebiyle bu dönem oyundan uzak kalan, ama tek telefonla imdadımıza yetişen Kasis_Büfeci Yücel abime,

İçinde H Z Z aşkıyla yanıp tutuşan, gerçek bir fedakar H Z Z li zaloğlu ve ekibine,

özel teşekkürlerimi sunuyorum..

H Z Z nin eski tüfekleri var bide..

Travian ın oyun olduğunu unutan, sırf biz çağırdık diye, cephede kendilerine ihtiyaç var diye.. Koşarak gelen,sarjörünü doldurup mevzide yerini alan H Z Z nin çınarları..

Koca çınarlar.

Peki kimler bu çınarlar?

Sayayım,merakınızı giderelim..

Yoklama alıyorum.

Hakan_52? Burda!

Saraykışla? Burda!

KMK ? Burda!

Bozkan73? Burda!

uNeVeN? Burda!

Navigators? Burda!

Vuras(monk=kolpa)? Burda!

BeyazFırtına? Burda!

KOMUTANN? Burda!

4 Haramiler? Burda!

İnsekt? Burda!

Satranç? Burda!

Roma_roma? O yok, var da yok. Ne zaman oldu ki :)))

İso? Beton döküyor,varlığı yeter..

Aycan? Askerdeydi,yetişemedi.. Olsundu,sesi yeterdi..

Bide hepsinin birbirinden güzide ortakları var..

Ben simdi bu isimlerin hangi birine ayrı ayrı metin hazırlayayım?O kadar sürer mi bu ömür?

Şahsen bu dönem tanıştığım, harika bir kişilik olan, kendisiyle oynarken ve muhabbet ederken büyük keyif duyduğum P O W E R Serkan abi ve ekibine,

Şartlar dolayısıla çok aktif olamadığını söylese de, H Z Z için elinden geleni yaptığına yürekten inandığım lagzan Caner hocama,

Kendileriyle ilk defa H Z Z olarak oynadığımız,H Z Z nin adeta koçbaşısı olan, sağa sola habire kafa atıp duran ; kral abilerim,kankilerim.. 4KİLLER ekibi ve H Z Z formasını önceden sırtına geçiren antonina kankama < 3

Daha önceden klasik serverda başkanlığımı,komutanlığımı yapan bu server telefonumla koşup gelen, cephede en ön safta yerini alan A.M.M.O nun A'sı M'si M'si O'su bide G'si var o kendini ekletmemiş ama ben unutmam kankalarımı .)

Kırklarelispor hepimizin kanayan yarası .) Tamirhanesporumuz Fatih ve ortaklarına,

Uzun uğraşlar sonucu ekibin parçası haline getirdiğimiz AN-AS hesap ortakları Burak&asaz ve Anakonda Fırat kardeşime,

Bu server sansasyonel bir biçimde rakipten tılsım çalan ve ondan sonra ki yaptığı icraatlerle gündemden düşmek bilmeyen P A Ş A kankime,

Eskiden daha çaylak takılan, bu server ki performansıyla parmak ısırtan türden.. RaporsuzDely hesap ortakları ve Hakan vesilesiyle daha çok tanıdığım,blueking hesap sahiplerine,

Şahsi yoğunluğundan, verimli bir server geçiremese de bizlere her daim destek olan,elinden geleni yapmak için çabalayan Hipokrat ilker abi ve ASİ-ULAN ekibine..

Uzaklarda olsak bile titanla bizden ayrılmayan Zorro&Pompacı - ekavalci hesap ortaklarına,

Forumdan tanıstıgımız,ricamız üzerine gelip ilk defa speed macerası yaşayan ve sonu istemediği gibi bitse de,H Z Z formasını bu server sırtına geçirenlerden Mesrine hesabına..

Ayrıca, sınırlı sayıda hesapları olmasına rağmen, müthiş performans gösteren: Tulkas-Alparslan başta olmak üzere tüm LORDS ekibine,

Ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

Şimdi gelelim öne çıkmayı sevmeyen kahramanlarımıza..

