עזאם עזאם

🔥 Vote your LOT2020 candidate 🔥
The voting phase ends, Sunday, March 1st at 23:59 GMT+1. ➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• קראת את מה שכתבתי בכלל?

כתבתי בפירוש שאני מדברת בשמי בלבד.

וכן, כבר ספיר הספיק לכתוב מעליי- יש פעולות שלא נוגעות לי ולא הייתי חלק מהם.

אה.. חוץ מלהחזיר לכם את הברית. זה דווקא כן היה באחריותי ובטיפולי. לא פיזית, כי לא היתה לי סיסמה לשקן שלי אפילו.
    (ביקשתי שיקחו ממני את השרת הרע הזה... ויאפסו לי סיסמה כדי שלא אתפתה להיכנס עד המחיקה.)

וכשאת בוחרת להדגיש את המילה "בחרתם" ולשים את כולנו יחד מאחורי אותה המקלדת כאיש אחד, זה בעצם לשמור את הניסוחים הבוטים של שאר חברי הברית (סדום) בשפה יפה. את לא מוקיעה את הדיבור, את מגבה אותו יקירתי.

שוב תקראי אותי.. ותקראי את מה שכתבת.

ענית לי. אז תעני לי.

אני לא העפתי אף אחד מהברית, לא תקפתי אף אחד מהברית. לא הורדתי לאף אחד אופציות.

• אני לא העפתי אף אחד מהברית, לא תקפתי אף אחד מהברית. לא הורדתי לאף אחד אופציות.

את האמת גרמת להחזרת הברית למקומה

אני גם העפתי 3 שחקני ברית

גם תקפתי שחקן ברית

וגם הורדתי לכולם את האופציות

וזה היה אחרי הליכלוכים אגב לא לפניהם

צירפתי לכם תמונות של עוד מהחכמים שאני מדגיש הרסו לכם את השרת אוריה שרק חיפש להתקומם נגדי כבר סיכמנו על זה שהוא מוכן להחזיק לי את הכיס

ודניאל שמשחק אותה ילד טוב ותמים אבל בתאכלס נוכל גדול וטהור

רק אתם הרסתם לעצמכם עם השחקני פח שלכם

אחד מנסה לכבוש למרות שאמרו לו שעוד יומיים מבצע ולא לצאת

השני מגן עם ההאמר

השלישי לא רוצה להיכנס ראשון כי חושב שמקריבים אותו אבל לא מבין שרומאי מנקה זה אסטרטגיה ולא הקרבה

והרביעי משחק אותה ילד תמים חבר של כולם אפילו של צד שני אבל מנסה לעשות מהלכים יפים שעל כאלה משרת לפני!!!!!!! אתם עד היום מבלבלים את המוח

אני מאד אוהב שאתם צבועים זה מצחיק אף אחד ממכם לא מספיק גבר להודות בשום טעות

בוטמן 5 שרתים לא מודה שהוא שחקן גרוע

ארס 3 שרתים ברצף לא מודה שהוא לא יודע להיות

התקפי כי הוא גאון הדור ומתבלבל תמיד ובכל זאת ממשיך

הברית הזו כמה שרתים ברצף לא מוכירה בזה שהם חוות ויפסידו כל שרת אם לא יהיו עם קצת סדר מה שאין שם בכלל

ורק בגלל זה הייתי מתעצבן

בונים בונים בונים מבזבזים זמן וזהב

ויש אנשים שלא מעניין אותם בכל הברית הזו כרגע יש אולי שחקן וחצי פעילים אולי

כולכם פסיביים ויש גם הודעה שדניאל בעצמו אמר

כן כן מנהיג המרד שלכם 🤣🤣🤣 הוא בעצמו מחולק דעות עם עצמו וצבוע עם עצמו ואתם פשוט חושבים שהוא כזה תמים וחמוד ולא מזיק אייי אייי ילדים

ושוב אני יגיד לכם העניים יצאו מקנאה !! היה עוד קצת שמן שנשאר במדורה מימים עברו

אבל הכל קנאה בדיוק עקפו אותו בהגנות 🤣🤣🤣

הבין שאני לא צריך אותכם כנראה

וההפך שאתם צריכים אותי כי הנה תראו אפילו לנגד בעצמם הבינו שאתם פח אשפה ואין מה להישאר מולכם

• אני לא מגבה אף אף . הגועל נפש של הווצאפ שהיה לא עבר בשקט , עם כולם שוחחתי . ההתנהלות הייתה דוחה ומיותרת ובלתי נשלטת. לצערי התוצאה ידועה וברורה והיא פירוק הברית

אני חושבת שכולם יודעים שאני [כמוך] עברתי בין השחקנים וניסינו להשכין שלום, חושבת שבאמת עשינו מעל ומעבר בעניין זה.

