Přechod na 4,5 - běžící servery - změny?

• Zdravím, chci se zeptat co to bude znamenat pro nás co hrajeme již na běžících serverer třeba konkrétně CZx. Zda se jen změní obrázky nebo začnou platit i nějaké změny z 4.5? Každopádně mě přijde vcelku nelogické tak zásadně menit herni desing v polovině serveru.

Pelda

• Zajímají mě všechny změny. budou na rozjetých serverech nové budovy? co to udělá u divu kde je HB jinde, budou zde nové systémy na posílání vln? atd atd. klidně se mužes i rozepsat.

Pelda

• Pokud vím, nové budovy se objeví, spuštění tvorby vln se plánuje až na únor a ohledně hlavní budovy by mělo platit toto:

• Pokud bude na slotu „A“ (nový slot pro všechny hlavní budovy v T4.5) jiná budova, vymění si tato budova místo s hlavní budovou.
    • Pokud bude na slotu „A“ (nový slot pro všechny hlavní budovy v T4.5) jiná budova a ve vesnici nebude žádná hlavní budova, budova ze slotu „A“ se přemístí na jiný volný slot.
    • Pokud bude na slotu „A“ (nový slot pro všechny hlavní budovy v T4.5) jiná budova a ve vesnici nebude žádná hlavní budova a všechny sloty budou plné, nestane se nic a vesnice zůstane tak, jak je.

Jinak jsem se ptala v rámci týmu, ale žádné další informace, kromě těch, které byly zveřejněny, zřejmě nemáme. Nicméně se klidně ptej na cokoliv, co tě zajímá a já to zkusím zjistit.

• tedy v daném slotu nepůjde postavit nic jiného než hlavní budova? Toto stále nebylo opraveno?

I'm never afraid of the future. He will soon come.

• Ono to ani "opraveno" nebude, neni to povazovano za chybu, ale za novou vlastnost hry.

Nicmene to stale neni uplne definitivni, je mozne, ze na zaklade zpetne vazby zmeni nazor a znovu umozni tam postavit i neco jineho. Ale v tuhle chvili to neplanuji.

• jak to že to není chyba? v určité fázy hry je hlavní budova naprosto zbytečná a místo ní se stavěl mlýn. Když jsem prvně na to upozorňoval bylo mě zděleno že o této chybě se ví a řeší se a najednou to je nová vlastnost?

I'm never afraid of the future. He will soon come.