TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• foruma kesim raporlarını atıp tebrik msj ları atan birlik rakip birlik alakamız olmayan bölgenin birliklerinin oyuncuları arkalarından küfür ediyorsunuz kendinizi samimi mizannediyorsunuz bakın yukarıda yine bütün tebrik ama sövüyorsunuz arka planda yapmayın bunu dürüst olun dürüst adam söver :)

• Red ler konuşmuş gene.. Bu server ocağımıza incir ağacı dikecekler kesin.. Umarım yaşımdan korkup Corona var diye benim hesaba fazla elleşmezler..

:thumbup::thumbup::saint::saint::D:D:D

• Değerli travian oyuncuları bu arkadaşları size havale ediyorum.
    Bizim oyuncularımızdan aldıkları hesaplarla oyun oynuyorlar. Üstüne bu hesaplardan millete çaka satıyorlar.

Şaka gibi ama gerçek.

Post was edited 1 time, last by Martin Luther: Özel mesaj paylaşımı yasaktır. ().

• hocam tebrikler 3/4 asker tılsımını çalmışsınız da defi kesen ordular kimindi neden gizliyorsunuz sizden değilmiş sanırım PARS birliğinin son 2 ordusunu kullanmışsınız ama olabilir bunlar ortak op yapabilirsiniz gizlemenize gerek yok sizi kimse küçümsemez pars ile ortak op yapıp tılsım çaldı diye :D

T4.4 Speed 3x Server- Cermen - Vuruş Gücü, Tokmak Sallayan, Toyton, Koçbaşı,

Mancınık Rekoru

3225ad302666aa8bdfbec03287c8c109.png

rJ25pP.gif

• bu arada algı yapma yafes sizi yıkınca söz sömürdüğünüz travian oyuncularına birşey yapmayacağız. 🤣🤣🤣

Gerçi siz yıkılmazsınız yıkarız yeni hesap satın alırsınız 🤣🤣🤣

Post was edited 1 time, last by Martin Luther: Özel mesaj paylaşımı yasaktır. ().

• hocam tebrikler 3/4 asker tılsımını çalmışsınız da defi kesen ordular kimindi neden gizliyorsunuz sizden değilmiş sanırım PARS birliğinin son 2 ordusunu kullanmışsınız ama olabilir bunlar ortak op yapabilirsiniz gizlemenize gerek yok sizi kimse küçümsemez pars ile ortak op yapıp tılsım çaldı diye :D

Birader sen hangi sentetiğin kafasını yaşıyorsun :) Alttan alttan adamlara giydiriyorsun. Griye savaşmaya geliyoruz bekliyoruz diyip, 65.Tugay, Nefes, TC Ghost ekipleri ile birleşme yapan sen değil misin :D ne diye 2 birlikten ordu geldi diye zırlıyorsun :)

• Birader sen hangi sentetiğin kafasını yaşıyorsun :) Alttan alttan adamlara giydiriyorsun. Griye savaşmaya geliyoruz bekliyoruz diyip, 65.Tugay, Nefes, TC Ghost ekipleri ile birleşme yapan sen değil misin :D ne diye 2 birlikten ordu geldi diye zırlıyorsun :)

biz geldik dediğimiz gibi savaşmaya oyunun başından beride savaşıyoruz ama baktık diğerleri korkudan tüm bölgeleri bize karşı birleştirmeye çalışıyor bizde bi kaç diplomasi yapalım dedik 65 tugayla 1 hafta falan sürdü ne bir def yardımı aldık ne ortak operasyon yaptık ne tılsım alışverişi yaptık sonra zaten forza lar grideki thelast ekibi adamların kanına girip bize karşı kendi saflarına çekti yarısı oyunu bıraktı dönme dolap başkanlarının yüzünden :) t.c ile benim hiç bir muhabbetim olmadı anlaşmam yok efsane yıksın diye hız tılsımı verenlere sor onu bana sadece tanımadığım biri yazdı bunlardan oyuncu olmaz def istiyorum atmıyorlar gelin 1/2 tahılı alın siz hakediyorsunuz dedi abinin biri gittik ondan tahıl tılsımını aldık sadece :) şuan bölgemizdeki NEFES birliği hariç anlaşmamız diplomasimiz yoktur bazıları gibi bu bazılarında sende varsın sanırım 4 bölgeyle iş birliğimiz yoktur EZE EZE yürüyoruz bu da sizin zorunuza gidiyor sen sus raporların konuşsun sen çok boş yapıyorsun :D sizleri böyle gördükçe daha çok zevk alıyoruz hoşumuza gidiyor devam :D