אין לי נגד אף אחד כלום.

אני רציתי ונלחמתי שכולם ישארו בשרת.

אתם פרשתם וכך גם דניאל.

ואגב, את באמת לא תקפת אף אחד. לא אמרתי שכן. התייחסתי לברית והאופציות. שהרי באופן מדהים לאף אחד לא היו אופציות. בדיוק ברגע ההתקפות וסילוק האנשים מהברית, לאף אחד מששת הפורשים אין אופציות לברית, ולך אין סיסמא לחשבון שלך... נו בחייך...

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• את לא מאמינה לי?

עוד לא הספקת להכיר אותי? שכשרע לי כ"כ אני מתנתקת... [הרי עשיתי את זה גם כשהכל היה עדיין יחסית רגוע]

אני מזכירה לך, ששתינו ניהלנו שיחות אישיות, אבל אני קבלתי בפרטי התקפות. את לא. וזה השוני.
    אז לא רציתי להיות מושפעת ממה שקורה בשרת ובקבוצות. יצאתי מכולן ומחקתי את כולן.

ומיד אחרי ההתאבדות על אימברגו, בקשתי שיחליפו לי סיסמה. כי לא הצלחתי לשחרר.

ספיר אמר שהוציא את השחקנים מהברית והוריד לנו את האופציה. קבלת כבר תשובה על זה ואת עדיין מסרבת להאמין מי היה מאחורי זה.

ולגבי הגיבוי- אני רואה בינתיים רק הוקעה של המעשה של ספיר. לא רואה הוקעה של מילים כמו אנשים סדום והשוואה לאנסים.

ההגנות של בלאק הולכות (שחקן שספיר בנה מאפס- מקום 1 הגנה בשרת)

למה ממשיכים לרשום את זה? genghis khan כבר הרבה מאוד זמן ראשון. מאיפה אתם מביאים את המספרים האלה?

• לא מאמין שצריך להגיב////

(נעל שחורה, דניאל)

*קודם כל אני גאה בסגנון המשחק שלי. אני משחק (או לפחות שיחקתי) ,בשביל הכיף . לפעמים זורק לצד השני תוכניות **אישיות** שלי כדי לראות איך יגיבו...

לפעמים שולח תקיפות חסרות פואנטה, ולפעמים סתם מתחיל דיבורים עם אנשים על כל מיני מהלכים.

להגיד שאני השחקן הכי נקי שיש ולא צבוע זה יהיה שקר. (למרות שאף פעם לא בגדתי / מהלך לא דרך נקודת מפגש)

כזה אני... זה נותן לי הנאה במשחק, הרי זו הסיבה שכולנו פה, לא?!

*מה שכן בחיים לא רבתי עם מישהוא בטרוויאן...

*ברגע שיש שחקן שרב כל יומיים עם מישהוא אחר ומוציא את החשק לשחק ברור שאני יהיה נגדו.

*הפורום נוצל גם על ידי, בכך שהבאתי הילה לוויכוח להוצאתו.

וגם ע"י בלה, שנתן לו ולשאר הילה לתקוף אותי.

*כל הוויכוחים והבלאגן שהיה ובנוסף התקיפה של dr.tror על בוטמן הוציאו לי את החשק לגמרי לשחק, והחלטתי שחייב להביא שינוי כלשהוא בברית

*בלה היה לדעתי היה השחקן הכי טוב אצלנו בברית. והיה לנו דיבור טוב ביחד ואף ניסיתי להוביל איתו מהלכים.

הוא היה בין ההתקפים היחידים שהאמנתי שיכול לעשות משהוא (וכן, אף התייאשתי מההתקפי שלי.!)

*אך בסופו של יום, מכיוון שכבר היה נמעס מהוויכוחים ( אין לי מושג מה קרה בשרת 4)יאמינו לי או לא, היה בברית כבר צד שלישי מוכן. עם לפחות 10 איש (ללא ידיעת אף אחד חוץ מאותם האנשים).

*זה בעיקרון מהות המריבה בין שני צדדים בברית ... האם עדיף לנסות לנצח בטעם רע או להפסיד בוודאות, אך להנות מהמשך השרת.

*לצערי הצד השלישי לא יצא לפועל כי בדיוק באותו היום נפתח "הצד " " nd" (אני לא בטוח איך קוראים לו) וראינו בזה חוסר הגיון לחלוטין

(כאן החלטתי לפרוש סופית , אחרי המון ימים שכמעט לא נכנסתי לשחקן)

*ההבדל בינינו זה שכשאני פרשתי, הבאתי את החשבון לשחקן אחר (עם 1300 זהב) ואילו ידידי מנגד החליט לתקוף את כולם..

*עצוב לי שאני חתום על הרג שרת . אני וההתקפי שלי וויתרנו המון באוצרות ומראש נמנענו מלבקש אוצרות חשובים ואף נתנו מהם כדי למנוע ולסיים וויכוחים . אבל זה לא הוערך בכלל .. מה שעוד יותר הוציא את החשק לשחק

*סגנון המשחק שלי ושל ספיר בסופו של יום דיי דומה אך שונה..

וכשאני קורא את התגובות כאן, אני צריך להודות שניצחתי אותו במשחק של עצמו.

(אך כמובן מסתייג מכל המילים הרעות שנאמרו עליו, ונאלץ לחזור להגיד שהוא היה השחקן הכי טוב בברית)

*התייחסות אחרונה לספיר, לא הנהגתי ופתחתי שום מרד נגדך. הוא פשוט קם מעצמו והיה קיים .... להעפיל את כל האשמה עלי לא נראה לי הגון (אך לא אכחיש, היה לי חלק גדול בו כשהצטרפתי אליו) . לא היה לי שום דבר נגדך אישית , פשוט הוצאתה את החשק לשחק לכל כך הרבה שחקנים, שכבר עבר כל גבול.

*חבל שהחלטתה לצרף ציטוטים ולייחס אותם אליי תוך הוצאה מהקשר...

*וחבל שאתה חושב שקנאה היה מעורבת בפרשה...

אני יודע שבאמת באמת, אתה מעריך אותי כשחקן כמו שאני מעריך אותך. ( כך גם הבנתי ממה שכתבתה לפני שציינתה קנאה)

*לפחות הפורום קם לתחייה:|.

*אני מקווה שכאן תיסגר תיקיה זו של הפורום, אין שום צורך לדון ולהחפיש על חלב שכבר נשפך ממזמן.

*אני מתנצל בחלקי להריגת השרת מכל מי ששיחק השרת*

Post was edited 1 time, last by Mi ze? ().

• חושבת שאמרתי דיי ברור לכולם מה אני חושבת על הכל, וגם נכתב פה כמה פעמים.

ולא נעה, ממש לא ניתן גיבוי לאף אחד שדיבר לא לעניין . אנשים לצערי ניצלו את זה שהם מאחורי מקלדת והתפרעו. ועל כך אני מצרה. אנשים פה צריכים שיעורים בנימוס וכבוד הדדי .

שוב חוזרת ואומרת, אין לי מריבה עם אף אחד אני באמת ניסיתי ככל כוחי להשכין שלום אבל זה לא הצליח.

אין לי מילה רעה לומר על אף אחד, נהפוך הוא ...

אותי הרגיזה רק ההתנהלות שהייתה אחרי ההחלטה למחוק.

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• מיום 60 מבצע אחד שגם אותו אני ויקיר הובלנו

במבצע הזה מתוך 50 מטרות 30 יצאו לא טוב או לא בזמן או לא צמוד או שחכו !!!! איזה ברית של מקצועניים 😀

אני חושב שכל שחקן שמכבד את עצמו לא היה רוצה להישאר בברית הזו ברית שלא פועלת ברית שלא עושה ואני בטוח שגם לנגד כבר לא הבינו מה קורה ולמה אין האמרים שעפים עליהם ( כי ביום 70 בוודאות על פי סטטיסטיקה לא היה להם הגנות)

להזכיר לך מי היה נגד לצאת למבצעים ביום 70 כי "עוד מעט אוצרות?"