Delis'in Analiz Köşesi

🔥 Vote your LOT2020 candidate 🔥
The voting phase ends, Sunday, March 1st at 23:59 GMT+1. ➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• Hangisi forumu acilen terk etmelidir ? 13

1. Hitokiri Void (7) 54%
    2. Lord Turan (6) 46%

#HitokiriForumuTerkEt

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Sarı yaktı yağmaladık başkasına mı gitsin maddeler siz kendi açtığınız hesapları beceriksizce kendi bilgisayarınızdan yağmalıyorsunuz ayıp yahu arasdas edep biraz edep

Sakin ol şampiyon

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

nJNX9a.gif

• Sarı yaktı yağmaladık başkasına mı gitsin maddeler siz kendi açtığınız hesapları beceriksizce kendi bilgisayarınızdan yağmalıyorsunuz ayıp yahu arasdas edep biraz edep

SEN KENDİ YÖNETİCİNİN MULTİ DEDİĞİ ADAMA NASIL SARI YAKTIK YAĞMALADIK DERSİN HATTORİ HANZO YALANCI MI_?

2. OLARAK BİZ SAVUNMAYA GEÇMİYORUZ DİKKAT EDERSEN 1 KERE SÖYLEDİK İNANAN İNANIR İNANMAYAN BAKAR DALGASINA, BAŞKASI HAKKINDA KONUŞURKEN LÜTFEN KELİMELERİ SEÇEREK KONUŞALIM

Post was edited 1 time, last by SlyCat: lütfen siz de kelimelerinizi seçerek kullanın.. ().

• Dua et ayıktım az sarhoş olaydım görürdüm seni uyku falan bırakmazdım ona göre

Genelde sarhoşken bana sardığın için bilmiyorlar arasdasın içinden 4.dubleden sonra tony montana çıktığını 😂😂

• EKBER   hitokiri void   Who I Am neler oluyor reyiz ? o kadar atıp tuttunuz bu ne hal hani birlikten atıyodunuz neler oluyor size madaylası var diye mi atmıyorsunu anlamadım ki_

o raporda ortak ip demiyor ustad sizin kilerin hepsinde ortak ip diyor yani multi diyor

kisaca travian oyunu size multici diyor biz demiyoz oyun diyor

bu arada kac hesabiniz kitlendi merak ettim birden

• o raporda ortak ip demiyor ustad sizin kilerin hepsinde ortak ip diyor yani multi diyor

Hocam yanlış anlaşılma olmasın ortak ip diyenler aynı evde yurtda kalan arkadaşlar yani multi yok , ortak modem den girildiği için öyle olmuş yoksa biz multi ne bilmeyiz :yy:

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

nJNX9a.gif

• Hitokiri Void'e Voldemort Ekber amcası Ekberius büyüsü yapmış. Acilen Seyh Galip Mehmed hocamızı göreve davet ediyorum. Kurşun dökülmesi lazım okuyup üflenmesi lazım bu hitokirinin..

#HitokiriForumuTerkEt

• abe sağlığına duacıyız inşallah bi gün oturur içeriz. Ama bazı arkadaşlar Fabrikatör Ertuğrul abeye özeniyor biraz :D

Ertuyrul bey amcaya laf yok :D doctore çok ağlattı onu o yüzden üstüne gitmede sen roada kimdin hala çıkaramadım beni sağa sola sardırtma süle hemen

o raporda ortak ip demiyor ustad sizin kilerin hepsinde ortak ip diyor yani multi diyor

EKBER sen de bırak multi işlerini takip etmeyi de git biraz çapkınlık falan yap ne işin var burda hattori'le falan uğraşıyosun git çık dışarı yap 2 manita takıl yahu yazık etme kendine

• Ertuyrul bey amcaya laf yok :D doctore çok ağlattı onu o yüzden üstüne gitmede sen roada kimdin hala çıkaramadım beni sağa sola sardırtma süle hemen

EKBER sen de bırak multi işlerini takip etmeyi de git biraz çapkınlık falan yap ne işin var burda hattori'le falan uğraşıyosun git çık dışarı yap 2 manita takıl yahu yazık etme kendine

Az kaldı abe multisiz bir oyun oynadığınızda söylücem ☺️ ama galiba hiç öğrenemiyeceksin 😔 belkide sonunuz ertuğrul abe gibi olduğunda söylerim 😏