TS10 [21.01.2020...] O wszystkim i o niczym.

• Akurat wierzę Tonce że nie oszukiwał i sam wiem że ban za nic jest czymś normalnym niestety. Z reguły w przyczynie podają ze się grało na skryptach lub botach choć w niektórych przypadkach to nie prawda i ten ich automat do wyłapywania hackerów jest do bani..

Pogadajcie z Luiza to Wam to wyjaśni :)

• Akurat wierzę Tonce że nie oszukiwał i sam wiem że ban za nic jest czymś normalnym niestety. Z reguły w przyczynie podają ze się grało na skryptach lub botach choć w niektórych przypadkach to nie prawda i ten ich automat do wyłapywania hackerów jest do bani..

Są też ludzie, którzy wierzą w płaską ziemię albo latającego potwora spaghetti. Masz prawo ale ogółem to wszyscy wiemy o co chodzi.

• Dziwne ale też mu wierzę. Miałem wgląd w rapki i ani razu nie widziałem ustawionej farmy.
    Śmieszy mnie tylko fakt, że na temat grabki wypowiadają się osoby, które jak widać nie mają zielonego pojęcia co się z czym je.

- RONIN -

Oddajcie mnie to stare forum...

Ogólne o sytuacji na serwerach, a nie odnośnie konkretnie powyższego przypadku.

Jak ban za niewinność to może jeszcze gorzej. Zależy jak się na to popatrzy. Jak grabka z podstawionych kont, może i z takich w pełni legalnych, do tego boty, skrypty to tylko oszustwo i brak poszanowania innych graczy, a jak uczciwe molestowanie tych co mają mniej czasu, wiedzy bo są nowicjuszami, którzy liczyli że na x1 trochę się wdrożą, to robienie pustyni w swojej okolicy, wyganianie potencjalnych przyszłych graczy, zniechęcanie ich. Gdzie oni mają stawiać pierwsze kroki? 1x to wyśmiewany serwer (nie licząc anarchy), uznany przez większość naszej społeczności za serwery dla desperatów, którzy nie radzą sobie na x2 czy x3.

W wielu przypadkach chwila zabawy na starcie serwera, szybka pustynia w okolicy, przy stracie woja co drugi dochodzi do wniosku, że real ważniejszy, po czym jednak nie i start na kolejnym serwie, a reszta gra na pustych serwerach, coraz częściej kończąc serwer bez pełnej amby. Ostatnio płacz na ts2, że wchodzą plany a tg robi aktualizacje - tyle, że nikt nie chce tych planów, wzieli po dwa bo po co jakiś zapasowe? Nawet mi się nie chce w GT sprawdzać ile tam aktywnych kont zostało (ale pewnie niewiele, wszystkich jest 400). Tu już wg GT tak to wygląda :

Gracz Dzisiaj Wczoraj
    Gracz: 1.785 1.774
    Aktywny: 817 816

Więcej nieaktywnych niż aktywnych, a to czas, że jeszcze trzeba porozwijać konta pomocnicze, czy postawić kolejką wiochę, bo konto z reflinka dla paru ZM.

Życzę wszystkim doświadczonym graczom, by choć tu na x1 dotrwali do końca, bo jak nie tu to gdzie? Tak jak sobie te x1 wykreuje cię, taką zabawę będziecie mieć w późniejszych etapach - powodzenia i wytrwałości do końca, jak najmniej rezygnacji.

• Najbardziej jednak wkurza fakt jak grasz uczciwie i dostajesz bana.. Ofc nie którym się należy ale nie zawsze wszystkim. Sam miałem taki przypadek na EMS..

• Tam są legendy ??? ;(;(

Bajki podania i klechdy też ?? :D:saint:

Ja tam gram i powinno Ci wystarczyc8o

A tak już na serio HLS przyjęło ponad 60 osób z mapy, są to w większości nowicjusze pierwszy może drugi serwer, nie dlatego że chcemy zrobić masowka co nam niektórzy zarzucają, lecz dla tego by mieć z kim grac na następnych serwerach. Nie jesteśmy zamknięta ksenofobiczna grupa. Nie będziemy podcinac gałęzi na której siedzimy. Kierownictwo HLS zdaje sobie sprawę, że bez takich działań już nie długa będą grali w traviana gracze typu "bez obrazy " elten, skromny czy decept .

• Czołem ludzie , ogółem chciałbym tylko powiedzieć że taka massówka jak HLS na serwerze pl10 x1 psuje cała zabawę i chyba aż odechciewa mi się gry , co to ma znaczyc wogóle , Ale w sumie poczekajmy zaraz pewnie zacznie się wielki HLS rozpadać ,,, Hmmm chyba wszyscy dookoła będą ich kasować :D

to tyle
    pozdro G

coś słabo ci to idzie :D

• Ja tam gram i powinno Ci wystarczyc8o

A tak już na serio HLS przyjęło ponad 60 osób z mapy, są to w większości nowicjusze pierwszy może drugi serwer, nie dlatego że chcemy zrobić masowka co nam niektórzy zarzucają, lecz dla tego by mieć z kim grac na następnych serwerach. Nie jesteśmy zamknięta ksenofobiczna grupa. Nie będziemy podcinac gałęzi na której siedzimy. Kierownictwo HLS zdaje sobie sprawę, że bez takich działań już nie długa będą grali w traviana gracze typu "bez obrazy " elten, skromny czy decept .

Weszliście na serwer mając przed startem ponad 100 kont? Szacun

• Nikogo niedyskredytujemy (wiemy ze sa przez to krety) jednak warto nowym graczam pomoc. Moze szalu nie bedzie odrazu ale z czasem napewno beda lepsi moze juz tu cos pokaza... Na nastepnym serwerze mysle ze beda mocnym wsparcie dla sojuszu o ile beda sie stosowac do zalecen.

Teraz to tylko tak ladnie wyglada (patrzac na ilosc kont)

• Ja tam gram i powinno Ci wystarczyc8o

A tak nie na serio to ktoś Cię zna ??

No i dość ciekawe wytłumaczenie na poswtanie "tylko czterech odłamów" HLS :P

Ale tej wersji trzymaj się na czacie sojuszuwym tu na naiwniaków nie licz ;(

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 obecnie

• z 20 kont mielismy przed serwerem ;)

55+52+34+16=157-60=97, wybacz mniej niż 100

A tak już na serio HLS przyjęło ponad 60 osób z mapy, są to w większości nowicjusze pierwszy może drugi serwer, nie dlatego że chcemy zrobić masowka co nam niektórzy zarzucają

No i dość ciekawe wytłumaczenie na poswtanie "tylko czterech odłamów" HLS :P

Ale tej wersji trzymaj się na czacie sojuszuwym tu na naiwniaków nie licz ;(

Niestety trudno się nie zgodzić z Aureus, bo jak Lalka na x1 uczyła ludzi grać to robiła im oddzielny odłam tak żeby nie doić tych kont z sury na pushe dla ważniejszych graczy, robiła im częste kontrole, pisała massy wyjaśniające jakieś tam poszczególne aspekty gry.