עזאם עזאם

🔥 Vote your LOT2020 candidate 🔥
The voting phase ends, Sunday, March 1st at 23:59 GMT+1. ➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• מסכים ומחזק.

• לא לקחתי בונוסים. הוצאתי שלושה שחקנים שסגרתי איתם חשבון באופן אישי. נתי בחרה לצאת מהברית ולהקים חדשה. אם היתה מחכה שכל החשבונות ימחקו, היו נשארים לכם הבונוסים😃, והייתם מחזירים אותם. ביג דיל.

בסדר, אבל כבר הבנו שבטקטיקה אתם חלשים.

התוצאה הכי יפה שיש זה לתפוס לו את ההאמר 🙏

לא אכפת לך מהשרת

לא אכפת לך משחקנים שאף פעם לא הייתה לך בעיה איתם

לא אכפת לך מנאמנות

לא אכפת לך אפילו מהשם שלך

כל מה שאכפת לך זה מהנקמה המפגרת שלך על כמה שחקנים שאתה לא אוהב

אז אין מה להתפלא למה כולם שמחים מהפרישה שלך...

מילא מיגן עם ההאמר אבל למה עם מצור וציפים?

• שלום לכולם

אני אימרי הייתי השותף של ספיר בבלה צאו, נכנסתי לשרת בכמה שבועות איחור לאחר שחברים לשעבר משרת 4 הכניסו אותי, ולאחר מכן הבאתי את ספיר לאחר שספיר הצטרף לחשבון הוספנו עוד כמה חברים משותפים לשחקנים מהברית, חשוב לציין שבעבר שיחקנו יחד בשרת 4 כשני בריתות אחת נגד השנייה. ומשם נוצרה החברות שלי ושל ספיר למרות שהיינו בצדדים נפרדים. לאחר שספיר נכנס לחשבון אני לאט לאט נתתי פחות זמינות וספיר זה שהשקיע בחשבון. ונוצר מצב שספיר זה שמנהל את השחקן.

ואז כמו ששמתם לב אנשים לא יכלו לשים את השרת הקודם בצד והעניינים התחילו להתחמם די מהר, אני לא בא לסכם את מה שהיה עד עכשיו אבל אני חייב להגיד משהו , תפסיקו לדבר על דברים שאתם מכירים רק צד אחד של הסיפור, תפסיקו לללכך על ספיר, נכון ספיר לא טלית שכולה תכלת אבל ממש לא כמו שאתם מתארים אותו אני חייב לעצור את הרצח אופי שאתם עושים לו

. לכל אורך השרת ספיר היה נאמן ועשה הכל למען הברית, למרות כל הריבים של ספיר עם חברה מהברית הוא תמיד אמר שיעזור לברית וימגן את מי שצריך ואין ספק שהיה עושה את זה.

כל החברה שהיו איתו שרת קודם אתם הרי יודעים שספיר אוהב לדבר עם הצד השני ולתעתע בהם וזה מה שעשה גם בשרת הזה ולכן קרתה כל התקשורת עם הצד השני. אתם לא יודעים הכל ובחרתם להאשים אותו בככ הרבה דברים, אבל בסופו של דבר הוא עזר המון לברית,עזר לככ הרבה שחקנים, לימד שחקנים איך להתפתח עזר להם בכל מה שיכל הכניס להם זהב ולימד אותם את המשחק ועל הדרך נוצרה להם חברות( זה מראה שספיר לא כל כך נורא8o) אותם שחקנים לא סתם נשארים נאמנים לו ומוחקים יחד איתו הם הצליחו באמת להכיר את הבן אדם ולהבין שהוא בכלל לא כמו שאתם מתארים אותו ,נכון הוא גם לא תמיד התנהג בסדר, אבל בחיים לא חשב על לעשות מהלך נגד הברית, תמיד חשב לטובת הברית(למרות שרבים חושבים אחרת). ולמרות זה אתם בחרתם להאשים אותו בכל כך הרבה דברים ולא הספקתם ללכלך עליו בקבוצות.

אחרי כל הדברים שאמרתם עליו איך אתם מצפים שהבן אדם ישאר בברית עם אותם שחקנים, אני לא מאשים את ספיר כמעט בשום מהלך שעשה בסוף למרות שרוב הברית חברים טובים שלי .

אני אמשיך בשרת עם שאר החברה וניתן הכל שישאר עניין בשרת.

זהו הייתי חייב לפרוק קצת, שיהיה המשך שרת מהנה לכולם:saint::saint:( מבקש להפסיק להכפיש את שם ספיר)

• ניסיתי לדבר עם 669 בשביל אולי אולי להצטרף אליכם וירדתי מזה מהר

הם יודעים שאני לא נאמן ב200 אחוז מישהו אמר להם אחרת?

הוא אמר בעצמו שהוא רצה להיצטרף אליהם ושהוא לא נאמן

אני לא מכיר אותו משרתים קודמים אבל מספיק לראות את ההתנהלות שלו ותתוצאות של המעשים שלו

כדי להבין בבירור שלא ניתן לסמוך עליו בשום צורה

הוא לא צריך שיכפישו תשם שלו הוא עושה את זה מצוין גם בלעדינו

הכוונה שלו לא מעניינת תשפוט לפי המעשים שלו

ואם אתה נותן לזה לגיטימציה זה בעיני לא פחות ממה שהוא עשה

• כרגע מנסים לארגן את הברית מחדש

• קיצר מה נסגר? עכשיו שהחוות מוחקות, יש טעם להישאר או למחוק גם?

לא למחוק.

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• שלום לכולם

נתחיל בכך שבאמת לא רציתי לנהל כלום, רציתי שרת שקט שבו אני משחקת בשקט בלי כאבי ראש של ניהול, אבל ביקשו ממני לעזור כי היה כאוס בברית.

תגובתי קצת איחרה להגיע כי באמת עד לרגע המחיקה ניסיתי להרגיע דברים, אך ללא הצלחה.

אז נכון לעכשיו נמחקו 3 שחקנים - בלה 'צאו, מה קשור ומור.

עוד שלושה אחרים בדרך להימחק.

נמחקים חשבונות הגנה והתקפה שהחזיקו את הטופ. ועזיבתם משנה את השרת ומשנה את מאזן הגנה/התקפה שהיה עד עכשיו.

אבל עדיין לא חצי ברית כמו שציין פה ספיר.

כפי שכולם כבר יודעים , הצד שלנו בשרת 2, הורכב משני בריתות ששיחקו אחד נגד השני בשרת 4 האחרון. לצערי המשקעים היו גדולים מידי ו-2 הקבוצות שבברית לא הצליחו להסתדר בשום מצב.

המצב היה כל כך קשה שעד עכשיו משום מה החברה שמחקו טוענים אפילו שהשרת היה מכור לטובת הצד השני.

וזה פשוט לא נכון!

לגבי ענייני הריגול , אף אחד לא ריגל לאף צד. בטח שלא בצורה שנרמזה כאן.

לגבי נאמנותו של ספיר , מבחינתי אין בכלל מה לדון. הוא עשה הכל למען הברית ,כל עוד היה בה.

הטענות שלי אליו מגיעות עם ההחלטה שלהם למחוק ולהעביר את האוצרות שלו לצד השני, מחיקת חשבונות נוספים עם אוצרות [גדולים,יחודיים וקטנים], השתלטות על הברית עם הבונוסים [חזרה אלינו כרגע] והתאבדות על חברי הברית .

מהלכים פשוט מכוערים שנעשו נטו על מנת לחסל כל סיכוי להמשכו של הצד ולהמשכו של השרת.

מבינה אולי ששחקנים אלו מרגישים פגועים מהלך השרת, אבל באמת שזה דברים שפשוט לא עושים.

לגבי הצד הנגדי,

הצד השני הראה הוגנות לאורך כל המשחק ושיחק בצורה מכובדת מאוד.

וכך למרות שספיר מעביר את האוצרות שלו לאריאל - דר. טרור, האוצרות האלו חוזרים אלינו לאחר סיכום מול המנהלים.

כמו כן, לטובת המשך תקין של השרת הוסכם על שבוע הפסקת אש שבו הברית שלנו עושה סדר ומסדרת את הנזק שנעשה כתוצאה מעזיבת השחקנים.

השחקנים שמחקו אומנם עשו נזק משמעותי לברית, אבל לא כזה שיכול להרוס שרת.

כל השרת הראה שיש על מה להלחם וכן, השרת עדיין חי ובועט ויש לציין שגם מספק עניין.

וכמו שבמהיר הורדנו שרת, כאן נלחמנו על קיומו !

מקווים להמשך שרת מעניין .

בהצלחה לשני הצדדים.

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• שיהיה לכם בהצלחה, הרבה אצלנו פורשים בעקבות חוסר העניין שנוצר, מי יודע אולי בסוף אפילו תנצחו.

[18:33:38] Yarin: אני רוצה לקחת את עמית לדייט

http://prntscr.com/5pjeme
    שרת 1- שבועיים לפני התוכניות בנייה.

• שיהיה לכם בהצלחה, הרבה אצלנו פורשים בעקבות חוסר העניין שנוצר, מי יודע אולי בסוף אפילו תנצחו.

תעצרו את זה אז. אין סיבה שימחקו.

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

למה חוסר עניין? יש 80 שחקנים פעילים בשרת ככה שלמרות הפרישה זה מספיק לשני צדדים

• היי לכולם,

הרבה מכם לא מכירים אותי.. שרת ראשון וזה..

אני נעה, שחקתי בnoaguti לשעבר בברית אניגמקס

אני מרגישה צורך לעשות לכם סדר בהשתלשלות העניינים, ככה אולי תבינו מה עמד מאחורי כל מהלך שקרה כאן בשבוע האחרון. מביאה את עצמי בלבד ואת הראיה שלי. (לא שליחה של אף אחד, חשוב לי לציין)

אל הברית נכנסתי בלי ניסיון במשחק. רק עם ניסיון בניהול, הבנת תהליכים, משא ומתן ויכולת ראיית המשחק במקרו.

בתחילת השרת, התמקמתי מחוסר ניסיון באזור מוכה אויב בלי לזהות את הסכנה.

לאחר זמן מסוים והבנה שהברית צריכה שחקני חיזוק, נכנסו לשרת ספיר, יקיר ועוד כמה שפחות רלוונטיים לסיפור. 😆

חלקם נכנסו שותפים כדי להרים חשבונות קיימים וחלקם פשוט חנכו ועזרו לטירונים (כמוני 😆, עברתי לשבת קרוב לספיר ולעבוד איתו כצוות. ללמוד לשחק).
    היה ברור שללא היכולות שלהם.. הברית לא הייתה מצליחה להוציא מבצע אחד נורמלי. ועובדה שזה לא קרה.
    התנהלנו בתקיפות בלבד. התנהלנו בזמן תגבורים- שם היינו חזקים מאוד! לא נעים לקטוף את הקרדיט... אבל הוא בטח לא של ההנהלה הנוכחית או של חברי הברית הנוכחיים...

מהר מאוד הכניסה שלהם התבררה כברכה שתרמה לברית. אך איתה באו מלחמות חדשות - ישנות (שרת 4, כבר אמרו פה.. ופערים שקשה היה לגשר עליהם)

באותו זמן, גם התגלה שיכולות הניהול בברית הם... לא מי יודע מה. ובקשו מהאחיות החמודות (=מור gutmor ואנוכי) לעזור בניהול, ניסיון לפתור את המצב ולייצב אותו. מאוחר יותר, כשהשרת המהיר התפרק, נתי נקראה לעזור ולנהל.

מרגע זה, הייתה מנהלת ברורה (עבדתי איתה צפוף ובשיתוף פעולה כמנהלת נוספת). סדר עדיין לא.

מריבות, מלחמות, ירידות לפסים אישיים. ומה לא...

עד רמות מאכזבות: הפקרת שחקנים, אי שיתוף פעולה במבצעים, יציאה מהברית וכו'..

היו התנהלויות מכוערות משני הצדדים (של אותה הברית) שניסינו לגשר.

בשבוע שעבר, ביום שלישי, נעשה ניסיון אחרון לפתור את הבעיות והסכסוכים.

נתי ואני קבלנו החלטה להפריד את הברית לשני צוותים שיעבדו ביחד ובנפרד וזאת בכדי לא לפרק את הברית. זה היה גלגל ההצלה האחרון.

היה ברור שאם זה לא יצליח, אז יש מחיקות וסיכוי להישאר לא יהיה. מיום שלישי עד יום חמישי, אני באופן אישי עברתי שיחות עם רוב קודקודי הברית (שחקני הגנה והתקפה חשובים) והסברתי לכולם שזה בהחלט ניסיון אחרון.
    הסברתי גם שמבחינתי באופן אישי, אם חברי הברית לא רוצים לשבת עם ספיר, זה סבבה. אבל שידעו שאיתו אני הולכת (שכחתי לציין שמשחקן שכנראה היה מפורק בלילה ביום 60-70, הפכתי לשחקנית הגנה מקום 5 בשרת.. בזכות ספיר), ההגנות של בלאק הולכות (שחקן שספיר בנה מאפס- מקום 1 הגנה בשרת), ההגנות של אולימפוס (טופ 5 הגנה), מור הולכת איתי (טופ 5 הגנה), מה קשור ימחקו גם (טופ 5- התקפה), asafg8, kedem ועוד..

