TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• Yeni speed sunucusu 10 Şubat 13.00'da başlıyor.

Sunucu duyurusuna buradan, katılımcı birliklerin bölge açıklamalarına buradan erişebilirsiniz.

Bu başlık altında raporlarınızı paylaşabilir, raporları değerlendirebilirsiniz.

Katılımcılara şimdiden başarılar dileriz.

• Ben acıkacaktım bu postu ama Ayip degil mi Sayin Mod'um :(

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

• yeni server hayırlı olsun bol bol güzel raporlar görmek dileğiyle :D bölgemize gelen arkadaşlara teşekkür ederiz sevindik yalnız bırakmadıkları için :D

T4.4 Speed 3x Server- Cermen - Vuruş Gücü, Tokmak Sallayan, Toyton, Koçbaşı,

Mancınık Rekoru

3225ad302666aa8bdfbec03287c8c109.png

rJ25pP.gif

• savaş var dediniz herkesi 5x te bırakıp kaçtım8)

çok boş server be bizde geldik seni görünce :P

Mükemmellik her savaşta çarpışarak kazanmak değildir. En iyi strateji savaşmadan kazanmaktır.8)

ANTALYALeee:!::!:

2018 3X   ZΛ&MƱ&YΛ

2020 3X   CEEHE

2020 10X VEGAS

CkJEWY.png

• top10 saatte bir güncelleniyor heralde artık :D

5x'te TOP 10 madalyaları 2 haftalık verildi. Bildiğin sıfırlayamadılar. Burda da olabilir yani. Berbat durumda yeni sürüm. :)

• 5x'te TOP 10 madalyaları 2 haftalık verildi. Bildiğin sıfırlayamadılar. Burda da olabilir yani. Berbat durumda yeni sürüm. :)

oyunu düzeltmeleri gerekirken dahada berbat hale getiriyorlar :D

Mancınık Rekoru

rJ25pP.gif

• Ödevden Kp gelmedi köyü atamıyoruz Festival için ham lazım yardırın :D

Dip: Bu kadar da şanssız olunmaz +/- gri bölgesi içinde bile vahalı 15 tarla yok 50-50 içinde 3 tane 100 vaha üstü tarla var gride hiç yok böyle ölmeyiz Füze atın :D

Mancınık Rekoru

rJ25pP.gif

• Mobil için Chrome uygulamasında beta versiyonda üretimler nerede gözüküyor bilgisi olan var mı acaba

since 2oo8 / imgham - GNR - KoMuTaN - N'Golo Kanté - Cruciate - Ja qoob
    sakaryaspor-0810107.jpg

• Bu server analiz kasıp sonraki 3x için haydi yiyorsa gelin diye kışkırtmayı düşünüyorum :D

sizin tayfa genelde bütün hileyi hurdayı yapıp analarının ak sütüne laf söyletmeyi seçiyordu, hayırdır onlardan ayrılmaya mı karar verdin?

• sizin tayfa genelde bütün hileyi hurdayı yapıp analarının ak sütüne laf söyletmeyi seçiyordu, hayırdır onlardan ayrılmaya mı karar verdin?

Yine yaptın boşunu :D

Şu arkadaşın emziğini verin ağlayıp duruyor :D Yoksa ben vericem ağzına EMZİĞİNİ

Neyse forumu karıştırmayalım, ben Red birliğini tutuyorum şahsım adına en sevdiğim isimler orda

Kb, animals, testere, asi karışımı red team bu oyunu kazanır başarılar

I'm coming

Sıradan bir deli

Post was edited 1 time, last by RaporsuzDely ().

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg