S6 Bölgeler ve Birlikler

• Kuzey Batı Bölgesi ( - / + )

GÖKTÜRK

NATO

HAN

Güney Batı Bölgesi ( - / - )

Üçok

dark

TURAN

BEYLER

Kuzey Doğu Bölgesi ( + / + )

OĞUZLAR

GF

ANKA

Güney Doğu Bölgesi ( + / - )

NEFES

Gece (6)

Birlik ve Bölgenizi ekletmek için görevli moderatörarkadaşlarımızdan herhangi birini etiketleyerek ya da özel sohbet ile ulaşarak belirtebilirsiniz.

• Hayirli olsun S1 Bakalım Kimler toplanacak :)

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

• Dark Blue nun söylediğine göre yeni açılacak serverlar boş olan slotlara göre belirleniyormuş. Yani önce 28'inde S1 açılacak, ardından yakın zamanda bitecek olan

s5 açılacak, sonra sıra s6'ya gelecek; ancak oyuncuların istekleri doğrultusunda server isminin s6 olarak değiştirilmesi ihtimali varmış. s6'yı bekleyen Göktürk, Gf, Han, Üçok gibi ekiplerin istediği de bu şekilde olur diye düşünüyorum. Sayın Odin bu talebimizin karşılık bulması mümkün müdür?

Poseidonn_TR   xx_delis   miraç karataş_TR

Haytanın biriyim ben, bunu bilsin insanlar

Göktürk ∞

J1eEOY.jpg

Post was edited 3 times, last by Alakazam- ().

• Ohoooo bizde s6 yı bekliyorduk bu ne böyle şimdi milleti kaç aydır zaptediyoruz S1 nerden çıktı şimdi X(

"Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne Türkistan...Vatan büyük ve müebbed bir ülkedir:Turan!"

Ziya GÖKALP

• Dark Blue nun söylediğine göre yeni açılacak serverlar boş olan slotlara göre yapılıyormuş. Yani önce 28'inde S1 açılacak, ardından yakın zamanda biten s5 açılacak, sonra sıra s6'ya gelecek; ancak oyuncuların istekleri doğrultusunda server isminin s6 olarak değiştirilmesi ihtimali varmış. s6'yı bekleyen Göktürk, Gf, Han, Üçok gibi ekiplerin istediği de bu şekilde olur diye düşünüyorum. Sayın Odin bu talebimizin karşılık bulması mümkün müdür?

Poseidonn_TR   xx_delis   miraç karataş_TR

Sıralamayı bozup sinir bozmaya çalışıyorlar başka bir açıklaması olamaz s6 yalan olacak galiba diğer serverler gibi s7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18 bunlar gibi rafa kalkacak galiba baska aciklamasi yok

"Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne Türkistan...Vatan büyük ve müebbed bir ülkedir:Turan!"

Ziya GÖKALP

• Hocam bence server 1 yerine 6 olarak açın , server 1 daha yeni bitti , bitiren arkadaşların mola verdiğini düşünüyorum. Ve server 6 yı bekleyenler var , server 1 olarak açmak boş server olur , zevk vermez eziyet olur :)

• Birlikler olarak s6 ya geliyoruz mu yazalım oranın forumuna onumu istiyorsunuz :)

Ziya GÖKALP

• Arkadaşlar uzun süre s6’yı bekledik fakat s6 şuan rafa kaldırılmış gibi bizde ekip toplanmışken s1’e giriş yapma kararı aldık server isminin bi önemi yok s6 ya gelecek ekiplerle burda tekrar görüşmek oynamak isteriz s6 da aldığımız oyun zevkini burda da alacagımızı umuyorum, ÜÇOK BİRLİKLERİ olarak EmreColakoglu_TR genel başkanlığında servera katılıyoruz. Bölge olarak güney batı ön plana çıksada daha tam kararlaştırmadık burdan duyurumuzu yapalım dostlarımızı aramızda görmek isteriz

Keyifli bir server geçirmek dileğiyle..

• Arkadaşlar uzun süre s6’yı bekledik fakat s6 şuan rafa kaldırılmış gibi bizde ekip toplanmışken s1’e giriş yapma kararı aldık server isminin bi önemi yok s6 ya gelecek ekiplerle burda tekrar görüşmek oynamak isteriz s6 da aldığımız oyun zevkini burda da alacagımızı umuyorum, ÜÇOK BİRLİKLERİ olarak EmreColakoglu_TR genel başkanlığında servera katılıyoruz. Bölge olarak güney batı ön plana çıksada daha tam kararlaştırmadık burdan duyurumuzu yapalım dostlarımızı aramızda görmek isteriz

Keyifli bir server geçirmek dileğiyle..

Madem ısrar ediyorsun geliyorum hacusda 😎

• Herkese selamlar. Sanırım müşteri memnuniyetini düşünmeyen, müşteri kaybetmek için can atan bir müesese ile karşı karşıyayız. Burada insanlar aylarca s6'yı beklerken neden s1 ? ÜÇOK birlikleri servera geleceğini duyurmuşlar. Kendilerine başarılar dileriz.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• S6 nin ev sahipleri ekipleri serverine sahip çıkmıyor biz misafir olarak geliyoruz sahip çıkmaya çalışıyoruz :) yoğunluk S1 e olursa bizde geliriz aksi taktirde kendi kendimize sırf oyun oynamak adına gelmeyiz :)

Ziya GÖKALP