S6 Bölgeler ve Birlikler

• Geçen serverdan kalan ciddi bir yorgunluğumuz var , ancak ekip arkadaşlarımızla görüştükten sonra karar vereceğiz. 1-2 gün içinde kararımızı açıklarız diye düşünüyorum.

Tüm dostlarımıza selamlar :)

GECE birlikleri adına.

PQdXpd.jpgS6 - Boranuğurlu , S1 - Ygzcn , S2 - Germanica , S1 - GeCeWow

Aktif: S1 - Ygzcn
    ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

• Geçen serverdan kalan ciddi bir yorgunluğumuz var , ancak ekip arkadaşlarımızla görüştükten sonra karar vereceğiz. 1-2 gün içinde kararımızı açıklarız diye düşünüyorum.

Tüm dostlarımıza selamlar :)

GECE birlikleri adına.

Ev sahibi olarak bu acıklamanı begenmedim:))

Şaka bir yana s1 siz olmadan olmaz. Bence ekibini ikna etmelisin

S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

• Ev sahibi olarak bu acıklamanı begenmedim:))

Abi beni kim ikna edecek :)

PQdXpd.jpgS6 - Boranuğurlu , S1 - Ygzcn , S2 - Germanica , S1 - GeCeWow

Aktif: S1 - Ygzcn
    ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

• Seni kim ikna edecek peki :P:P İnsanları heveslendirme bak:S

sen ben 2 x 5 eder 10 buraya bide yasin burak eklenir eder 40 nspszadam da geldimi eder 50 yağız ve diğerleri de gelirse eder 400

Çatara patara dikişleriz😂😂

<3<3Çok accayip Kafa atarım<3<3

• xx_delis geçen s6 dada böyle tuhaf mesajlar atıyordun hiç değişmemişsin

Yaran varsa hesabı kapatabilirsin ne demekmiş ne yaram olucak siz kimsinizde bana yara vereceksiniz az düşünde öyle yaz komik olma)))

• xx_delis geçen s6 dada böyle tuhaf mesajlar atıyordun hiç değişmemişsin

Yaran varsa hesabı kapatabilirsin ne demekmiş ne yaram olucak siz kimsinizde bana yara vereceksiniz az düşünde öyle yaz komik olma)))

Güzel kardeşim durduk yere GF'ler geliyormuş bana lazım bla bla bla bişeyler yazmışsın. Bende sana evet geliyoruz yaran varsa hesabı kapat diyorum. Peki hadi senin kalbin kırılmasın duygusal çakma casanovam benim. GF ile bir sıkıntın yada düşmanlığın varsa ev sahibi olduğun s1 serverında hesabı kapatabilirsin. Er meydanı orası. Kolay gelsin.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• THE_MAHSER yazdı:

G F ler geliyormuş HAN larda gelsin onlar lazım bana onlar )))

yazdığım mesaj bu

GF ler geliyormuş hoşgelmiş üstteki mesajımda sadece geliyormuş ibaresi var ne düşündünde neye alındın ne kurdun anlamadım seni))

Benim o mesajda atıfta bulunduğum içlerinde can dostlarımın olduğu HAN birliği sadece sen bak oyununa takıma boş işlere

Tekrar edeyim arif ol anla hoşgeldiniz

• Eyvallah, hoşbulduk kardeşim. Bizimle sıkıntısı olmayanla bizimde olmaz. Kolay gelsin.

• Ev sahibi olarak bu acıklamanı begenmedim:))

Seni tanıyorum sanki şampiyon ama ismen unuttum nick olarak biliyorum oda epeydir olmadığım için türeyiş Erkan abi vardı onu hatırlıyorum senle oynayan abi :) napiyon abi nasılsın :)

"Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne Türkistan...Vatan büyük ve müebbed bir ülkedir:Turan!"

Ziya GÖKALP

• Gecen Sezon oldugu gibi bu sezon da Gece Birlikleri adi altinda Sparow baskanliginda Gece 6 Ekibi olarak;

sparow

Red Army

Hzd

Erkam

Gandalf

Theoden

Cecen

Showtime

Razor

Deletequsoul

Kadone

Urfa

Ve diger arkadaslarimizla birlikte TR-1’deyiz.

• O razor bizim razor galiba selam söylersiniz azrailin selamı var dersiniz öpüyorum gözlerinden :)

"Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne Türkistan...Vatan büyük ve müebbed bir ülkedir:Turan!"

Ziya GÖKALP

• Başlayacak oyun dünyasıyla ilgili taleplerinizi okudum ve cevap için sizden çok azcık zaman rica ediyorum. Bir değişiklik kararı verilse de verilmese de sizinle en kısa sürede paylaşacağım. Teknik olarak bazı kısıtlar olabilir.

• Başlayacak oyun dünyasıyla ilgili taleplerinizi okudum ve cevap için sizden çok azcık zaman rica ediyorum. Bir değişiklik kararı verilse de verilmese de sizinle en kısa sürede paylaşacağım.

Ekibim GF birlikleri adına teşekkür ederim. Umarım değişiklik gerçekleşir. Şuan mecburiyetten istemeye istemeye s1'e katılıyoruz. Lütfen isteğimizi gerçekleştirin server 6'yı başlatın.. İyi haberlerinizi bekliyoruz..