Delis'in Analiz Köşesi

🔥 Vote your LOT2020 candidate 🔥
The voting phase ends, Sunday, March 1st at 23:59 GMT+1. ➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• Evet kardeşlerim. Yeni serverda analizlerimi bu sayfadan yapacağım. Geçen serverdan bilenler bilir, eyyam yapmadan objektif bir şekilde analiz yapmışımdır. Eyyamcı diyenler kıskançlık yapanlardı :) Neyse serverla ilgili ilk değerlendirmelerim şu yönde. GÖKTÜRK birliklerinin yanına HAN birliğinin desteğinide alarak bölgesini kapatacak izlenimi veriyor. Tabi Jefe 41 sessizliğini koruyor. LODOS birliği son anda süpriz yapıp kuzeybatıya dalıp bölgeyi karıştırabilir. Bizzat kendim biliyorum ki Jefe 3x serverında fazlasıyla adam topladı.

ÜÇOK birlikleri geçen serverdaki hatalarından ders çıkarmışa benziyor. Bence bu server içe kapanık oyunu benimseyip sonuç odaklı oynayacaklar. Geçen servera oranla çok daha diri ve sağlam olacakları kesin. Genel Başkan değişikliği ekibe nasıl yansıyacak hep beraber göreceğiz.

Serverımıza yeni katılan ekip OĞUZLAR birlikleri. Eski adıyla KAĞAN birlikleri. Bir önceki s1'de oynayan bu ekip bireysel yetenekli oyunculara sahip olsada ekip olarak nasıl bir görüntü sergileyecekler merak konusu. Servera renk getirecekleri kesin. ( Rakibimizi elbette analiz ettik, ediyoruz onları buraya yazamam. Savaş zamanı lazım olacak :D )

Gelelim ekibim GF birliğine. Ekibimize takviyelerimizi yaptık. Firelerimiz de var elbette. Bizim en büyük handikapımız benim server başladığı zaman 1 ay askere gidecek olmam :D Cuma günü belli olacak. İnşallah hemen alırlarda aradan çıkar :D Tahminimce bölgemizdeki rakibimiz OĞUZLAR sayıca bizden üstünler. Fakat rakibimize küçük bir tavsiye verelim. GF birliği bir önceki s6'nın kazananlarından biri ve ekibin yarısı s6 bitince durmadı turnuvada eleme final oynadı. İdmanlı geliyoruz kısacası. Bizi hafife almazlarsa kendileri için iyi olur :) Daha servera gelecek ekipler mutlaka olacaktır. Bunlar daha ilk izlenimler. Sızıntı, kaçaklar, truva atları daha neler olacak neler. Bol entrikalı,savaşlı,kavgalı bir s6 bizleri bekliyor. Herkese başarılar.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• selamlar wp durumlarindan gordum s6 acilcagini bakim dedim buraya hadi gözünüz aydin:)

Bi sürpriz olmazsa servere katilim yapmiyacagim herkeze iyi oyunlar...

Bu arada Favorim goktukler ;)

• selamlar wp durumlarindan gordum s6 acilcagini bakim dedim buraya hadi gözünüz aydin:)

Bi sürpriz olmazsa servere katilim yapmiyacagim herkeze iyi oyunlar...

Bu arada Favorim goktukler ;)

Jefe şaşırttın beni :)

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Ahahah ilk defa düzgün bir mesajını gördüm beğeneyim bari :)

• Analiz köşesi güzel olmuş, GF Birliğinin Bünyesine kattığı takviyeler ile eksiklerini fazlasıyla kapattığını düşünüyorum, akıllıca yürütülecek askeri ve diplomasi ilişkileri ile bu serverde adından söz ettirecektir , içinde ilk defa bulunduğum bu oluşum ile diplomasi de rakiplere saygı , askeri yönden ise sert bir tutum sergileyeceğimizi belirtmek isterim herkes için hayırlısı olsun..