Mancınık Rekoru

rJ25pP.gif

• biz geldik dediğimiz gibi savaşmaya oyunun başından beride savaşıyoruz ama baktık diğerleri korkudan tüm bölgeleri bize karşı birleştirmeye çalışıyor bizde bi kaç diplomasi yapalım dedik 65 tugayla 1 hafta falan sürdü ne bir def yardımı aldık ne ortak operasyon yaptık ne tılsım alışverişi yaptık sonra zaten forza lar grideki thelast ekibi adamların kanına girip bize karşı kendi saflarına çekti yarısı oyunu bıraktı dönme dolap başkanlarının yüzünden :) t.c ile benim hiç bir muhabbetim olmadı anlaşmam yok efsane yıksın diye hız tılsımı verenlere sor onu bana sadece tanımadığım biri yazdı bunlardan oyuncu olmaz def istiyorum atmıyorlar gelin 1/2 tahılı alın siz hakediyorsunuz dedi abinin biri gittik ondan tahıl tılsımını aldık sadece :) şuan bölgemizdeki NEFES birliği hariç anlaşmamız diplomasimiz yoktur bazıları gibi bu bazılarında sende varsın sanırım 4 bölgeyle iş birliğimiz yoktur EZE EZE yürüyoruz bu da sizin zorunuza gidiyor sen sus raporların konuşsun sen çok boş yapıyorsun :D sizleri böyle gördükçe daha çok zevk alıyoruz hoşumuza gidiyor devam :D

Kimmiş o diğer bölgeleri birleştirmeye çalışan? atayaım yalanı ya tutursa. 65.tugayla hebateam korkusuna birleştin. diğerleri ile ne korkusuna birleştin. Tc ile muhabbetinizi buraya atarız da sende utanma yok ki yüzün kızarsın :) Eze eze yürüğün hiç bir şey yok. Yaşlansan saçarlına ak düşse ne güzel kar yağıyor diyecek kadar polyannacı bir adamsın :) şu ana kadar birleşme yapmadığın 2 birlik felan kaldı. onlarla birleş oyun sonu gride ne savaştık be dersin :D:D PvP serverın aslanları :D

• 1/2 gitti nasıl konu değiştirebilirim adlı çalışma :d İstersek natarlarla bile diplomasi yaparız,bize saldırı gelınce hiçbir birliğe defans için 'MESAJ' çekmiyoruz :)

CERMEN TOKMAK TOYTON MANÇO REKORU

-

W5sj26.png

ThxrqQ.png

9btFi9.png

• Kimmiş o diğer bölgeleri birleştirmeye çalışan? atayaım yalanı ya tutursa. 65.tugayla hebateam korkusuna birleştin. diğerleri ile ne korkusuna birleştin. Tc ile muhabbetinizi buraya atarız da sende utanma yok ki yüzün kızarsın :) Eze eze yürüğün hiç bir şey yok. Yaşlansan saçarlına ak düşse ne güzel kar yağıyor diyecek kadar polyannacı bir adamsın :) şu ana kadar birleşme yapmadığın 2 birlik felan kaldı. onlarla birleş oyun sonu gride ne savaştık be dersin :D:D PvP serverın aslanları :D

hahahahaaha saçlarıma aklar düşse iyiymiş

buraya kimseyle diplomasimiz olmayacaktır kimse mesaj atmasın yazıp tılsımı kaptırınca nefeslerle birleşmiş 200 kişi 2 kişiyle savaşmaya çalışıyor bırak eğlensin elbet karşısına çıkarız 😅

Satılık yetiştirme varsa alınır özelden mesaj atın 🤣

giphy.gif
    TR 3x Marco Polo

TR 5x George Karelias

EU10x George Karelias

• Kimmiş o diğer bölgeleri birleştirmeye çalışan? atayaım yalanı ya tutursa. 65.tugayla hebateam korkusuna birleştin. diğerleri ile ne korkusuna birleştin. Tc ile muhabbetinizi buraya atarız da sende utanma yok ki yüzün kızarsın :) Eze eze yürüğün hiç bir şey yok. Yaşlansan saçarlına ak düşse ne güzel kar yağıyor diyecek kadar polyannacı bir adamsın :) şu ana kadar birleşme yapmadığın 2 birlik felan kaldı. onlarla birleş oyun sonu gride ne savaştık be dersin :D:D PvP serverın aslanları :D

hele bi atsana benim tc ile olan muhabbetimi merak ettim :D 65 tugay benle bizim korkumuza birleşti birleştide ne oldu canım ne faydamız oldu onlarla birbirimize :) oyun başından beri ağlamalar zırlamalar bi bitmediniz :) kimlerin kimlerle anlaşıp birleştiğini ne planlar içinde olduklarını çok iyi biliyoruz merak etmeyin kendinizi avutun anca bu güne kadar kendi ekimizin dışında gidip kimseye def def diye ağlamadık yalvarmadık kimseden korkumuza gidip kimseye birleşme anlaşma teklifide yapmadık ama bunların hepsini yapanlar var :) pvp serverinde sizlerin ne işi var de hele çağırdık tamamınız gelseydiniz böyle kimlik gizli hesaplarda takılmak ezik ezik izlemek nasıl bir duygu :)

Mancınık Rekoru

rJ25pP.gif

• hahahahaaha saçlarıma aklar düşse iyiymiş

buraya kimseyle diplomasimiz olmayacaktır kimse mesaj atmasın yazıp tılsımı kaptırınca nefeslerle birleşmiş 200 kişi 2 kişiyle savaşmaya çalışıyor bırak eğlensin elbet karşısına çıkarız 😅

