Kihívás

• Na vegre h itt vagy es beszelhetunk a jatekrol...

Igertel nekem vmit es meg nem lattam belole semmit a JATEKBAN..

Szoval meselj, tervben van meg vagy csak nagy volt a pofi?

Bírom, hogy bizonyos részletekre emlékeztek, felemlegetitek naponta.. bizonyosra dolgokra meg sosem. Nem ígértem semmit. Pláne azt nem, hogy elbújsz egy accba, és védőként beütlek. Ezt elég butaság várnod, és felhoznod, hogy nem merem megtenni.

Arra se emlékeztek, hogy mondtam, fejezzétek be ezt a hype-ot. Mindenkinek megvan a véleménye (sokan nem írják ide le) a játékotokkal kapcsolatban. Azzal, hogy foggal-körömmel veritek a dobot az ellenkezőjét állítva, nem hinném, hogy bármi pozitívat elértek. Lásd Kesi.

• Mi van itt? A CH klánon belüli mesemondó versenyt szervezett? Ezúton jelőlni szeretném őket a szánalom kategóriába.
    Jelölés indoklása: Annyira jellemtelenek, hogy csak rólunk tudnak beszélni.

#nekoslass #mostmárúgyisotthonmaradsz

ZDqfqKS.jpg
    "The more you sweat in peace, the less you bleed in war."

• Mi van itt? A CH klánon belüli mesemondó versenyt szervezett? Ezúton jelőlni szeretném őket a szánalom kategóriába.
    Jelölés indoklása: Annyira jellemtelenek, hogy csak rólunk tudnak beszélni.

#nekoslass #mostmárúgyisotthonmaradsz

#meginttéves

• Csaba nem fog tudni visszatérni. Úgy gondolom, nem kell részleteznem a miérteket.

Köszönöm a reagálást. Természetesen volt bőven probléma a megnyilvánulásaival (ami mellesleg elég sok más felhasználóra is elmondható), de színessé tetté a fórumot (és a játékot).

• Nos egy kórismeretet szeretnék veletek közölni,

Nem sárdobálásnak szánom. Azt sem akarom, hogy mind magukra vegyék mert sokukra ez nem igaz.

A Gold pontosan olyan mint azok a bizonyos naturál testépítők.

Mi az első szavuk amikor elismered, hogy milyen jó az alak. Haha őő.., kösszii all natural vagyok vágod.

Pont ez a gold átvitt értelemben.

Ők is vannak annyira elvakultak, hogy elhiszik, hogy natúrok. Kivulrol lehet hogy szépek ők is, mert most mondjátok azt, hogy nem szépek amilyeneket támadnak-védenek?

De azok, csak nem valódiak, úgy ahogy a kokszos Józsi aki 3 hónap alatt 30kgt pakolt fel csak a bicepszére izomban.

Amikor meg ugye felkérdezik őket akkor jön a felháborodás: Hogy mered??? Én tiszta vagyok.

Kétségtelen, hogy van ott akarat, teljesítmény, csak nem tiszta.

Nyilván mindenki tudja hogy a test korlatolt, nem lehet ekkorát nőni ennyi idő alatt.

Sokan pedig pontosan tudják, hogy tisztán nem lehetne ennyi faluja pár accnak, nem lehetne ennyi rablása pár accnak stb.

De a lényeg az!

Hogyha nem tolod túl a kokszot és nem hívogatod állandóan fel a figyelmet magadra, hogy hé, nézd milyen bobma vagyok.

Akkor az ég világon nem lenne semmi baj azzal a pár ominózus goldossal sem.

Csak sajnos ők már nemtudják kivenni a kokszos tűt a játékukból, a száj meg nem képes beállni.

Legendary Team of Megint téves.

Post was edited 1 time, last by ngyvkT ().

• 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡
    🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡

ZDqfqKS.jpg
    ♚ Go Big, or Go Home. ♚

~ FURYA© ~

~ BS ~

~ GS ~

~ WFP ~

~ GOLD Co. ~

Post was edited 2 times, last by BB4L1nT ().

