S6 servas nuo sausio 30d.

• Labas visiems, ieskau kompanijos zaisti prasidedanciame serve.

Esu senas zaidejas, bet senai bezaidziau standarte.

Girdejau, kad zais jau bent du aljansai, galbut sudaryciau trecia poliu ^^

?(Tavo nuomone svarbi tik tau ?(

• Stovyklos susiformuos pacios. Geriau prie manes junkis, pasiautesim , pasiziuresim koks tas ww serveriu lygis dabar :)

Laikelis jau pm sedi ;)

S1(1)Skirgaila/Yakuza II,S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL ,s5(1) Orangutangas/OBA-Q ,S7(1)Dar-2/Insanse, S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO,S6(3) Kortesas/Buožės ,S5 (baltic) Kortesas/ PPN,Kortesas/Ru8/Paradise, LT19/Kortesas/EVEREF, Baltics20/Kipshas/PS,TS15Baltics/Kortesas/PP,TS15COM/Kortesas/

Bedlam

• Sveiki velniai :D Kas zaidzia sitam serve? Po ilgos pertraukos nusprendziau sugryzti naujoviu paziureti,tai pasirinkau pradziai leta serva,kas turi maza chebra,-|+ regione priimkit ir mane.

• Gali i mane kreiptis -konkista ar va i tarkius(Tarka). Abu toje pacioje komandoje.

S1(1)Skirgaila/Yakuza II,S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL ,s5(1) Orangutangas/OBA-Q ,S7(1)Dar-2/Insanse, S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO,S6(3) Kortesas/Buožės ,S5 (baltic) Kortesas/ PPN,Kortesas/Ru8/Paradise, LT19/Kortesas/EVEREF, Baltics20/Kipshas/PS,TS15Baltics/Kortesas/PP,TS15COM/Kortesas/

Bedlam

• Idomu, kad tu aljansu daugeja. Kas ka gali nuo zemelapio renka. Bus idomu, nes yra ir auksto lygio zaideju...

Pati zaidziu senai, bet siame servery busiu deff, ne off. ( retai taip nutinka, tad teks prisiminti kaip falangas stampuoti).

?(Tavo nuomone svarbi tik tau ?(

• Kaip ten sekasi LTU ekonomiskai stabdyti PS aljansa? One_way atrodo baigia nugrezti abu LTU aljansus resus kaulidamas kropo ir offo gamybai. .Neblogas riebus parselis auga matyt.

P.s Beje kaip Norbe sekasi?

Bedlam