Bilgelik Kitabı – 1'inci Bölüm – Sabırsızlanan Komşular

• çiftçi şifacı ve nöbetçi o evde yaşıyordu.

ev bitmiş yaşam başlamış bir yerde binanın projesini bilen mimarın ne işi vardı.

bundan dolayı nöbetçi evin hertürlü planını bilerek içeri giren mimarı tutukladı.

• titus erkek ismidir.yani hırsızın erkek olduğunu biliyordu.

eve girdi üçü kadın biri erkek olan dört kişi ile karşılaştı.

(mimarım diyen )erkek olduğu için erkeği tutukladı..

• Mimarın üzerinde Titus yazan bi yaka kartı,kimlik veya o tarz bir şey görmüştür. Bence EN MANTIKLISI bu.

Taşla toprakla oynadım,elimi çamura buladım. Kankam oldu,mini çetem oldu,şehre taşındım,hepsi toprak oldu.Köy ile şehir arasında kalmış bir genç. Bir KASABALI...

• titus ismi "Roma İmparatoru Vespasian'ın emriyle yapımına başlanan, binlerce esire yaptırıldığı bilinen Titus Tünelinden" almaktadır. ve bu isim mimara koyulabilecek bir isim olduğu için hırsızın mimar olduğunu hemen anladı.

tr3 oyun dünyası ve kullanıcı adı: ua1

• kütüphaneci yıllardır kütüphanede zaten hırsızlık yapacak olsaydı çoktan yapardı

Şifacılar yaralılarla ilgilenir

Çiftçinin işi hükümdarlık ta gözü yok

Yeni binalar inşaa edip yeni uygarlıklar büyük medeniyet ler kurmak dünyaya hükmetme isteği duymak

Olsa olsa mimarın işidir

v.aydogann

Tr2

Imzam ıslak mı olsun yoksa kuru mu
    Yada boşver olduğu gibi kalsın

• Mimarın üzerinde Titus yazan bi yaka kartı,kimlik veya o tarz bir şey görmüştür. Bence EN MANTIKLISI bu.

ÖzTürkçeİsim

ts29

Taşla toprakla oynadım,elimi çamura buladım. Kankam oldu,mini çetem oldu,şehre taşındım,hepsi toprak oldu.Köy ile şehir arasında kalmış bir genç. Bir KASABALI...

• Titus erkek ismi olduğundan nöbetçi oraya vardığında mimar hariç hepsinin kız olduğunu gördü ve direk ordaki tek erkek olan mimarı tutukladı.

Travian TR3 utkucan

• inşaat sektöründeki durgunluk ve mimarların genel itibari ile işsiz olması , onu bu yola sürüklemiştir :D

SPEED ---> BEST OF ROMA / SOLLASİDO / Blitzkrieg / NOTA / CaddeZibidileri

EQH8Kx.png FİNAL ---> BOLD PILOTilluicons_8_wonder-150x150.png Stand Out 2019

t4.4 3x Speed Roma Rekoru / Emperyan-Caesaris-Mancınık-Vuruş Gücü

• Aynı evin içinde bulunan şifacı kütüphaneciden şifa kitabı almak için gitmiştir. Şifacı aynı şekilde çiftçiden gerekli sağlıklı otları tedarik etmek için oradadırlar. Ama mimarın durumla alakası yok.