TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• boşver gardaş ben yazınca (forum moderatörüyüm la ben salak diye bana cepten msj atan bu RaporsuzDely ) siliyor benim msj larımı bak cevap bile veremiyor görüyormusun hertürlü hile hurda vardır ben şaşırmıyorum sende şaşırma ;)

Cidden senin keşke beynin olsa

Ulan sal beni artık seni ciddiye almıyorum her yerden beni etiketlemek zorunda mısın?

En ufak bir şey de tüm kutsallara allaha, anaya küfür eden aklı olmayan ama fikri olan bir şahıssın

Senin mesajlarını da senin gibi olanlar beğeniyor işte

I'm coming

Sıradan bir deli

• sen o işleri geçeceksin ETTİRMEYECEKSİN bak kanunda durum tespiti diye birşey vardır ettiren de eden kadar edepsizdir ve suçludur

buradan değil ama (ban yememek için ) okadar çok küfreden varki sana yazık yazık istanbula kadar getirttin beni telefonda ettiğin küfürleri bide yüzüme edeydin ya karımla kızımıda getirmiştim yanımda anama avradıma sövdünya hani anam rahmetli olduğu için getiremedim hani

DÜRÜST VE VİJDANLI OL Gerisi gelir.

• sen o işleri geçeceksin ETTİRMEYECEKSİN bak kanunda durum tespiti diye birşey vardır ettiren de eden kadar edepsizdir ve suçludur

buradan değil ama (ban yememek için ) okadar çok küfreden varki sana yazık yazık istanbula kadar getirttin beni telefonda ettiğin küfürleri bide yüzüme edeydin ya karımla kızımıda getirmiştim yanımda anama avradıma sövdünya hani anam rahmetli olduğu için getiremedim hani

Numaram belli benim arkadaşım senin kim anana avradına sövdü bilmiyorum da o kişi ben değilim

Seni engelliyorum daha fazla boş yapmanı çekemeyeceğim

Karım kızım var diyorsun da millete küfürler savuruyorsun. insallah kimse sana küfür etmez de senin karaktersizliğin yüzünden ailene küfür gitmez

Yaşından utan.

I'm coming

Sıradan bir deli

• hakaannn hakkaannn ses kayıtların ve aradığın numaranı atayımmı buraya yazdığın msj ları sen korkağın tekisin bunuda herkes biliyor insana küfür ediyorsan düşüneceksin çocuk acaba bu adam bunun hesabını bana sorarmı diye

Dostum bi salsanda insanlar forumu takip etse raporlar paylaşsa eğlense biraz nasıl olur varsa derdin git özelden çöz rica ediyorum.

• bu başlıkta saldırı ve savunma raporu görmek istiyorum..raporsuz mudur nedir lütfen gidermisin muhabbetinizi özelden yapınız ..3x serverında yoksunuz diye kavga çıkartma lütfen git ...

• Dostum bi salsanda insanlar forumu takip etse raporlar paylaşsa eğlense biraz nasıl olur varsa derdin git özelden çöz rica ediyorum.

haklısın gardaş gittik gittik uçağa atladık gittikte erjek gibi çıkaydı karşımıza bizde bu hazımsızlığı dile getirmezdik eyvallah ozaman oyun oynayalım rapor paylaşalım

• Ne kavgasından bahsediyorsun kardeşim ben herkese başarılar yazmışım o atlamış ordan laf söylüyor

Sen de kalkmış gider misin diyorsun. Sana mı sorucam nereye ne zaman yazacağımı

Dip olarak: O engelli arkadaşı engelledim kusura bakmayın var onun bir kuyruk acısı burda allaha anaya küfür edip hesabı banlanınca yenisini açmış yine her yazdığima maydonoz oluyor

hakan sus ve git kuyruk acım var evet bana telefon açıp ana avrat sövmen ve attığın mesajlar artık bu forum seni sevmiyor bende seninle karşılıklı bir araya gelip konuştukmu meselemiz biter bunun haricinde millete sen kal sen sus sen git diyemezsin babanın forumumu burası millet senin oyun uğruna yaptığın üçkağıtları biliyor konuşmuyor çünkü kimse seni dikkate almıyor kapiş ;)

• Mesaj atalimda takip etmesi kolay olsun.

Dip: hep ayni kişiler var hiç zevkli degilsiniz.. :))

Tek bir başarı vardır. Oda istediğniz şekilde yaşamak.

..........................Hi To Mizu...............................

• Championmanager da selamlar

Kuru Kuruya Selam olmaz Baskanim

Siz ogrettiniz bize

Koy Bakim Su Raporu 😊

Senin nicki de kim almis anlayamadim onu

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

• bol bol rapor diyecem de yeni sürüm malesef savaştan uzak tutuyo milleti... Genede birşeyler görürüz gözümüz şenlenir diye şunu şuraya bırakayım arada bir gelir neler oluyo bakarız..

valla kim oynuyo kim oynamıyo bakamadım ama speed neticede illa vardır tanıdıklar ..

Tanıdık tanımadık herkese keyifli bir server dilerim..

Kılıcınız keskin olsun...

• Şuan best of cermen hesabının ahır üretimini merak ediyorum 🤔 ve forumu yeşillendirmesini rica ederim

dur daha ahır kurmadık hocam 3. Köyler atılmadı :D tarla üretimi dicektin heralde :)

T4.4 Speed 3x Server- Cermen - Vuruş Gücü, Tokmak Sallayan, Toyton, Koçbaşı,

Mancınık Rekoru

3225ad302666aa8bdfbec03287c8c109.png

rJ25pP.gif

• sizin profil şampiyonalar ligi gibi maşallah:) tüm servere karşı oynamaya geldiniz sandım görünce 🤣😂

doğru tahmin tbrklr :)

T4.4 Speed 3x Server- Cermen - Vuruş Gücü, Tokmak Sallayan, Toyton, Koçbaşı,

Mancınık Rekoru

3225ad302666aa8bdfbec03287c8c109.png

rJ25pP.gif