Ukraynalı Reis dayımın hesabına ve ortaklarına,

Sorcerer hesabına,

Bu server bizlere zaharya eşliğinde Karaca.s hesabı ile inşa planı dersi sunan,arı gibi çalışkan Emirhan kardeşime,

Arka planda inanılmaz işler başaran Çaça kardeşime,

Dont be afraid hesap ortaklarına,

Bigbolz hesap sahiplerine,

MÜSLÜM hesap ortaklarına,

TheLast hesap ortaklarına,

Wahsi hesap ortaklarına,

Diren Eskişehir hesabından Uğur'a,

Vodkabull hesabına,

Emrey hesabına,

Astrea hesabına,

Gri bölgede arı gibi çalışan, mücadeleyi asla bırakmayan. Dur durak bilmeyen: Tuncay74 hesap ortaklarına,kıymetli abilerime,

Rakibe adeta salça olan, kim bu gider midir beymidir dedirten Giderbey hesap ortaklarına,

ve ve ve..

Benim kendi iç ekibim var bide.. Geniş aileden çekirdek aileye geçtik yani :)

Ricamı kırmayarak, sahalara tekrar dönen, onca yoğunluğa rağmen parmak ısırtan bir orduyu basıp bizim kontrolümüze veren shapper&river hesap ortakları Hakan kardesim , Kadir reis ve birliğimizin güzide defçisi,yat kalk sürünü,tam bir görev adamı olan Melise,

Serverlardır gelip defans basan, hesapların kullanımını bana bırakan kadrolu defcilerimiz Vuras-Ciggarras Emrah-Müjdat-İlker abilerime,

Tek telefonumla,ricamı kırmadan koşarak gelen Aysberk(destan) Rüştü abime,

Çekirdeğin çekirdeğine geliyorum şimdi :)

Hesap ortaklarımız,can dostlarım.

WeissesFLeicH i WeissesFLeiscH yapan kişiler..

Başta ben :) , Barefoot-Gökhan kardeşim, yıllardır daimi ortağım Captain Tsubasa Mustiye, hesaba sonradan gelmesine rağmen hesabın herşeyi olan Piskopanteam Tuna kardeşime, ne zaman nerde ihtiyacımız olsa koşup gelen Melis'e ve Rüştü abime ve benim çocukluğumdan beri tüm kirli çamaşırlarımı bilen Nivelman Davut abim'e en içten teşekkürlerimi sunuyorum...

Ayrıca, silip gitmek üzereyken tanışıp yanımıza aldığımız sev_dam333 Nurdan kardeşime extra teşekkürlerimi sunuyorum..

Şimdi gelelim toplumsal mesaj kısmına..

Mesele bu isimler değil, bu isimlerin bir arada oynayabilmesidir asıl mesele..

Birbirimize karşı egolarımızı kenara bırakarak, oyun ne durumda olursa olsun yılmadan hesabında tık tık yapıp birlik menfaatlerine oynayan, ordu ver dediğimizde veren,def at dendiğinde def atan, GÖREV ADAMI nın kelime anlamı olan H Z Z oyuncuları..

Hepiniz harikasınız.

Harikanın harikasısınız...

Ayrı geçen 4 yıl sonrasında, bizlerin dosta düşmana karşı boynunu eğdirmeyen, bizi servera mahcup etmeyen tüm kardeşlerim,abilerim,ablalarım..

4 yıl sonra, bana linkte ki satırları tekrarlatan herkese tek tek tek teşekkür ediyorum..

http://archive.forum.travian.com.tr/showthread.php?t=97209

Bu gurur hepimizin!..

Bizler başkalarının gözünde nasılız bilmiyoruz. İlgilenmiyoruz da.

Ama kendimizi çok iyi biliyoruz..

BİZLER

NE EFSANEYİZ

NE KRAL

BİZLER

OYUNCULARIZ

ADIMIZI

KORKU İLE

ANDIĞINIZ

~ KORKU İMPARATORLUĞU ~

Kenara

Sağa

Sola

Aşağı

Yukarı

Oraya

Buraya

Öteye

Beriye

DEĞİL!!!

T

A

M

O

R

T

A

Y

A

Son kez;

Onurla,gururla,şerefle,alın terinle,bileğinin hakkıyla, söke söke...!

