TS10 [21.01.2020...] O wszystkim i o niczym.

• Minął miesiąc grania. Pokusiłem się o garść statystyk, wnioski każdy wyciąnie własne. Nie uwzględniałem sojuszów Turniej i JF2 bo uważam, że nie dotrwają w takiej formnie do artefaktów, uznałem też że odpuszcze sojusz WT.

Uznałem również że 1000 popa jest takim minimum przyzwoitości i nazwałem konta pop1000+ jako "dobre"

wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/125600/

Koalicja HLS

Ilość kont - 151

Ilość kont (+4 osady) - 7

Ilość kont (pop 1500+) - 7

Ilość kont (pop 1000-1500) - 45

Ilość kont (pop <1000) - 99

"Dobre" konta stanowią 34% całości

wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/125602/

LWY+AL

Ilość kont - 91

Ilość kont (+4 osady) - 4

Ilość kont (pop 1500+) - 3

Ilość kont (pop 1000-1500) - 32

Ilość kont (pop <1000) - 56

"Dobre" konta stanowią 38% całości

wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/125599/

PMS

Ilość kont - 56

Ilość kont (pop 1500+) - 5

Ilość kont (pop 1000-1500) - 23

Ilość kont (pop <1000) - 28

"Dobre" konta stanowią 50% całości

wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/125601/

Koalicja Kaktusów

Ilość kont - 57

Ilość kont (pop 1500+) - 4

Ilość kont (pop 1000-1500) - 26

Ilość kont (pop <1000) - 27

"Dobre" konta stanowią 52% całości

• No to mój sojusz jest Pro :P 100% dobrych kont ;(

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 obecnie

• Dobra tak szybko w jednym zdaniu , oddam konto na s10 zbyt "szybki" dla mnie serwer ;(, tylko poważne oferty nie oddam na multa czy pf :saint:

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Kosmate Yeti s1 obecnie

• Dobra tak szybko w jednym zdaniu , oddam konto na s10 zbyt "szybki" dla mnie serwer ;(, tylko poważne oferty nie oddam na multa czy pf :saint:

A dobre to konto? :D

One, two – Freddy’s coming for you
    Three, four – better lock your door
    Five, six – grab your crucifix
    Seven, eight – gonna stay up late
    Nine, ten – Never sleep again

• A dobre to konto? :D

Takie sobie da się grać trzy osadki z c9 bonus125% jest :saint:

Kilku legio też się znajdzie :P;(

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Kosmate Yeti s1 obecnie

• Uuuuu widzę że odzew mały więc raczej kasacja tylko zostaje :saint:

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Kosmate Yeti s1 obecnie

• Statystyki ktore uwzglednuaja tylko pop (ktory nie walczy)

W Hls trzeba odjac jedno konto bo moja stolica ma ledwo 10 lev pol w dodatku 7c8o

Narazie wielka niewiadoma jest. Poza +/- masa hls ale jako jedyni gruzuja (glownie startowki Rusjan) przejmuja wioski wroga (nawet niedoszla Stolica Francuzow przejeta) inne cwiartki prawie nie walcza. O dziwo +/- jest bardzo atrakcyjna cwiartka gdzie wrogow nie brakuje tak samo na szarej I blisko szarej na plusach. Za to -/- kapletny sim. Ciezko by bylo Lwa nie dotrwac do artow nie majac nawet 10 osobowego sojuszu ktory by tam walczyl z nimi.

• Poza +/- masa hls ale jako jedyni gruzuja (glownie startowki Rusjan) przejmuja wioski wroga (nawet niedoszla Stolica Francuzow przejeta) inne cwiartki prawie nie walcza. O dziwo +/- jest bardzo atrakcyjna cwiartka gdzie wrogow nie brakuje

Napewno jakoś sobie z tymi wszystkimi wrogami poradzicie, może poprzez przyjęcie ich do siebie, tak jak tych walecznych Francuzów.

• W sumie to trochę smutne że na całym serwerze jest tak mało "dobrych " kont...do końca daleko.. będzie nas coraz mniej

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.":D

• . Poza +/- masa hls ale jako jedyni gruzuja (glownie startowki Rusjan) przejmuja wioski wroga

Nie jedyni, u nas też kulki latają - nie ma komu rapków wrzucać :)

Wiadomo że widzi się więcej u siebie niż u innych, stąd pogląd że tylko u Was cos się dzieje :D

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.":D

• Napewno jakoś sobie z tymi wszystkimi wrogami poradzicie, może poprzez przyjęcie ich do siebie, tak jak tych walecznych FMoze to nasz cel

Moze taki nasz cel. Pojechac wroga a co lepszych wartosciowych graczy wciagniemy :D

Widac ze bola Cie 4 literki dlatego nie bede wchodzil w dyskusje poprostu pokaz co potrafia Lwy (ptaszki cwierkaja ze ladnie sie usmiechacie do PMS moze tez stworzycie z czasem cos wiekszego...) Licze ze pokazecie sami jak sie gra :D

• Moze taki nasz cel. Pojechac wroga a co lepszych wartosciowych graczy wciagniemy :D

Widac ze bola Cie 4 literki dlatego nie bede wchodzil w dyskusje poprostu pokaz co potrafia Lwy (ptaszki cwierkaja ze ladnie sie usmiechacie do PMS moze tez stworzycie z czasem cos wiekszego...) Licze ze pokazecie sami jak sie gra

Uśmiechamy się do PMS bo z Justyną trochę się znamy, grałem u niej w E&T. Układ jaki że sobą mamy nie obejmuje koalicji. Litery faktycznie mnie bolą bo pamiętam was z jakiegoś tam serwera i miałem o was dobre zdanie, a teraz trochę je zmieniam. Co do stworzenia czegoś wiekszego to ludzie ze mną grający zabiliby mnie śmiechem jakbym na pustym serwerze zrobił taka koalicje na 4 odłamy, u nas od zawsze panuje przekonanie że lepiej przegrać niż robić z siebie klaunów.

• Oj po co wyzywac? To tylko gra ;)

Skoro jestescie tacy dobrzy to ja doloze -z masowka najlatwiej sie walczy.

To ze u nas jest duzo slabych kont nie kryje tego. Za to cieszy ze wkoncu ktos chce pomoc slabszym.

Milego dnia zycze.

• Oj po co wyzywac? To tylko gra ;)

Skoro jestescie tacy dobrzy to ja doloze -z masowka najlatwiej sie walczy.

To ze u nas jest duzo slabych kont nie kryje tego. Za to cieszy ze wkoncu ktos chce pomoc slabszym.

Milego dnia zycze.

Nie no ja wysiadam z tej karuzeli śmiechu :D

Nigdzie nie napisałem, że jesteśmy "tacy dobrzy" my poprostu nie chcemy być "tacy żałośni", serio ktoś u was łyka takie teksty? Jeszcze będziesz robił z was ofiary... no nie, poprostu nie :D

Inna sprawa, że my zebraliśmy mniej kont przed serwerem niż wy i jakoś nie rekrutujemy wszystkiego co się rusza na mapie, żeby się ukryć. Bo przecież to "tylko gra" :D
    Żegnam i życzę miłej gry haha :D

• Mialem nie ciagnac tematu ale ostatni post

Zostalo mi napisac do kogos z rady zanim podejma na przyszlosc jakies decyzje wpierw zapytac Johny o zdanie bo tylko on wie jak grac I on ma racje.

Od siebie napisze- zainwestuj swoja energie w nowych graczy juz to pisalem ale widac czytac ze zrozumieniem ciezko (nie ma narazie z randomow Duzego pozytku ale jesli beda stosowac sie do zalecen to z czasem beda wsparciem a w przyszlosci moze I u was ktos zagra znajac juz podstawy gry)

Dla mnie kazdy gra jak chce a Ty rzucasz boltem zamiast ruszyc ciezki sprzet. Jesli nie wiesz jak zapytaj Ruskich ale mysle ze Johny wie lepiej.

Ps. Podszkol swoja kadre bo drugie wyjscie katasami I drugi raz stracony off.