Tlachárna o CZSK 2

🔥 Vote your LOT2020 candidate 🔥
The voting phase ends, Sunday, March 1st at 23:59 GMT+1. ➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• Ahoj zajímalo by mě podle jakých kritérií se posuzuje multiucet. Hrajeme v ally TT ll, mám účet Romeo můj defar je Free hrajeme spolu několik let. Dnes mi naskočilo mazání účty kolega Free dostal ban za multiucet. Čili já mám být jeho multiucet.

Tak, máme jen zástupy, připojujeme se z jiné IP bydlíme uplne jinde po ČR nikdy jsme se neviděli. Oba účty byly řádně založený, každý si klikame svoje MC já mu žádný suroviny neposlal ani jednou. Zlatky dobijime z jiných účtu, prostě nic jsme neporusili. Jak je vůbec možné, že travian team někomu dá mazat účet do kterého jsem investoval kolem 6 tisíc korun bez jakéhokoliv vysvětlení. To žijeme kde jako v 18 století. Měl jsem teď na starosti nějaké věci ve vedení ally, proč by tohle multiucet dělal, kupoval helmu za 350k proč. Tak chci vědět podle čeho se to posuzuje asi tam máte někde poměrně velký nepořádek. Díky za odpověd Romeo

• Ahoj,

doporucuji precist pravidla hry:

§ 7.2 Řešit herní prohřešky je možné pouze se zákaznickým servisem prostřednictvím portálu zákaznického servisu. Je zakázáno řešit blokace účtu, mazání účtu a jejich následky na veřejných místech. Travian: Legends team nesděluje informace o blokovaných účtech jiným osobám než těm, kterých se to týká.

• Tak ten svuj herni prohresek prosim i nadale res se zakaznickou podporou v ticketech, nikoliv zde. Toto je tlacharna o deni na serveru CZSK2, neni urcena k reseni blokace uctu. Nikdo z teamu ti tu nerekne, na zaklade ceho byl ucet zablokovan, a spekulace ostatnich hracu ti nijak nepomuzou.

• To si myslíte, že toho hráče umlčíte, aby vaše "přeslapy" neposunul dál? Rozkřikne se to po ally a všude možně, i když to nebude na fóru. Spíš byste s tímhle měli pracovat a vysvětlit to, klidně i veřejně, protože rozhodně není za ta léta jediný, komu se něco podobného stalo.. místo těchto všeobecných keců. Jako sorry, ale tohle jednání je fakt na ... :)

• Nejde o umlceni, jde o to, ze to proste ani kvuli internim pravidlum nemuzeme resit verejne. Nehlede nato, ze ja treba o jeho banu nevim vubec nic, takze k tomu nemam ani co rict nebo vysvetlit.

To, ze v pravidlech je napsane, ze bany se resi pouze se zakaznickou podporou v ticketech, ma svuj vyznam.