Hep bir ağızdan, sesler kısılırcasına haykırarak..!

H Z Z UlAAAaaaNNNNnnnNNN!!!!!!!!!!!!

Bağırın ulan şampiyon H Z Z diye!!!

Ve ve ve

Biliyorum,bıktınız; son , cidden son.. :)

Hoşçakal travian..

Hoşçakal 3x..

ATATÜRK ile kal TÜRKİYE!!!!

H Z Z reel hayata dönüyor...

Belki yıllar sonra, belki hiç. Kim bilir belki hedef 2023...)

• kMNR3W.jpg

▀ ▄▀ ▄▀ ▄▀ ▄▀ ▄▀ ▄▀ ▄▀ ▄▀

Z5bRga.jpg

1pQ0mA.jpg

gP3Rz3.jpg

lQaR2J.jpg

gP3Rl5.jpg

9YJlX5.jpg

M1n4Yg.jpg

5N5z9L.jpg

3ObVp9.png

• Zafer için atlarını süren, kılıçlarını düşmanın kalbine acımadan sokan bütün 'EKİP' arkadaşlarımı tekrardan tebrik ederim!

Hepiniz sağlıcakla kalın.

Yaşasın H Z Z !

Yaşasın H Z Z !

Yaşasın H Z Z !

Korku İmparatorluğu gururla sundu!

Saygılarımla;

Kırklarelispor - Fatih

Herşey Türk için, Türk'e göre Türk tarafından.

#FÖH

• Eyv tşkler Başkan mesajında bizi de unutmadığın için bir değil 2 tılsım bu arada 2. Tılsım en büyük katkı ehtiyarteam aittir 😆😆 belki bir gün yeniden oynarız

• Hepinizin eline,koluna sağlık oyun oynama sebebim sizlerdiniz her zaman öteki türlü hiçbir anlamı yoktu zaten :)

Tek tek yazmaya gerek yok birlikte emek verdiğim herkese çok teşekkürler hepinizi iyiki varsınız.

HZZ ULANNNNN :)

İf you are going hell keep going...
    **emmy

• hahaha gülümsettin valla ne diyeyim eyvallah ^^

Benimkisi HZZ gibi bir okyanusa bir kova su taşımak. Keşke turnuva finali olmasaydı da hem fikir hem oyun anlamında daha fazla katkımız olsaydı.Yeni sisteme sonradan adapte olmanız da benim hatam olsun :)

Eğer bir gün tekrar gelirseniz borcum olsun.Tüm HZZ-ASİ oluşumunun ve destekçilerinin emeğine yüreğine sağlık

KORKU İMPARATORLUĞUNA SELAM OLSUN!!!

ALPAGU EKİBİ ADINA

• Bizde bi birlik var. Birlik ki ne birlik.. ASİ-REST adı, düşman başına.. Ben böyle güzel,dürüst,mert savaşan insanları bir arada çok az gördüm. Yorgun28 hesabı Necati-Sezer kardeslerim ve içi H Z Z sevgisiyle kıpır kıpır olan, sevgisi dolup taşan forum nıckiyle LazVeGas kardeşim başta olmak üzere tüm ASİ-REST ekibine (seni de unutmadım müptela:) sizlerin eşliğinde TACKLEBERY abimize tekrardan Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Travian atasözlerinde herkes bu oyunda karakterini oynar diye klişeleşmiş bir laf vardır. Bizde bu oyunda ASİ-REST ekibi olarak her zamanki gibi dürüst oyun oynadık. Bu server yada diğer serverler de hiç bir rakibimiz bizim kaypaklık yaptığımızı görmemiştir kaypaklık yapmaktansa hesap silmeyi tercih ederiz.

Öncelikle bu ekibi tekrar bir araya toplayan eski günleri hatırlatan eşsiz zeka tılsımımız Larathian Ersan abime teşekkür ediyorum. Defans istediğim de dükkanın anahtarını teslim eder gibi teslim eden WeissesFLeiscH. Durmuş ve Alsancak Serkan abime de verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim.

Normal serverde devam ederken 3xe gidiyoruz HZZ geliyor.. HZZ BENİM diyen hakan_52_TR abimin ve ASİ&SS ekibinin de ellerine sağlık diyorum.

