'Pasiūlymai'

 • Nors šitas žaidimas Š totalus patapo, bet vis tiek paminėsiu keletą minčių, kurias norėjau seniai jau pasiūlyti... Lai tai būna 'atsisveikinimo' dovana šitam Š žaidimui.


  1. Farm List sudarinėjimas. (Šiuo metu yra padarytas totalus click simulatorius, kurių yra aibės. Spaudai, maigai knopkes ir jokios iš to naudos, tik galvos skausmas)

  Kaip jį reikėtų tobulinti? Kadangi viskas Traviane paremta SQL duombazėmis ir pan. stuff siūlyčiau leisti kiekvienam žaidėjui sudaryti SQL query aplink tam tikrą gyvenvietę pagal tam tikrus kriterijus, pvz.: Jonas su gyvenviete, kuri yra 100;50 paleidžia fermų paiešką: 1) Aplink jo gyvenvietę 100 langelių spinduliu 2) Populiacija tarp 2-100 gyventojų 3) Nepriklauso jo aljansui ar sąjungininkams 4) Įskaitant Natarus 5) Nėra įtrauktas į kitus Fermų sąrašus. Gaunamas rezultatas miestų sąrašas su varnelės opcija prie kiekvieno, norint žymėti atskirai, arba opcija 'pasirinkti pirmus 100', taip, kad būtų užpildomas pilnas sąrašas, tada pasirenka karių skaičių, pvz.: kaimas iki 50 pop yra 5 kariai, kaimas nuo 50 iki 100 - 10 karių. Galutinis produktas pilnai sudarytas Fermų sąrašas, kurį galima laisvai ištrinti ir vėl per naują paleidus užklausą sudaryti. Viskas, jis užtrunka maximum keletą minučių Fermų sąrašui sudaryti, ne taip, kad porą valandų ar net dienų ir bijo senąjį ištrinti, nes vėl reikės knistis N valandų.


  2. NPC kalkuliatorius (berods kažkas buvo tokį pasiūlymą pateikęs ankščiau). Dabar viską reikia daryti išorinės programose, Excelyje, notepad ir pan.

  Kaip jį reikėtų realizuoti? Pastatų, karių kainos nuo amžių amžinųjų tokios pat, tad čia galima realiai iš 'manual.php' traukiant informaciją sudaryti vietinės reikšmės skaičiuotuvą, kuris leistų pasirinkti pvz.: 5 6lvl grūdų laukai, 500 imperatoriaus raitelių, 10lvl cezario raitelių kalvėje upgrade'as. Pabaigoje tau parodo kiek reikia visų resursų ir pateikia galutines vertes, kurias galima arba iškart 'Keisti' už 3 aukso, jei būtų įtaisytas tiesioginis keitimas arba bent nukopijuoti į turgavietę.


  3. Žemėlapio analizė. Šiuo metu galima ieškoti tik 15/9c pagal procentą, tačiau kodėl nėra paprastų kaimų, tokių kaip 4446, 3447 ir kt. paieškos remiantis oazėmis?

  Kaip tai reikėtų tobulinti? Principas toks pats, tiktai įtraukti ne vien grūdų oazes, tačiau, kad būtų galimybė pasirinkti aplamai rinktis oazes, pvz.: medžio/grūdo, molio/grūdo... medžio/medžio (jei pilka zona, ar netoli jos) ir t.t. ir pan. Tai pagelbėtų lengviau susiplanuoti miestų išdėstymą, nereikėtų knistis ieškant vieno ar kito tipo miesto šalimais savo sostinės ar kolegos. Svarbiausia, Travianas ir taip naudoja tokią metodiką, kuri leistų tai padaryti, tačiau jie apsiriboja tik 15/9c.


  4. Turgavietės maršrutų dėliojimas. Jei rimtai, tai pradedu abejoti programuotojų kompetencija, jei jie tesugebėjo tokį prastą realizavimą sugalvot.. Ribotas maršrutų skaičius, neįmanoma nustatyti laiko imčių ir pan.

  Kaip tai reiketų tobulinti? Reikėtų visu pirma įdėti laiko ribas, galbūt man nereikia kas valandą visą parą, kad siuntinėtų, gal tik naktį pvz nuo 22h iki 09h kas 30min. Dabar tai galima pasiekti sukuriant kas valandą ir ištrinant nereikalingus, tada kartojant tą patį po 30min. Terlionė neapsakyta. Trumpai tariant reikėtų padaryti taip, kad: vartotojas nurodo laiko tarpą, jei visą dieną tai nuo 0h iki 24h, jei reikia tik naktį tada nuo 22h iki 9h, arba dieną tada nuo 9h iki 22h ir t.t. Nurodyti intervalą kada reikia nešti ir po kiek ko neša turgininkai, tas pats tik žymiai preciziškiau.


  5. (XML ar kokio nors kito formato) 'work flow' įkėlimas kaip 'užrašai' arba 'užduotys'. Ši mintis remiantis visiems gerai žinomiems 'gidais', kadangi daugėlis kelia miestus remiantis jais ar savais pastebėjimais.

  Kaip tai reikėtų realizuoti? Sukurti šabloną, pagal kurį kuriant XML failiuką (kaip pvz.) būtų galima sudėti žingsnius, visa tai turėtų būti 'client sided', faktas, ir žmogus įkėlęs tai į žaidimo puslapį galėtų sekti savo progresą ir pan. Galbūt būtų galimybė sudėti ir konkrečias nuorodas ir parodyti, kuris pastatas ar resursų laukas ir t.t. ir pan. tam punktui yra reikalingas, kad ir pvz.: "Pastatyti kalvę" (1. Pastatyti kareivines iki 3lvl 2. Pastatyti akademiją 3. Pastatyti kalvę).


  Tiek žinių, pfsio.


  P.S. IR PO GALAIS, LAI IŠMOKSTA JIE SUMAUTĄ HTML, KAD NEBŪTŲ TOKIŲ "PRO LYGIO" PRITAIKYMŲ:

 • Širdingai dėkoju š žaidimo žaidėjų vardu ir linkiu jums, nacistinių pažiūrų jaunuoli, įminti moters mįslę.

  You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

 • Širdingai dėkoju š žaidimo žaidėjų vardu ir linkiu jums, nacistinių pažiūrų jaunuoli, įminti moters mįslę.

  Atsakymas į tą mįslę paprastas:

  "Moterys kaip Travianas: arba skirk joms daug dėmesio ir savo laiko, arba tiesiog leisk daug aukso jai".

  Tai gal tada dar siūlom, kad padarytų jog farm listus automatiškai leistu kas 10min.

  Galima, vistiek dauguma, kas naudoja FL'us naudoja 'papildomas' programas, kurios leidinėja jas tam tikrais intervalais.

 • Sveiki,


  Dėl baltic serverių. Dabar žiūriu mažai narių ir lošiančių jame tikrai, konkurencija nesusidaro, nes yra tie patys zaidėjai, tos pačios komandos, pasipriešinimo neatsiranda.


  Kilo mintis suaktyvinti servery kažkiek ir pasikviesti sudarant ally žaidėjų iš kitų šalių ir šiame etape pamačiau vieną problemą. Nėra serveryje Anglų kalbos.

  Pasiūlymas pridėti prie esamų lietuviu, estu ir latvių kalbų, papildomai pridėti anglų kalbą,manau padėtų atgaivinti serverius ir įdomumą. Plius papildoma nauda būtų ir travianui.


  Galima būtų pabandyti pakalbinti narius iš kitų šalių prisijungti.