בייסיקלי, לאף אחד לא היה אכפת. מבחינתם, שספיר ילך וזהו. (אה, מקום 1 בברית התקפה). וחשבו שאותנו ישכנעו אח"כ לא למחוק.

מאוחר יותר, גם הגיעה ההתכתבות של דניאל (נעל שחורה) וספיר (bella ciao), על גבי הפורום וזה צף אל מול כל הברית גם בוואטצאפ.

פה כבר נפתחה תיבת פנדורה. נאמרו דברים שמבחינתי, לא נסלחים! ("להקיא את ספיר מטרוויאן ישראל", "ספיר ואנשי סדום" ועוד... כשהתרעמנו אגב על ההשוואה שלנו לאנשי סדום, הם אמרו שאנשי סדום אנסו ושדדו וזאת השוואה לעניין.)

חשוב לציין שזה קורה בלילה בו הותקפו חברי הברית, כולם מהצד שקרוב יותר לספיר.

לנו זה היה נראה לא מקרי ולא כ"כ סביר. יותר מדי מידע.

הרגשנו שיש ריגול. הרגשנו שמישהו מכר אותנו.

את הצ'ופר קבלנו כשהבירה של מור פורקה- החלטנו שלא נשארים. לא עם חברי ברית שאשכרה מוקיעים מתוכם חבר שלנו בצורה גלויה מכוערת מכפישה ולא מכבדת. והתחלנו מחיקה. חבר שאת תרומתו לברית אפילו נתי שמה על השולחן. ^

בשבת גילינו גם באנים לא מוצדקים בבלה צ'או ובמה קשור. מפתיע? אותנו לא הפתיע בכלל.

בשלב זה, המחיקה כבר פעילה. אז פאק למי אכפת. נשאר רק לסיים את זה.

אז כל אחד בחר מה לעשות עם הכוחות שלו, על מי להתאבד- למי למסור אוצר, את מי לפרק ואת מי לפייק. כל אחד לפי התחושות שלו במשחק.

(לצורך העניין, אני בחרתי לבקר כפר ישן שאימברגו לקח לי 😆 ולהציק לד"ר טרור כמ שהציק לי על אף שהרבה יותר כעסתי ונפגעתי מחבריי לברית שאמרו לי שספיר קנה אותי, ושאני מושפעת והוא מדרדר אותי ?! | מור בחרה למרוח את ההאמר של רוק אצל "מה קשור")
    אחרים בחרו אחרת. המהלכים נעשו באופן הזה מתוך פגיעה אישית ולא בכדי לחסל סיכוי לשרת. מהצד שלנו היה נראה שהשרת נגמר גם ככה.

בשלב זה אגיד, שכל עוד המריבות וההתנהלויות היו "משחקיות" נטו, היה אפשר להישאר במגרש הזה ולסיים את המשחק באופן הזה.
    ברגע שהדברים באו לעלבונות, מילים קשות ופגיעות.. אני לא יכולה שלא להיכנס לנעליים של ספיר/של מה קשור/של מור ועוד ולרצות לעשות בול את מה שבחר כל אחד מהם לעשות, במשחק.
    [מה זה מריחה של האמר לעומת רצח אופי.. בחייאת????]

בשלב זה הוצאו 2 חברי ברית בלבד וזאת ע"י מי שנפגע מהם בצורה ישירה באופן גלוי ומכוער (ושוב, רק כדי למנוע תגבורים- היה ברור שבסיום המחיקה הם יקבלו את הברית חזרה ואנחנו נלך לדרכנו, שלמים עם ההחלטה).
    את הבחירה לצאת מהברית, לפתוח ברית חדשה ולוותר על הבונוסים אפשר לזקוף לזכותה של המנהלת. היא בחרה בזה. יצאה מהברית, פתחה ברית חדשה והזמינה את כולם.