ASİ&REST Ekibi olarak AMELE&TACKLEBERRY olarak ekibimizden vefat eden Necati abimizin adını sadece wowda duyurmak için geldiğimiz serverde isminin kurulan wowda olması bizleri ayrıca sevindirdi bunun içinde bütün HZZ emektarlarına buradan teşekkür ediyorum. Mekanın cennet olsun Necati abim.

Gelelim ekibe

5 tane birlikle bu bölgede mücadele edip büyük emek veren ekibimize Öncelikle YORGUN28 Sezer ve Necati abiyle oynamak bizim için ayrıcalıktır. Onlarla oynamak bize her zaman onur ve gurur vermiştir. Geceleri ise yanda merkezde asker köyünde heryerde rakibe geçit vermeyen emekleri büyük olan Barbaros ve nickinin hakkını veren Çeliktepeli Mami kardeşime.. Esteban ortağım Müptela hesabı Kerem ve Eren ikilisine, her çakıldığın da daha da azimle saldırı basan Levent abiye, özellikle her zamanki gibi tek başına savaş veren SIRRI abime :D , bize desteklerini esirgemeyen adam gibi adam olan Cuma, Evren, Melih, Murat, Hakkı, Gökhan abim ve kardeşlerime ve ekibin veli iftiharı olan Ramazan, Adnan ve Osman abime buradan tek tek teşekkür ediyorum ellerine emeklerine vakitlerine sağlık.

Çeşitli nedenlerden dolayı ben bu serverin yarısından çoğunu oynamamışımdır bütün övgü ve tebrikler ancak yukarda saydığım ADAMLARA aittir.

İsmini unuttuğum kişiler varsa affetsinler nede olsa pek ortada yoktum. Dost rakip farketmeksizin herkesi verdiği emekten dolayı kutlar kırdığımız üzdüğümüz kişiler varsada bizi affetsinler

BÜTÜN HZZ&ASİ OYUNCULARININ VERDİĞİ EMEKLERDEN DOLAYI AYRICA TEBRİK EDİYORUM TEK KELİMEYLE HARİKAYDINIZ SİZLERLE TEKRAR OYNAMAK GÜZELDİ.

Daha öncede belirttiğim gibi;

Bir daha açılacak speed serverine gelinir mi bilinmez ama geliyoruz denilirse de;

Biz [H]ep buralardayı[Z][Z]...

Korku İmparatorluğunun Gölgesi her daim 3x serverinin üzerinde olacaktır...

Kimsenin şüphesi olmasın..

Sağa sola değil

Tam ortaya...

Korku İmparatorluğu!!

For Victory!!!

H Z Z !!!

• BÜTÜN HZZ & ASİ OYUNCULARIN VERDİĞİ EMEKTEN ÖTÜRÜ TEBRİK EDERİM HERKESİN EMEKLERİNE SAĞLIK...

Mücahit kardeşim çok güzel yazmış eline sağlık kardeşim ben sadece ufak bir şeyler ekleyecem

ASİ-REST olarak geliş amacımız belliydi bu amaç uygun olarak oynadık Şahsım adına bu servarın bana kattığı en büyük şey HZZ tanımak oldu

WoW da rahmetli Necati Abimin ismini görünce duygulandım o an hiç unutmayacam Sezer bana ben Sezer sorduk haberin var mıydı die sonuçta HZZ ekip gelirken bi daha oynama niyet olmadığı açıkça belirttiler bu sebeple WoW adını Necati abimin hesap adını vermek zorunda deillerdi WoW kazandıkları kesinleştikten sonra bu hamle yaptılar buda hiç bir çıkar olmadan sadece DOSTLUK tan yapılabilecek bir şeydir bu bile ADAM lıktır AİLEDİR HZZ ailesiyle oynamak onlarla omuz omuza mücadele etmek bir ŞEREF tir

Ersan Başkana ve Gardaşım Durmuşa sonsuz teşekkürler her zaman her daim her konuda destekçi oldunuz

Necati abimin adının WoW yazılmasında vesile oldunuz ve HZZ & ASİ ailesi de buna karşı çıkmadılar Bizler bu hareketi oyun devam edecek kişilerde Oyun bırakan kişilerde kısaca REST olarak hiçbir zaman unutmayacağız sizlerle oynamaya vesile olan Mücahit kardeşime ve Yücel abi ye Teşekkürler

...

