TR Speed Server (3x) Bölgeler ve Birlikler

• Kuzey Batı Bölgesi ( - / + )

HERİF

T.C

EFSANE

SANCAK

Güney Batı Bölgesi ( - / - )

Kuzey Doğu Bölgesi ( + / + )

FORZA

TEHLİKE

Güney Doğu Bölgesi ( + / - )

Red TeaM

Birlik ve bölgenizi ekletmek için görevli moderatör arkadaşlarımızdan herhangi birini etiketleyebilir veya özel mesaj yolu ile bilgi verebilirsiniz.

Yeni oyun sunucusu ile ilgili gerekli bilgilere bu konu üzerinden erişebilirsiniz: Yeni Oyun Dünyası Yolda![TRx3]

• Servera bak servera 2 kişilik özel birliğimle + - de olacağız,herkes kendini kollasın 😂😂

RESTİNERESTUL4N

BEST OF CERMEN

BABANINOGLKEMAL

• Bir kısım Speed Server oyuncusu 5x'teki yeni ırk ve özellikleri merak ettiği için orada oynuyor. Bir kısmı da zaten yorucu bir server'dan yeni çıktı. Biraz daha ara koyabilirlerdi belki.

"I always have a plan."

By Button & ThaPai & TVS & hasankbr79 & ziyag & SATIROGLU

• Şuna bak ne hale getirdiler oyunu...Önceden speed açılacağı zaman yıkılırdı forum. Teşvik etmek adına 100 altın karşılığı eski tema grafik kullan vb bir seçenek ekleyinde iyi kötü oyuncu gelir belki(: Saldırı dalgası çıkarıcı gibi öyle bir yere koyun ki yanlışlıkla basan basana olsun cepleriniz dolsun;)

• 0-50 arası hariç köy atan vatan hainidir. :)

"I always have a plan."

By Button & ThaPai & TVS & hasankbr79 & ziyag & SATIROGLU

• Şuna bak ne hale getirdiler oyunu...Önceden speed açılacağı zaman yıkılırdı forum. Teşvik etmek adına 100 altın karşılığı eski tema grafik kullan vb bir seçenek ekleyinde iyi kötü oyuncu gelir belki(: Saldırı dalgası çıkarıcı gibi öyle bir yere koyun ki yanlışlıkla basan basana olsun cepleriniz dolsun;)

hep düştük o tuzağa :cursing:

Yeni grafikler gerçekten çok kötü aradığımız binayı bulamıyoruz

• Mendiller hazırlansın lililili :D

Komikmi omurğasız eleman 30 birleşme = wow kurdum diye gezen zavallı aynada kendine gül tahsin abinin en azından duruşu aynı senin gibi dansöz değil hadi şikayet et dansöz dedim diye Ağlak

• hep düştük o tuzağa :cursing:

Yeni grafikler gerçekten çok kötü aradığımız binayı bulamıyoruz

ahahah tıklıyorum köye şunu kurdum mu diye gez gez gez 3 5 dk sürüyor bulması tüm ırkların aynı olmaması var birde bu server hun oynadık farklı bi dahakine roma açsak farklı her birini nasıl aklımda tutayım hadi ben tuttum yeni başlayanlar ohoo...

Birde 5x oyun yarısındayken ve 3x oyuncularından oluşmasına rağmen bu hız nedir serverin yarınısı bıraktırıp bu tarafa geçiriyorlar...