S6 Bölgeler ve Birlikler

• GECE birlikleri olarak henüz katılma kararı almadık:))) Olası bir katılmama durumunda da sizlere başarılar dilerim. Hepiniz kıymetli oyuncularsınız.

<3<3Çok accayip Kafa atarım<3<3

• Eyvallah, hoşbulduk kardeşim. Bizimle sıkıntısı olmayanla bizimde olmaz. Kolay gelsin.

bildiginiz uzere ben kople sikintiyim nasil yapcaz

kavga edesim.geldi ama 1 gun sonrq mesaja cevap veririm 😂😂

• bildiginiz uzere ben kople sikintiyim nasil yapcaz

kavga edesim.geldi ama 1 gun sonrq mesaja cevap veririm 😂😂

Ekber server başlasın bol bol kavga ederiz şuan hastayım 4 gündür yorgan döşek yatıyorum :D

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• ahada rekorcular bu sefer sirq bizde bak parqyla degil sirayla anlaştıkmi

ömer

yavuz

kardeslerim sırqyla rekor kiriyoruz demi kaynak yapmak yok

• GECE birlikleri olarak henüz katılma kararı almadık:))) Olası bir katılmama durumunda da sizlere başarılar dilerim. Hepiniz kıymetli oyuncularsınız.

Ha gece ha gunduz bize farketmez 😉

• gece 6 olarak katılma kararı alındı ve isimler de yazıldı ki kafa karışıklığı olmasın, başka birlikler ve alınan kararlar bizi bağlamaz!!! Yunus (the fix) un mesajı bunu anlatıyor tam olarak

• Allah aşkına sen video falan çekme :( videoda güzel olan tek şey ışıklı kolon....

o bende de var be adaş

sen iste konser vereyim :)

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

• boşver sıkma canını :)

Ömrümden 45 saniye boşa gitti adaş...

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

• Başlayacak oyun dünyasıyla ilgili taleplerinizi okudum ve cevap için sizden çok azcık zaman rica ediyorum. Bir değişiklik kararı verilse de verilmese de sizinle en kısa sürede paylaşacağım. Teknik olarak bazı kısıtlar olabilir.

Bi s6 ıstıyoruz sayın mod :) . Hem s1 ekıplerıde dınlensın kostur kostur servere gırmek zorunda hıssedecekler. Herkesın bu konuda mutlu olacagını dusunuyorum

GÖKTÜRK BİRLİKLERİ GENEL BAŞKANI

• Dark Blue

Şimdiden belirtmekte fayda eyer s1 de yeni güncelleme filan yapılacaksa bir takım değişiklikler olacaksa hiç başlamayalım oyunun yarısında madur olmak istemeyiz

Her server bir problem çıkmazsa olmaz ,yoksa kim mağdur olacak , güncelleme olmazsa başka yönde mağdur ediliriz yıllar yılı bir oyun bir düzene oturmadı ..

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• Başlayacak oyun dünyasıyla ilgili taleplerinizi okudum ve cevap için sizden çok azcık zaman rica ediyorum. Bir değişiklik kararı verilse de verilmese de sizinle en kısa sürede paylaşacağım. Teknik olarak bazı kısıtlar olabilir.

Ne zaman belli olacak bu durum s6 ekipleri gelmeyecekse boş bir servera girmeyi düşünmüyoruz açıkcası.

Veya server s6 olarak değiştirilecekse ev sahibi olduğumuz server dururken s6 ya da girmeyi düşünmüyoruz. Bir an önce dönüş alabilirsek ona göre biz de kendimizi netleriz.

PQdXpd.jpgS6 - Boranuğurlu , S1 - Ygzcn , S2 - Germanica , S1 - GeCeWow

Aktif: S1 - Ygzcn
    ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

• Odin Lütfen geri dönüşü hızlı sağlarsanız bizde ona göre yol alırız. Ekibim GF birliği S1 için isteksiz. Ben eminim ki S1'e katılma kararı alan ekiplerin hepsi isteksiz. Gelin inat etmeyin. İsteğimize kulak verin. Başlatın s6'yı...

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