YORGUN28
    -- Tek Yol Milliyetçilik --

• Herkese Merhaba,

Uzun bir aradan sonra forumda yazıyorum. Uzun süredir oynamıyorduk ama Ersan kardeşimiz davet etti, onunla yarım kalan bir maceramız vardı eskilerden; onu da tam etmek için küçük bir ekip (Zaharya Team diyorlar :)) olarak destek olmaya geldik ve elimizden geleni yapmaya çalıştık.

Speed serverda ilk defa ciddi bir macera yaşadık. HZZ ile beraber oynamak zaten ayrı bir yük:) Kızmayın yük derken aslında bu ismin ağırlığı var bunu taşımak kolay değil bir de Zaharya da oradaymış diyecekler üstüne! Bir süredir oynamayan ve yeni sisteme alışık olmayan ama iddialı bir ekip! Çok fazla sınavımız olacağı başından belliydi aslında.

Rakiplerimiz de gerçekten finaller ve benzeri ortamlarda edindikleri tecrübeyi ve yeteneklerini oyuna iyi kattılar. İlk operasyonlardan Sonra Ersan'a şunu söylemiştim. Rakipler tam anlamıyla savaşmaya değil asıl amaç "wow kurmaya gelmiş", bu oyun sisteminin getirdiği yeniliklerden ve yeni öğrenilmiş trendlerden dolayı belki de gereken şeydi ve rakibimiz de gerçekten iyi hazırlanmıştı. Bu sonuç onları tatmin etmemiş olabilir ama bence başarısız değillerdi.

Wow sürecinde Küçük nüanslar oyunun kaderini değiştirdi. Karşılıklı saldırılar hesaplanıp atışlar başladığında hata yapan bedel öder diye söylemiştik. yaklaşık 3- 4 defa saldırılarda sekme olmasa şuan yine HZZ kazanırdı ama belki 1 saat farkla olurdu. Daha tatlı bir rekabet, son ana kadar bir heyecan olurdu eminim. HZZ nin yeni sisteme uzak olmasına rağmen orduları seviye 14 de alır ama 13 de atalım diyerek daha öngörülü ve tedbirli yola çıkarmaları, hız tılsımları ile sekse bile kaybı telafi edecek hazırlıkta olmaları da aslında olayı tamamen tersine ve avantaja çevirmişti onlar için.

Biz eskiden wow kurarken gece uyur sabah kalkar wowda ne kadar asker ölmüş diye merak ederdik:) Hatta bazen wowda saldırılar girmiş defans kalmadı diye arayan arkadaşlarımız olmuştu da şurada gördüklerimden sonra bir wow kurulacaksa bu iş bana göre değil dedim. Saniyelik pazarcı girişleri, hesaplamalar ve büyük emek harcamalar sonrasında neredeyse Wow'da hiç defans askeri ölmeden oyun kazanıldı. Ben bu emeği gördüğümde kesinlikle bu ekip kazanmalı dedim ve sonuna kadar da hak ettiler.

Tüm HZZ yönetimine ve oyuncularına bizi davet ettikleri için, misafirperver yaklaşımları, mütevazilikleri ve saygılı duruşları için canı gönülden teşekkür ediyorum. Larathian ; WeissesFLeiscH.

Kendi ekibimizi en sona sakladım :)

İnşa planını 5 dk da alıp 7 dakikada wowcuya aktararak HZZ birliğimize yarışta ufak da olsa avantaj sağlayan ince hareketiniz,

Durmuşun isteği ile taa uzaklara mancınık köyü atıp 200 sektörden yetiştirme tılsımını alan ve HZZ topraklarına katan,