נשלחו אלינו לא מעט שליחים על מנת לבקש להחזיר את הברית. על אף הטעות ועל אף הפגיעה, בחרנו לנסות להחזיר להם אותה. וכך היה... [היא לא חזרה אליהם... זה לא נס. רצינו להחזיר]

אז אולי יש עוד סיכוי לשרת, ואולי אפילו תהנו.

לאניגמקס בתצורתה הנוכחית לא, אולי אם תתערבבו ותתנו להם קצת שחקנים מנוסים:)

רק חשוב שתדעו, שמבחינתי, חרם והעלאה על מוקד של בן אדם ורצח אופי הוא דבר שלא עובר בשתיקה!!! ולכן, אני שלמה עם כל בחירה שעשיתי.

אניגמקס- עם חלקכם היה כיף לשחק. וגם חלקכם שמעתם את זה.

לג'נד- הייתם יריבים ראויים. הוצאתם מבצעים יפים. היה ניחן גיבושכם לרוב. (חוץ מג'נה- הוא סוליסט 😆 )

המסר שלי הוא: קודם כל חברות אנושיות וסולידריות. (ובזה, כולנו טעינו)

ואח"כ יכולות משחק גבוהות.

נפגש

נעה

*נדפקתי ויש לי עוד איזה 40 שעות עד שאוכל למחוק... אז בינתיים יכולים לבוא לבקר. אין לי סיסמה.. לא יודעת מה תמצאו :-)*

• את הבחירה לצאת מהברית, לפתוח ברית חדשה ולוותר על הבונוסים אפשר לזקוף לזכותה של המנהלת. היא בחרה בזה. יצאה מהברית, פתחה ברית חדשה והזמינה את כולם.

נשלחו אלינו לא מעט שליחים על מנת לבקש להחזיר את הברית. על אף הטעות ועל אף הפגיעה, בחרנו לנסות להחזיר להם אותה. וכך היה... [היא לא חזרה אליהם... זה לא נס. רצינו להחזיר]

פשוט לא נכון

יצאתי מהברית כי הורדתם לנו אופציות והעפתם שחקנים

ובאופן מופלא לאף אחד לא היו סמכויות.

אז יצאתי מהברית, לאחר אין ספור נסיונות שבהם ביקשתי שתחזירו את הברית ושיחקתם משחקים והתנתם תנאים.

אין שום סיבה שאתחנן לקבל את הברית שלנו בחזרה. נטו הגינות שלכם. מחקתם? מבאס רצח אבל סבבה . אין סיבה להרוס לאחרים

לאניגמקס בתצורתה הנוכחית לא, אולי אם תתערבבו ותתנו להם קצת שחקנים מנוסים:)

לא צריך שחקנים אחרים. למרות שכל האופציות נשקלו. הכל על מנת להציל את השרת.

וגם אם יהיה הפסד וואלה העולם לא נחרב. המטרה הייתה לאפשר המשך שרת לשני הצדדים. וכן שחקני השרת רצו להמשיך לשחק.

שחקנית הגנה מקום 5 בשרת.. בזכות ספיר), ההגנות של בלאק הולכות (שחקן שספיר בנה מאפס- מקום 1 הגנה בשרת), ההגנות של אולימפוס (טופ 5 הגנה), מור הולכת איתי (טופ 5 הגנה), מה קשור ימחקו גם (טופ 5- התקפה), asafg8, kedem ועוד..

מדוייק . מכה קשה ועדיין לא מכת מוות.

ברגע שהדברים באו לעלבונות, מילים קשות ופגיעות..

לצערי הרב , כאן כשלנו ופשוט לא הצלחנו להביא לשלום בברית. וזה פשוט ממש חבל. כל הצדדים המעורבים בסיפור אשמים פה.

בשבת גילינו גם באנים לא מוצדקים בבלה צ'או ובמה קשור. מפתיע? אותנו לא הפתיע בכלל.

אסור להרחיב פה על עונשים שניתנו. אבל גם בוטמן היה בבאן כמו ספיר .. ולכן הטענה הזו נופלת.

לגבי הבאן של מה קשור - אי אפשר לדבר פה . אבל הייתה אופציה לברר אותה בתמיכה ולא למחוק בעצבים...

לא הייתה פה שום קנוניה . די כבר עם זה.

חיפשתם סייבה לצאת מהשרת ומצאתם אותה.

אני אישית נהנתי להכיר ולשחק איתך ועם מור. אתם נכס לכל ברית.

