Kihívás intéző //GOLD 1Hatalom Co.

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• Tüzet kiszórok én..

nem Drákói, de szigorú! Belátom én, hogy így megy ez... ha betelt........ akkor kiborul...

...Az élet adja úgyis, hogy mi alszik, az majd ébred is.

Nem vagyok tolvaj... én vagyok az aki nem alkuszom...

GOLD WAR MACHINE Co.

El-TiPROk!

Ha eljön a végjáték, az mindig kegyetlen... mert elszámolódik vele mindenki.

• If one of us goes to war, we all go to war! 🔥🔥🔥 🔥🔥

• Attila megígérhetem.....

ha már kinőtted...ki is dobunk belőle, ne szorítsa lelkedet a bánat tovább....

In Memory of a Legendary Team Gold Co. War Machine

• Ennel toketlenebb kihivassal meg nem talalkoztam...

Sulivan! Ezuton is szeretnek toled elnezest kerni... Ti ennel sokkal komolyabb kihivast inteztetek felenk, indokkal es megjelolt kihivoval. Sokat oltogattunk akkor, h pancserok vagytok... igy evek multan beismerem, te tokos csavo voltal...

A pancserok most hivtak ki... es bar egyaltalan nincs inyemre, h osszehajtogatott tomegklanok indokolatlanul bebufognek egy kihivast a forumra... majd felsoroljak a klan neveket, amelyeket varnak a szerverukon...

Mindegy... a kemenykedes az kemenykedes, meg toletek is......... nalatok ugyis a latszat a lenyeg... legyen! Adjunk bizalmat annak, h sok eros top csajt sikerult osszekukazniuk...

GOLD WAR MACHINE Co.

El-TiPROk!

• Ennyi sületlenséget összeírkálni.:(

• Kedves Játékosok!

Úgy néz ki,hogy a következő speed szerver január 27-én indul.

Amint megkapom a pontos kiírást, a szerverinformációknál közzéteszem.

• Szegeny Balazst nem hagyjak ervenyesulni mar a forumon sem... amikor kozos egtajon talaljuk magunkat az eredeti kamikazekkal, es 3-unk koze bekerul Skizo, rajon, h a szerveren sincs sok eselye... mert beolvasztja 20. napra az accjainkat magaba... 🚮🔥🔥🔥🔥

Olyan sok szornyuseget iger ez a szerver... kar, h mar nem lehet lemondani ⚰️⚰️🕯

GOLD WAR MACHINE Co.

El-TiPROk!

• Világsztár fakelők ⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️

• Az objektív tájékoztatás részeként érdemes megfigyelni, hogy a BMF mellé települt kicsi accountok valamilyen ok miatt zárolva lettek.

Esetleg tudnál fotót mutatni Painkiller és multijai zárolásáról és Symbol bontásos büntijéről is? Csak az objektív tájékoztatás miatt kérném!

• Az objektív tájékoztatás részeként érdemes megfigyelni, hogy a BMF mellé települt kicsi accountok valamilyen ok miatt zárolva lettek.

Az objektív tájékoztatás részeként, BMF account nem volt zárolva a környék bizonytalansága miatt, a CH-s taggal ellenben - akiről nem készült objektív tájékoztatás valamilyen oknál fogva. Ilyen és ehhez hasonló tájékoztatást bármelyik CH-s tag környékéről tudunk készíteni, különösebb következtetés nélkül, hiszen ilyen dolgokkal csak a kisstílű pofák foglalkoznak. Köszönjük a fejtegetést....

• Esetleg tudnál fotót mutatni Painkiller és multijai zárolásáról és Symbol bontásos büntijéről is? Csak az objektív tájékoztatás miatt kérném!

Sajnos nekem nincs, de kérlek rakd be ebbe a topicba, ha ilyen történt!

• Sajnos nekem nincs, de kérlek rakd be ebbe a topicba, ha ilyen történt!

Tőlük nem mered elkérni, ennyire zavaró lenne a dolog az imagedre nézve? Ne aggódj, megvan az...is

• Az objektív tájékoztatás részeként, BMF account nem volt zárolva a környék bizonytalansága miatt, a CH-s taggal ellenben - akiről nem készült objektív tájékoztatás valamilyen oknál fogva. Ilyen és ehhez hasonló tájékoztatást bármelyik CH-s tag környékéről tudunk készíteni, különösebb következtetés nélkül, hiszen ilyen dolgokkal csak a kisstílű pofák foglalkoznak. Köszönjük a fejtegetést....

Olyan jó Baddy, hogy nem egyedül vagy abba az accba...

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Baddyka ha jól tudom a skizo jr egy kis gyerek kezdő. Miért nem a papát támadod?::(

Mi csak nőket, gyerekeket és öregeket támadunk. Viszont járókeretesek sajnos csak nálunk vannak, ezért ha így folytatjuk be kell nyomni őket is. Fogynak a főfaluk.... :(

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg