Kihívás

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• Sziasztok!

Mint ahogy pár napja ígértem, ezennel hivatalosan kihívom a most véget ért speed szerveren szereplő WFP klánt, illetve a TT selejtezőn GS-sként ismert csapatot. A játékot, mint már tudjátok, a következő speed szerveren óhajtjuk megvalósítani.

Bízzunk a kellemes, versenydús időtöltésben és a tiszta játék varázsában

Tisztelettel, A.

• Hát ez jó..... most akkor az örökké szidalmazott Goldos játékosokkal nem is akarsz kellemes játékot játszani, hova lett a nagy arc, a nagy lendület, tele gatya lett a mókuskában ott a monitor mögött, mi most ki kell hogy maradjunk? :(

In Memory of a Legendary Team Gold Co. War Machine

• Ha már ilyen szépen megkértél javítom, nehogy még infarktust vagy agyvérzést kapj itt nekünk. Bár emlékeim szerint voltál a GS-ben és a WFP-ben is, Skizo-nk már van, lehet el kéne vele beszélgetned egy kicsit :S Vagy most a GS-t és a WFP-t minősíted azzal, hogy nem sorolnád magad közéjük? =O Nah de mindegy is, a kérésednek eleget tettem, a bölcseleteiddel meg inkább ne is gyere, tartogasd azoknak, akik kíváncsiak rá, bár így 30 felett már ideje lenne kinőni a gyerekeskedésből:/ Ezennel a fórumozást részemről itt is lezártam!

További kellemes estét! :)

• Sziasztok!

Mint ahogy pár napja ígértem, ezennel hivatalosan kihívom a most véget ért speed szerveren szereplő WFP klánt, illetve a TT selejtezőn GS-sként ismert csapatot, továbbá a GOLD-ot, külön Balázs kérésére. :* A játékot, mint már tudjátok, a következő speed szerveren óhajtjuk megvalósítani.

Bízzunk a kellemes, versenydús időtöltésben és a tiszta játék varázsában

Tisztelettel, A.

• Többes számban beszéltem agyhalott barátom, még mindig zavar a magyar nyelv ahogy látom, nem gond csak a korábbi kirohanásaidra, Goldozásodra reagáltam tudod kinővéses 35vs35 elpáholunk...azt mikor itt a lényeg jó szokásod szerint ködösítesz félelmedben.... GS.... csaló goldosok tömlelege ahogy a spancijaid emlegették... és most? Elmúlt, feltünt a lényeg a homályból? Természetesen a játékosok kiket ugy szeretsz mind itt lesznek hogy legyaluljanak a gyülekezeteddel együtt a térképről.

Szép álmokat kisember.

B,

In Memory of a Legendary Team Gold Co. War Machine

• Szervusz,

eloszor is tehetnel egy szivesseget, es jelezhetned, h te most melyik klan neveben is hivogatsz itt nyilvanosan ki mindenkit...

Tovabba... ha mar magyar szerverre invitalnad a csapatunkat, meg kell igerned, h amit tudsz kihozod a csapatodbol a vegsokig, es azt hiszitek, h ti vagytok magyarorszag jelenleg legerosebb klanja...

Azt szeretnem toled latni, h felkeszult vagy, ill a kihivasod azt jelenti szamunkra, h tenyleg olyan megmerettetessel allunk szemben, amin nem eselyes, h tulverekedjuk magunkat... es kemenyen kell kuzdenunk, h ervenyesulni tudjunk.

Szamunkra mindegy meg az is, ha esetleg sokan szeretnetek lenni... egyeb klanok, kulfoldiek, stb bevonasaval tudtok csak ervenyesulni, mert klankent nem vagytok eleg magabiztosak ellenunk jatszani... viszont amikor legutoljara kihivasra feleltunk magyar szerveren, az akkori TT dominans AVG-nek, meg a 2 klanjuk es a szerver osszefogasa sem volt kepes akar kevesbe ertekes szereploje sem lenni a csapatom mellett a szervernek.

Tobben emlitettek, h szerinted sokat fejlodtel az utobbi idoben es nehany baratod szerint... egy olyan szlenget olvastam tobbszor, h te “kinotted a traviant...” - En ezen aszalok... de csak azert, h kirohogjunk nem regelnenk fel egy szerverre, ne haragudj.

Nem kell forumoznod... ha annyit valaszolsz, h “megigerem”... akkor mar tudni fogja a csapatom: van ertelme mennunk a szerveretekre, h elpusztitsunk titeket.

BoX.,

Nem vagyok tolvaj... én vagyok az aki nem alkuszom...

GOLD WAR MACHINE Co.

El-TiPROk!

Ha eljön a végjáték, az mindig kegyetlen... mert elszámolódik vele mindenki.

• Jaj szerényebben kis gyerekek. Istennek képzelitek magatokat pedig Isten nem létezik.