באמת חבל לי שכך התנהלו הדברים.

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• מי שבחר להוציא את בוטמן ואת בייתר מהברית, דאג להוריד לכולם את האופציות.

היית סבלנית ונשארת ובמקבלת את הברית חסרה בסיום המחיקה.

מהרת להגיד שלא צריך את הבונוסים ותסתדרו..

• נועה יקירתי, אין אף הצדקה למעשה זה.

בגסא הנוכחית, שרק חברי ברית יכולים לתגבר אותך, המהלך שעשיתם הוא שווה ערך להוצאת תקיפות ולאחר מכן להכניס את החשבון המותקף לבאן זהב.

הברית היא לא בבעלותכם, היא של כל חבריה, גם אם יש לחלק אפשרויות ניהול ולחלק לא, סילוק שחקנים, הורדת אופציות וכל שאר הדברים האחרים שנעשו, הם לא נכונים, לא הוגנים ולא צודקים.

את נשמעת לי בוגרת וממש לעניין, אבל הטענות שאת מעלה הזויות בעיניי.

בתור זה שפתח את הפוסט הנ"ל ואולי במידה רבה הביא את המצב לפיצוץ, צר לי על מה שקרה לאחר הפרסום. עם זאת, בסופו של הפוסט רשמתי לבלה צאו שיעבור לדבר בנקודת מפגש, ומה שנקרא לא לזה התכוון המשורר.

להוציא תקיפות על שחקן מסוים ואז לבודד אותו מחברי הברית שלו ולהשאיר אותו ללא אופציה להתגונן, זו בושה, זו רמה נמוכה, זה סימן שאחרת, בצורה סדירה, הוא לא היה מצליח.

אני בכלל בצד השני, לא מעניין אותי איזה ריב היה למי על מה וכמה, בסופו של דבר מרגיש לי שהלכתם כעדר אחרי רועה צאן שבעצמו היה אבוד ומבולבל.

כפי שרשמת, זה שרת ראשון שלך, הרמת חשבון יפה ומרשים יחסית לשרת ראשון, יכול להיות שזה הרבה בזכות בלה צאו. לאחר שזה נאמר, אם ברצונך להמשיך במשחק לשרתים נוספים, לנצח ולהנות מהדרך, הייתי מחפש מודל לחיקוי אחר (שוב אדגיש שאני מתבונן מהצד ולא מכיר אף אחד מהצדדים בברית שלכם). עד שלא תוקיעי פעולות כמו שקרו, לצערי, אני לא חושב שתצליחי להתקדם ולנצח, לפחות לא בצורה ראויה ומספקת.

בהצלחה בהמשך.

[18:33:38] Yarin: אני רוצה לקחת את עמית לדייט

http://prntscr.com/5pjeme
    שרת 1- שבועיים לפני התוכניות בנייה.

• למה חוסר עניין? יש 80 שחקנים פעילים בשרת ככה שלמרות הפרישה זה מספיק לשני צדדים

מקום 80 בשרת הוא עם 1800 אכלוסיה שווה ערך לאכלוסיה מכפר האמר\בירה מפותח\ת + פיידר גמור .

80 שחקנים לא שווים שרת

ברית אחת 50 ברית יריבה עם 25 עם שלושה שחקני התקפה ראויים ששניים מהם בלי האמר ואחד גם בלי שדות בשיקום .

אני לא נותן שבוע לשרת עם מצב ההאמרים הנוכחי שלנו

• בחרת לענות על דבר אחד בלבד. והוא עניין הברית והוצאת השחקנים.
    נראה לי שדילגת על השורה שבה כתבתי שכל אחד בחר להתנהל אחרת מרגע המחיקה. כפי שראית, אני בחרתי להתאבד. חושבת שזה מה שכל אחד היה עושה.
    לגבי מה שבחרו אחרים לעשות, זה שלהם. את דעתי על המעשים שלהם, אמרתי להם. תהיה בטוח שהיא לא מה שאתה חושב...

כתבת שאני נשמעת לך בוגרת. לאורך כל המשחק, קבלתי החלטות שקולות. ממש לא כעדר.

בחרתי ללמוד מספיר. ולמדתי המון. כשהיה צריך לבקר אותו או להתנגד למעשיו, גם את זה עשיתי.
    בחרתי ללמוד גם משאר חברי הברית המון. ולבקר ולהתנגד כשראיתי עוולות.

אז א. חשוב שתדע!!! אין לך קשר לפיצוץ. הוא קיים שם הרבה מאוד זמן.. והיה קורה איתך או בלעדיך.

קיוויתי שתפרקו אותי קודם, שיהיה לי תירוץ לברוח. כי כמות הג'ורה והזבל והרוע שאני שמעתי בשבועות האחרונים... עשה לי רע ברמה האישית יום יום. ואני לא רגילה לחיות בזוהמה הזו.
    ב. אני שלמה עם מעשיי. לא פגעתי באף אחד. לא העלבתי אף אחד. ניסיתי להשכין שלום. באמת שניסיתי. ולכן מסופקת מאוד מהאופן בו המשחק נגמר עבורי (!!)

(בטוחה שכל מי שקורא אותי עכשיו מאניגמקס מהנהן לעצמו בראש)
    ג. לא בטוחה שיהיו עוד שרתים עבורי, לפחות לא ישראליים.

ד. תודה על הדרך המכבדת בה בחרת להגיב.

• מקום 80 בשרת הוא עם 1800 אכלוסיה שווה ערך לאכלוסיה מכפר האמר\בירה מפותח\ת + פיידר גמור .

80 שחקנים לא שווים שרת

ברית אחת 50 ברית יריבה עם 25 עם שלושה שחקני התקפה ראויים ששניים מהם בלי האמר ואחד גם בלי שדות בשיקום .

אני לא נותן שבוע לשרת עם מצב ההאמרים הנוכחי שלנו

1. הברית שלכם עם 52 שחקנים, שלנו עם 34 והנחתי שרב השחקנים פעילים (ברמה כלשהי) לכן אמרתי 80 יכול להיות שאני טועה אבל בכל מקרה שרת1 האחרון היה עם 28 שחקנים לצד והחזיק עד יום 120, אז נראה לי נצליח להחזיק עוד שבוע...

2. אני אישית לא חושב שיש לנו הרבה סיכוי במצב הקיים ולכן חשבתי או שכמה מכם יעברו אלינו או חלוקת השרת מחדש. ההנהלה (שיודעת יותר טוב ממני על מצב הכוחות בברית) החליטה אחרת.

3. תוסיף את המריחה של טרור איפוס 6 מהשדות בבירה של לגנד ומריחת רב ההאמר של רוקנרול.... גם אתם ספגתם קצת.

• מי שבחר להוציא את בוטמן ואת בייתר מהברית, דאג להוריד לכולם את האופציות.

היית סבלנית ונשארת ובמקבלת את הברית חסרה בסיום המחיקה.

מהרת להגיד שלא צריך את הבונוסים ותסתדרו..

ראש קטן לא מתאים לך...

אתם כקבוצת המוחקים בחרתם לשחק על הברית והבונוסים כקלף. ולא הסכמתי לשחק איתכם במשחק הזה.

מעבר לעובדה שהעפתם אנשים, הורדתם לנו אופציות ואז תקפתם אותם בלי שנוכל לעזור להם!!!

הווה אומר שהפעולה שלכם שווה כאילו זרקתם אותנו. אז לא עוזר לי להישאר בברית ממש, ברור שנצא!!

זה מעשה שלא יעשה..

יאללה עברנו את גם את זה.

נתי

<3Anarcy Forever<3

present players

Butterfree -vnx

past players:

sonic - ilx25

believer - ilx27

energetic - ilx 28

Srabak ilx29

weirdo - ilx31

• אולי אתן לכם את היחס שאתם דורשים בכלל זאת

אסכם לכם הכל

ביום 60 הצטרפנו לברית של חוות !!

אני מאמין שכל שחקן מנוסה שהיה רוצה להוציא מבצע היה רוצה שכמה יותר שחקנים יצאו איתו

עזבו את זה שארס נמרח ובוטמן קיבל מטרור בהאמר

היה גם את ביתר שהתחמק מלענות ( ושיקר שיש לו 250 נוגח 🤣) לא רלוונטי בשבילכם נכון?

וזה שהם נתנו ביום אוצרות לצאת לסבב א ושימות הגיבור זה בסדר ( לגיבור לא היה דלי )

ה״פיצוץ״ אגב קרה עלי דווקא שלא הייתי בקבוצה מעל שבוע 🤪מוזר לא?

התחלנו להתכתב בפורום אני ודניאל פה מולכם

לאחר מכן קמתי בבוקר וחלק מחברי הברית ״יצאו״ על דניאל למה הוא החליט לכתוב את מה שכתב

דניאל שידע שיש לי אויבים ולא מעט בברית

ניצל את זה לטובתו במילא רצה לפרוש אחרי ההאמר של בוטמן ואחרי ההאמר של ארס הוא בעצמו הבין שמדובר בטירונים ( מי שרוצה שיבקש מנעה את ההודעה שדניאל אומר את זה)

דניאל חבר טוב של נהוראי שמשחק בארס חבריי ילדות ככל הנראה

אז שניהם ביד אחת רצו להזיז את האש מדניאל !!!

החליטו להוציא עם השמועה שאני מרגל נגד הברית

ואיך ראבק זה הגיוני אם שחקני הגנה שלי נפגעים?

זה לא ! פשוט זה האש שהיית דליקה ביותר !!

אז דניאל הדליק את מי שצריך להדליק לא שזה כזה קשה

ואז הפה שלהם התחיל להתעופף באוויר

מיום 60 מבצע אחד שגם אותו אני ויקיר הובלנו

במבצע הזה מתוך 50 מטרות 30 יצאו לא טוב או לא בזמן או לא צמוד או שחכו !!!! איזה ברית של מקצועניים 😀

אני חושב שכל שחקן שמכבד את עצמו לא היה רוצה להישאר בברית הזו ברית שלא פועלת ברית שלא עושה ואני בטוח שגם לנגד כבר לא הבינו מה קורה ולמה אין האמרים שעפים עליהם ( כי ביום 70 בוודאות על פי סטטיסטיקה לא היה להם הגנות)

לגבי הברית

אני הוצאתי 3 שחקנים

דניאל נעל שחורה / ארס / בוטמן

אף אחד מהם לא קיבל ממני התקפת אמת!

בלי קשר ההתקפות היו מעל 18 שעות והוצאתי אותם בזמן שהוצאתי את ההתקפה

בלי קשר נוסף השחקן שתקפתי לא הוצאתי לא אותו ולא את שחקני ההגנה שלו דווקא בשביל שיהיה מעניין המטרה היית לתפוס לו את כל ההגנות בהתקפה כדי להשאיר אותו ריק להמשך ..

הרי ה700 קאטה שהיו לא היו עושים נזק יותר מדי אז הגנות דווקא יכולות להשאיר ללנגד את השטח פתוח

צריך להמשיך ולהגיד שהם לא יצאו מהברית עד שנפתחה ברית אחרת? אז ככה שההגנות שלהם לא נפגעו הם היו באותה ברית ביחד ולוקח 12 שעות עידכון להגנות לחזור כהרגלכם אתם ממציאים סיפורי אלף לילה ולילה

אני מאמין שאף אחד ממכם לא היה השאר בשרת

ש5 שחקני ברית מלכלכים עליו זה עוד מילא אבל

שהברית לא מתפקדת

חוץ מ2 שחקני הגנה בברית אף אחד לא שולח הגנות

אף אחד לא יצא למבצעים

אז מה אנחנו בונים בונים בונים ומתרקבים אני יעבור לפארם וויל בפייסבוק 🤣

אני אשם בפיצוץ הגדול ולא בורח מאחריות ההפך הוא הנכון פשוט אל תשקרו !!!! כי אתם שקרנים גדולים שמשחקים אותה ילדים טובים

כמו דניאל שליד כולם אמר בלי מרגלים ובפרטי ביקש ממני לנסות לארגן מרגל

או ששיחק אותה ילד תמים אבל בעצם הוא הנוכל הכי גדול כי כדי להזיז את האש ממנו הוא העביר אותה למישהו אחר

לא חושב שפגעתי באף אחד

את הברית קיבלתם בחזרה ( ותתפלאו התייעצו איתי על זה )

את ביתר וההגנתיים שלו לא הוצאתי מהברית הם יצאו לבד לפני ההתקפות וחזרו לברית השנייה לפני שחזרו הכוחות

שוב ? אתם שקרנים 😅😅

תמשיכו תעליל עלילות זה מאד מצחיק אותי מהצד

מה שבטוח בקצב שלנגד בונים האמרים

ואם זה שירדתם בסטטיסטיקות עם ההגנתיים שהלכו איתי

אני מאמין שתפסידו את השרת מהר מאד