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

nJNX9a.gif

• Bir analizde benim yapasım geldi :)

Bu serverin Favori gözüken birliği GÖKTÜRK. Han birliklerininde desteğini alması zaten güçlü olan ekibe ayrı bir katma değer sağladı. Geçen serverdeki basit ama oyunu kaybettiren hatalarından ders aldılar ise WOW Göktürk birliklerinin olabilir. Bu serverdeki en büyük rakipleri OĞUZLAR olacaktır.

OĞUZLAR geçen S1 deki Kağan birlikleri ve Azrailin Olurum önderliğindeki bireysel olarak gerçekten iyi oyuncuların bulunduğu bir birlik olacak. KAĞAN birliklerinin S1 den kalan dayanışması bence birliğin geneline olumlu etki yapacak. Tamamen bir kapalı kutu. Eğer hata yapmazlarsa WOW kurmaları sürpriz olmayacaktır.

GF Birlikleri S6 açılmadan önce iyi reklam yaptı :) Adaşımın bu reklamı iyi değerlendirip oyuncu topladığını düşünüyorum. Ancak geçen serverdeki Sayıda ve aynı ekiple kalırlarsa bu sene işlerinin çok zor olacağını düşünüyorum. Yine bir diplomasi başarısı sağlaması gerekiyor. aksi takdirde WOW kuran bir ekibi desteklemekten başka birşey yapabileceklerini düşünmüyorum. (Ancak yeni oyuncu katılımı vs var ise bu fikirlerim değişir)

HAN Birlikleri Göktürkü destekleyeceklerini açıklayarak beklenen oldu. Göktürkün gücüne güç katacaklarına eminim.

NATO birlikleri hakkında çok bilgi sahibi olmadığım bir ekip. Yapılan açıklamaya göre S5 serverinde bulunan birliklerden oyuncu karışımı yapılarak toplanmış bir ekip. Bölge seçiminde biraz hata yaptıklarını düşünüyorum. Eğer gerçekten kalbur üstü oyuncuları yok ise, ya Göktürk birliklerine katılırlar ya da bölge içinde Göktürk ve Han birlikleri arasında server sonunu göremezler.

Umarım oynanacak olan S6, bir öncekinden daha keyifli geçer.

V E F A

Post was edited 1 time, last by Can ().

• Güzel yazmışsın kral ama GF nin o saygısız tutuma ve yan köy vaha gibi en başından saçma bir duruş sergilemesi oyuncu kazandırması komik olur :D Gerçi reklamın iyisi kötüsü olmaz derler :)

• Güzel yazmışsın kral ama GF nin o saygısız tutuma ve yan köy vaha gibi en başından saçma bir duruş sergilemesi oyuncu kazandırması komik olur :D Gerçi reklamın iyisi kötüsü olmaz derler :)

Sende üzerimizden iyi prim yaptın , kendi reklamını bedavaya getirdin daha ne istiyorsun :yy:

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

nJNX9a.gif

• Tamda reklama ihtiyacım vardı nolur beni tanıyın :DDD

Diyelim ki yaptım , İzin vermeseydiniz kardeş aklınızı kullanın ilk defa oyun oynayacağınız geçmişi olan bir ekibe daha oyun başından , yan köy yıkım vahaya her türlü dalarız falan diye tanışmaya başlıyorsan tavır koymamızda bir sorun görmüyorum :/

• Sende üzerimizden iyi prim yaptın , kendi reklamını bedavaya getirdin daha ne istiyorsun :yy:

banada bi reklam çekin..ama konulu olsun :D

hepinize başarılar dilerim..

küçük bir ekiple s6 ya renk katmaya geliyoruz.

Savaşın yaşanmış tüm acıları kustuğunu anlatırsın,

Acı yaşandıkça, korkusuz sanar ya insan kendini,

İşte o illüzyona nasıl küfrettiğini anlatırsın...:!::!::!:

• o değilde ekiplerden birisi yazmış " diplomasi tekliflerine açığız " diye. komik geldi:asd:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

мой адрес ни дом,ни улица,мой адрес советский саюза.