• Ez most tényleg itt van??? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ilyen szöveget nyilvánosan megosztani.... jó isten.... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Testépítők, meg a koksz, meg a natúr... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Van baj nálatok... 🤣🤣

GOLD Co. GYM

ƓƠLƉ Ƈŏ. ȚŏțǻɭŴǻȓ

„Engem nem érdekel a sulitok, a nevem rég tananyag!”

• A játékotok után a kifogásotok is siralmas :(;(
    Mentem is a terembe, amíg van koksz!

ZDqfqKS.jpg
    ♚ Go Big, or Go Home. ♚

~ FURYA© ~

~ BS ~

~ GS ~

~ WFP ~

~ GOLD Co. ~

• Azta..... ezt most a google kifogásgenerátor dobta ki....vagy tényleg csak ennyi a sütnivaló....

de legalább tudjuk kiskánagyté holnap szülinapos..... előre is bodogságost...

In Memory of a Legendary Team Gold Co. War Machine

• Nos egy kórismeretet szeretnék veletek közölni,

">

Nyújtod a kezed, szakad a kötél, nyúl a gyerek
    Mármint hátat fordít és elsétál, mer’ nyúl a gyerek..

Go Big, or Go Home.

-FURYA©-

-BS-

-GS-

-WFP-

-GOLD Co.-

• A Gold pontosan olyan mint azok a bizonyos naturál testépítők.

Én powerbuilder vagyok, szóval ne hasonlítgass a testépítőkhöz, az egy teljesen más faj.

ZDqfqKS.jpg
    "The more you sweat in peace, the less you bleed in war."

• Azta..... ezt most a google kifogásgenerátor dobta ki....vagy tényleg csak ennyi a sütnivaló....

de legalább tudjuk kiskánagyté holnap szülinapos..... előre is bodogságost...

A játékotok után a kifogásotok is siralmas :(;(
    Mentem is a terembe, amíg van koksz!

Igen igen, kifogás.

Nem tartom a vélemény nyilvánítást valakinek a játékstílusárol kifogásnak.

A két dolog között mutattam rá a hasonlóságra. Amennyiben igénylitek, elemzem az írásom, talán úgy emészthetőbb lesz nektek is.

A sok Dislike-ot köszönöm, megmelengeti a szívem, hogy ilyen sokan elolvastátok a "kifogásom".

Ha ez nem igaz, akkor tessék "megvédeni" a ti álláspontotokat.

Várom, hogy valaki értelmesen kifejtse a véleményét arról amit írtam. Akkor talán még egy normális vita szituációt is láthatunk.

Kesi, milyen volt a kényszer pihi?

• 304kifogas.png">

Mindig jót mosolygok a te képeiden, örülök, hogy legalább te minimális erőfeszítést beleteszel a kommentjeidbe nemcsak lehányod a klaviatúrát mint pár társad :thumbup:^^

Ettől függetlenül, tartom magam ahhoz, hogy nem kifogást fogalmaztam meg.

Megint téves.

• Én powerbuilder vagyok, szóval ne hasonlítgass a testépítőkhöz, az egy teljesen más faj.

Rendben Tommy.

Ez most tényleg itt van??? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ilyen szöveget nyilvánosan megosztani.... jó isten.... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Testépítők, meg a koksz, meg a natúr... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Van baj nálatok... 🤣🤣

GOLD Co. GYM

Kedves Baddy,

Örülök, hogy kitudtad ragadni a lényeget.

Förtelmes, hogy néha milyen kommenteket tudsz kreálni.

Úgy néz ki páratoknak már csak az emoji spam, néhányatok pedig a jól bevált kifogás kártya maradt tarsolyában.

Sajnálom.

• igazad van.... itt már csak a

MindentKi-MegmagyarázokKiskánagyTéVagyok

pont mint a kisiskolások....csak te bővítetted a nem én voltamot :D

In Memory of a Legendary Team Gold Co. War Machine