Bastıkları ordularla oeprasyonlara katılan, defans organizasyonlarına destek olan, hiçbirşeyini birlikten esirgemeyen Zaharya Teams üyelerine; Dont be afraid(Caner, Yunus, Barış), TC zaknafein (Alperenhan), Karaca.s ( Sercan Reis ve Emirhan Vardar ) Bigbolz (Mehmet), Tan-hu (Miraç), Sessizce defans basan cypruslee , Sonradan bize katılan AN-AS ekibinden Burak ve Fırat'a, ve son olarak Ortaklarım no_comment Çağatay, Ferhat ve Cesaret sizlere de beni yalnız bırakmadığınız ve benden daha fazla emek harcadığınız için teşekkür ediyorum

TÜM HZZ EKİBİNİ;

SÜPER BİR PERFORMANS GÖSTERDİKLERİ İÇİN,

WAAWW DEDİRTECEK BİR KALİTE SERGİLEDİKLERİ İÇİN,

İYİ BİR EKİP OLDUKLARI İÇİN

KAZANMAYI HAKETTİKLERİ İÇİN

TEBRİK EDİYORUM!!!!!

Tabi ki bu sloganı söylemeden olmaz; (biraz farklı olsun dedim:))

İleriye-geriye değil!

Görülmeyecek yere değil!

Duyulmayacak kasar sessiz değil!

Hissedilmeyecek kadar uzağa değil

TM

TAM

TAAAMMM

-ORTAYA-

H Z Z BİR - DAHA HZZ !!!!!!!!!!!!

MÜFREZE- ZAHARYA
    Bana birşey öğretmiş veya benden bir şey öğrenmişseniz gerçekten iyi bir oyuncusunuzdur.

• Merhabalar,

ZAHARYA_TR yazılacak olan herşeyi yazmış, bize laf bırakmamış sağolsun, "Vaktimiz dar, yapacaklarımız kısıtlı, uzun zamandır oynamıyoruz" diyerek başladığımız serverda, 2. Evimiz olan H Z Z ile bir galibiyet daha almak çok güzel bir duygu. Özellikle okulda çok yoğun bir tempoda olmam, ortağım namı diğer Sergio Reyisinde evlenmesini bahane ederek "abi sadece defans basalım biz" dedik, Generalimin elinden kurtulmak ne mümkün :) Elimizden geldiğince sözünden çıkmamanın, verdiği görevleri alnımızın akıyla başarabilmenin, onu fazla yormadan isteklerini yerine getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bazı noktalarda Zaharya Team olarak kilit rolü oynayabildik, ne mutlu bize.

Çok kıymetli ve anlamlı bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum, bunun temel sebebi ise belkide TR tarihinin en sistematik, en planlı serverlarından birisinin kazanan tarafında bulunmaktır. Final tadında geçen WW süreci, her 2 tarafında ordularını mantıklı kullanması, basılan şahane defanslar, haritayı kare kare ele alarak alan kapatmalar, sipariş tılsım koordinatları, zekice tasarlanmış tılsım operasyonları, bunlar hem servera lezzet katan, hemde Türkiye'nin oyuncu/birlik kalitesini yukarılara taşıyan olumlu gelişmelerdir. Bundan dolayı öncelikle sundukları güzel rekabetten dolayı rakibimiz TESTERE & KB Birliklerine teşekkür ederim.

Yıllar sonra geri dönmüş olsalar dahi, speed serverin Korku İmparatorluğu, tartışmasız sahipleri olduğunu cümle aleme birkere daha ispatlamış H Z Z Birlikleri! Herkesin emeklerine sağlık, özellikle;

Eşsiz Zeka Tılsımımız, Jül Sezar'ımız Ersan, halinden en iyi anladığım Durmuş, Hannibal Barca'mız Gökmen, "Defans nasıl basılır" dersi veren başta Usame, Muhammed ve Alpagu Team ve Emmy ayrıca WW sahibimiz, Adil, Yunus ve Reyna bu serverin en göze çarpan oyuncularıdır, herkesin 1 taş eklediği bu serverda, arkadaşlarımız 3-4-5 taş ekleyebilmişlerdir. Böyle bir seyir zevki yaşattıkları için teşekkür ederim.

Ne zaman olur bilinmez, bir sonra ki serverda görüşmek üzere.

Biz istemeden ne gül biter ne diken!

Dur diyebilen yok!

Kenara değil,

T

A

M

O

R

T

A

Y

A

H Z Z ULAAAAN!