A&J és ami meg téged illet. Magyar szerverekre akarod ezeket a valamiket ki hívni? Hagyd a csudába.Legyen már méltóságod.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Skizo-nk már van, lehet el kéne vele beszélgetned egy kicsit :S Vagy most a GS-t és a WFP-t minősíted azzal, hogy nem sorolnád magad közéjük? =O

Elég magas az odds arra, hogy goldként fognak indulni a gengszter neveken regiző parikajancsik, hiszen van egy csomó nemigazi goldos... most őket hogy hívják vissza?

• Bala! Mert az Olasz meghívott játékosok, vérbeli EE-ANK-osok lennének... viccelsz most igaz?????? :D

Maradjál már. A goldosok egyben jók zseniális módon tudják használni a sok modern BOT és szkript programot amit a adminkák és Mhk észre se tudnak venni. Játék tudás az tripla 0...

Bokszika meg a fő lezer király.:D

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Bala! Mert az Olasz meghívott játékosok, vérbeli EE-ANK-osok lennének... viccelsz most igaz?????? :D

Ezt nem állítottam, csupán arra céloztam, hogy volt már rá példa, hogy a gold nem gold, ha 30-nál többen vannak, így persze hogy sose verik őket szarrá mert 8 éve hívták csak magukat goldnak.

Egyébként telibeszarom az egészet, csak megjegyeztem hogy csekély az esély erre.

• Csabika, Téged nem számolnak se ellenfélnek, se kihívónak, akkor minek vered itt a nyálad? Közöd nincs se a topichoz, se a játékhoz. Inkább húzz vissza az egérlyukadba és kussolj.

• Skizo, Te pedig inkább csatlakozz Atihoz a kövi huxon, hátha tanulsz valamit ezen a szerón és nem kell égetned magad azzal, hogy DCs hozzászólásait like-olod, mert ugye a legjobb kifogás, hogy a Gold csal, csak mert annyira sem tudsz játszani, hogy tudd, valóban lehet bot nélkül top accot húzni.

• Csabika, Téged nem számolnak se ellenfélnek, se kihívónak, akkor minek vered itt a nyálad? Közöd nincs se a topichoz, se a játékhoz. Inkább húzz vissza az egérlyukadba és kussolj.

Hát sokkal több közöm van a játékhoz mint nektek valaha is volt kis cica.Ti azt se tudjátok mi az a tiszta játék szkript huszárok. Itt élösködtök gerinc nélkül. Szégyenek vagytok

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Annyi közöd van a játékhoz, hogy elküldesz pár patkányt sárgában. Jelentkezz Atinál... biztos emelnéd a színvonalat a nagy tapasztalatoddal. Megtaníthatod nekik, hogy kell minél hamarabb farmnak lenni.

Ha mégegyszer cicázol, pedig reportollak.

• Skizo, Te pedig inkább csatlakozz Atihoz a kövi huxon, hátha tanulsz valamit ezen a szerón és nem kell égetned magad azzal, hogy DCs hozzászólásait like-olod, mert ugye a legjobb kifogás, hogy a Gold csal, csak mert annyira sem tudsz játszani, hogy tudd, valóban lehet bot nélkül top accot húzni.

Nekem már nem kell tanulnom, ha akarom a 20. napon már törölni fogsz. Neked kéne tanulni némi önuralmat.. meg ezt a szar hype-ot abbahagyni..

• Sziasztok.

Hoztam egy kis történelemórát, mert a sok bejgli tévedésben van...

BoX az atyja a GOLD klánnak, nélküle nincs GOLD, s mivel ő 2 éve befejezte a játékot, érthető módon azóta nem is lehet látni GOLD klánnevet a szervereken. Ez szerintem önmagában elég indok arra, hogy miért nem vettük fel soha nélküle a GOLD nevet. A ~ BS ~ illetve ~ GS ~, az előbbit én kezdeményeztem 1 szerverig, később csatlakozott Balázs és együtt fejeztük be, az utóbbit pedig együtt indítottuk szintén 1 szerver erejéig. A többi pár fős fun szervert is ide sorolhatjátok, ha nagyon szeretnétek. Egyébként ezeken a szervereken is nyertünk, tehát nem értem mi a probléma a nevekkel....

Remélem ez a kis provident szakértő, aki a tökömből lett kirázva is ott fog 1 faluzni, hogy igazolja milyen rettenetes játékos...

• The post by Juno77 was hidden.

The post by Skizo was hidden.

Latom megjott a 2 vakeger is... Kekw

Nem vagyok tolvaj... én vagyok az aki nem alkuszom...

GOLD WAR MACHINE Co.

El-TiPROk!

Ha eljön a végjáték, az mindig kegyetlen... mert elszámolódik vele mindenki.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg