TS10 [21.01.2020...] O wszystkim i o niczym.

• hejka,

wie ktoś może kto jest pierwszy w rankingu deff jeśli to nie tajemnica? :D

One, two – Freddy’s coming for you
    Three, four – better lock your door
    Five, six – grab your crucifix
    Seven, eight – gonna stay up late
    Nine, ten – Never sleep again

• hejka,

wie ktoś może kto jest pierwszy w rankingu deff jeśli to nie tajemnica?

Robert315 z JF... pkt nabite na naszych "offach" :D

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.":D

• Źle się wyraziłem.:D

Chodziło mi o najwięcej posiadanego deffa aktualnie na serwie.:)

• Źle się wyraziłem.:D

Chodziło mi o najwięcej posiadanego deffa aktualnie na serwie.:)

:D

tu nie pomogę niestety :)

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.":D

• Daczego nie moze jest w ich cichej koalce jest ktos kto ma top def.

Koalka => Lwy Lwy2 PMS WT

Nie wiem jak Kaktusy ale przypomne ze sa jeszcze Ruski I BW u nas w cwiartce.

Jeszcze sie walka nie zaczela a juz te sojusze momo ze oficjalnie nie wspolpracuja to jednak nie moga siebie atakowac nawzajem.

Ktos tu HLS zarzucal Massowke prawda Johny:D

Mozliwe ze zaprzecza z grzecznosci ale fakt jest taki ze jestesmy w polowie drogi do artow a mamy cos Duzego na 3 cwiartki :D

Moze sie myle to czas pokaze jednak zazwyczaj mam dobre info ;)

• PMS nie ma żadnej koalki. Nie współpracujemy z nikim. Masz jednak złe info. Największą koalka pozostaje HLS i żadne pomówienia tego nie zmienią :P

• Czas pokaze narazie wiem ze wspolpracy nie ma bo I wrog lokalny jednak nie atakujecie sie nawzajem raczej skupiacie sie na atakowaniu JF czy innych tam niedobitkow.

• Czas pokaze narazie wiem ze wspolpracy nie ma bo I wrog lokalny jednak nie atakujecie sie nawzajem raczej skupiacie sie na atakowaniu JF czy innych tam niedobitkow.

Skoro współpracy nie ma - koalki też nie ma. Mamy pewne priorytety - na wszystko przyjdzie czas, ale nie przewidujemy współpracy z nikim :D

• To ciekawe bo z Lwow wylecial gracz za atakowanie PMS.

MM poszedl w Lwach nawet oficjalnie

Jak mozna sie domyslic gracz sie skasowal ale zostawil info jak to wyglada.

Przepraszam za jakosc

• Gdzie tam widzisz coś o koalicji? :D Mamy po prostu inne priorytety na ten moment i nie jest tajemnicą że na tym etapie z Lwami się nie bijemy, co nie znaczy że współpracujemy(a to oznacza koalicja)

A HLS z Kaktusami walczy?:/

• Do koalki to zmierza... Po co sie ugadywac skoro macie inne piorytety? Jak ja lubie gdy ktos idzie w Zaparte:D

Co do Kaktusow to zdarzaja sie pojedyncze ataki choc fakt malo ich glownie gracz Patologia byl atakowany. Samych atakow od poczatku do tej pory wiecej bylo niz ze strony Lwow.

• O już widzę, że u Nas nawet ludzi szukacie i trzy amby to za mało. :D

Ja tam w panelu koalicji oprócz LWY 2 nie widzę więc nie wierzę. :)

PS Nie mam na imię Tomasz.

• Małe kotki mające się za LWY,z pustej cwiartki juz sie bunkruja ukladami

BW,TW,ruscy,lwy + PMS vs HLS ?

z kaktusami nie szukamy zwady z tej prostej przyczyny,że mamy już pare frontów(w zasadzie cały serwer jeżeli PMS się dołączy),wy macie jakiś oprócz walki z LG ?

aha i nauczcie się liczyć,jaka koalicja hls,jest po prostu hls w ktorym 80% graczy to goscie co po miesiacu gry mecza eco na 10 lv

• Oj Albert jak Wy nie szukacie zwady z Kaktusami to jest ok a jak PMS nie szuka zwady z Lwami to już jest cicha koalicja ??

No teraz to mnie powaliłeś na kolana :D:saint:

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 obecnie

• Oj Albert jak Wy nie szukacie zwady z Kaktusami to jest ok a jak PMS nie szuka zwady z Lwami to już jest cicha koalicja ??

No teraz to mnie powaliłeś na kolana :D:saint:

Nie szukamy mając już paru wrogów na ćwiartce a samych utarczek z kaktusami bylo wiecej niz tych z lwami i pms razem wzietych jeżeli chodzi o ścisłość.

PMS nie jest tutaj tematem ale te małe kotki co najgłośniej miałczą o jakiś masówkach,sami mają niezla masę,pustą ćwiartkę i boją się,że więcej niż jeden przeciwnik to już straszna sprawa dla takich kiciusiów.

HLS to max 20 kont które można określić jako ekipę,reszta mapa i trochę takie przedszkole :D co innego pare ekip tworzących jakąś koalicję,to coś zupełnie innego,zresztą zerknijcie jakie to potężne konta są w tych odłamach :D

• PMS nie ma żadnej koalki. Nie współpracujemy z nikim. Masz jednak złe info. Największą koalka pozostaje HLS i żadne pomówienia tego nie zmienią :P

a popo BW my z nikim ukladow nie mamy ani z Lwami ani z ruskimi (choć prosili nas o deffa ) jesteśmy zbieraniną farm z +/- i tyle 8)

:rom06:Grzesiek ( Chory Styl) (Pazdzio) (ZERO LITOSCI ) I WIELE WIELE INNYCH Pozdro:D

• O już widzę, że u Nas nawet ludzi szukacie i trzy amby to za mało. :D

Ja tam w panelu koalicji oprócz LWY 2 nie widzę więc nie wierzę. :)

PS Nie mam na imię Tomasz.

Siema Tomku xD

Haaha Pozdro

Klep u mnie deffa freddi xD