• Yıllar sonra tekrar döndüğümüz bu travian arenasında, speed3x serverında, Travian Türkiye'nin kurtlar sofrasında bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum...

H Z Z, yenilmez olduğunu bir kez daha kanıtlamış, yıllardır oynamamaktan kaynaklanan pratikteki eksikliğini, tecrübesiyle, operasyonel yeteneğiyle ve yılların birikimi olan birlik kültürüyle kapatmış, zaferlerine bir yenisini daha eklemiştir...

H Z Z bu servera gelirken; işte o an geldi, bu sefer H Z Z de yenilgiyi tadacak diye düşünenler bir kez daha yanılmışlardır...

En büyük talihsizlikleri rakiplerinin H Z Z olması olan ve çok başarılı bir mücadele veren birliklerin kaçınılmaz akibeti

H Z Z'nin kahredici pençesinde zaptedilmek olmuştur...

H Z Z isminin ağırlığına layık olabilme şuuru içinde, bayrak yere düşmesin diye, maddi, manevi ve zaman olarak her türlü fedakarlığı yapan tüm silah arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum...

Başta birlik başkan ve yöneticilerim, komutanlarım ve H Z Z'yi

H Z Z yapan isimsiz kahramanlar olmak üzere, tüm oyuncularımıza ve dostlarımıza teşekkür ediyor, hepsini üst düzey performanslarından dolayı kutluyorum...

Hem saldırıda hem savunmada kusursuz işler yapan oyuncularımızı da bir kez daha tebrik ediyor, kendileriyle beraber savaşıp yeni bir zafer kazandığım için kendimi şanslı addediyorum...

Yıllar oldu, unutanlar varsa hatırlasınlar...

H Z Z'nin olduğu yerde başka seçenek yoktur...!

Sağa

sola

değil!!!

Kenara değil...!

Tam Ortayaaaa!!!

H Z Z uLaNNN!!!

Korku İmparatorluğu!!!

Yeni zaferin kutlu olsun...

For Victory!!!

H Z Z uLaNNN!!!

• Belki hiç....

Bak bu olmadı. Allah'a şükür ölmedik. He diyorsanız biraz da millet kazansın,eyvallah. Ama döneriz bir gün. Tamirhaneyi yıkmadık,üstüne branda çektik...!

• merhabalar

aylar önce @WeissesFLeiscH. durmus başkanın telefonuyla ve büyük başkan Larathian 'ın dönüşüyle başladığımız bir 3x macerasını daha güzel bir galibiyetle bitirdik. Oyun boyunca elimizden geldiğince çalıştık çabaladık ve sonunda bu galibiyeti aldık.

Tüm HZZ & ASİ birlikleri oyuncularını kutluyorum, hepsinin emeğine yüreğine sağlık.

Oyun boyunca yanımda olan benden çok hesapla ilgilenen çok değerli ortaklarım SHaPPeR_COM hakan ve elis_TR Melis'e teşekkür ediyorum.

Ardımızda güzel dostluklar ve hikayeler bıraktık. tüm dostlara selamlar saygılar.

Bir kez daha görüldü ki H Z Z'nin olduğu yerde başka bir seçenek yok!!!!

Korku İmparatorluğu!!

For Victory!!!

H Z Z !!!

• Müslüm: Kaan

Zaharya: Çağatay

Navi: Baran

Captain Tsubasa: Mustafa

H Z Z: Yunus

WeissesFLeicH: Durmuş

KMK: Mustafa

RaporsuzDely: Hakan

Bozkan73: Fatih

KMK: Berkan

Butterfly: Emir ali (emmy)

Larathian: Ersan (Eşsiz zeka tılsımımız)

İzmir’de H Z Z WoW 100 kutlaması 100lük rakılarla :)

Başkan oyuncularını elleriyle doyuruyor :)

HuKuMDaR
    ÖPECEM DUR (ړײ)

• Bilmeyenler icin ilk foto sol bastan sirali isimler benle bitiyor sonra sag bastan devam ediyor :))

Birlik mangali hak etti,ellerimizle doyuruyoruz..

Sağlığınıza beyler..

=)