Önceden HZZ ye karşı birlikler birleşiyordu şimdi bir oyuncumuza karşı mi birleşir olmuş vay hallerine 😄 ben olsaydım karşı da eminim utanırdım bir buçuk nerdeyse iki ay olacak adamlar hala dimdik orada

• hahahahaaha saçlarıma aklar düşse iyiymiş

bide utanmadan böyle yazmaya devam ediyorlar işte naparsın :D 200 e 2 kişi hahah hiç güleceğim yoktu bu şeye benziyor kendimizi nasıl avuturuz forumda falan rezil olmaktan nasıl kurtuluruz ama nafile avutsun bahanelerrr :D sizleri böyle görünce daha çok zevk alıyoruz aferin devam böyle :D

dip: karşı taraf çok güçsüz oldu ben oraya geçeyim :D :D :D

Mancınık Rekoru

rJ25pP.gif

• biz geldik dediğimiz gibi savaşmaya oyunun başından beride savaşıyoruz ama baktık diğerleri korkudan tüm bölgeleri bize karşı birleştirmeye çalışıyor bizde bi kaç diplomasi yapalım dedik 65 tugayla 1 hafta falan sürdü ne bir def yardımı aldık ne ortak operasyon yaptık ne tılsım alışverişi yaptık sonra zaten forza lar grideki thelast ekibi adamların kanına girip bize karşı kendi saflarına çekti yarısı oyunu bıraktı dönme dolap başkanlarının yüzünden :) t.c ile benim hiç bir muhabbetim olmadı anlaşmam yok efsane yıksın diye hız tılsımı verenlere sor onu bana sadece tanımadığım biri yazdı bunlardan oyuncu olmaz def istiyorum atmıyorlar gelin 1/2 tahılı alın siz hakediyorsunuz dedi abinin biri gittik ondan tahıl tılsımını aldık sadece :) şuan bölgemizdeki NEFES birliği hariç anlaşmamız diplomasimiz yoktur bazıları gibi bu bazılarında sende varsın sanırım 4 bölgeyle iş birliğimiz yoktur EZE EZE yürüyoruz bu da sizin zorunuza gidiyor sen sus raporların konuşsun sen çok boş yapıyorsun :D sizleri böyle gördükçe daha çok zevk alıyoruz hoşumuza gidiyor devam :D

65. Tugay da İbrahim mi ne o adamla konuşup bizim wow düşüncemiz yok savaşmaya geldik sizi destekleriz vesaire konuşmaları var adam kendisi attı üstüne üstlük biz operasyon yaparken HebaTeama sizden defans gitmesin mesajlarını da gördük tılsım alışverişi vesaire konusuna gelince eşsiz casusu kimin sayesinde aldıniz acaba tek kaho ile ? Tabiki 65. Tugay. Çıkar için 40 takla atiyonuz gülerek izliyoruz 😂😂

BzlZo9.png
    Mercy_61
    Nozzie - Pantürk
    Gnc_Pan

• Allah allah, "diplomasi yapmak" veya "saldırı var, def istiyorum" demek ne zaman yanlış oldu!.. Tabi ki şu veya bu kaygıyla diplomasi de yapılır, saldırı geldiğin de def de istenir.. Tamam server tırt ama tartışmalar daha da tırtlaşmaya başlamasın lütfen..

:!::?::!::?:

• 65. Tugay da İbrahim mi ne o adamla konuşup bizim wow düşüncemiz yok savaşmaya geldik sizi destekleriz vesaire konuşmaları var adam kendisi attı üstüne üstlük biz operasyon yaparken HebaTeama sizden defans gitmesin mesajlarını da gördük tılsım alışverişi vesaire konusuna gelince eşsiz casusu kimin sayesinde aldıniz acaba tek kaho ile ? Tabiki 65. Tugay. Çıkar için 40 takla atiyonuz gülerek izliyoruz 😂😂

wow düşüncesi olmayan ekip wow etrafına yapılanmaz olursa olur olmazsa olmaz wow çok önemli değil demişimdir :D 2 tane hız tılsımı vardı bana verin dedim wow kuracaksanız size büyük mimar verem dedim doğru ama alışveriş olmadı :D +/+ dan eşsiz casusu nasıl 65 tugay sayesinde aldık anlatsana :D oraya manço köyü attık 3 saatten manço çıkardık önüne ben ordu attım hatta arkasınada kaho atıp aldık biz oraya gidene kadar casusun dibinde olup alamayanlar düşünsün onuda mı buraya bağladınız :D biz sizin halinize server başından beri gülüyoruz bütün definizi kestik gidip def diye ağlamadığınız birlik kalmadı çıkar için kimler neler yaptı veya yapıyor çok iyi biliyoruz o konulara girersen zararlı çıkarsın :)

Mancınık Rekoru

rJ25pP.gif

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg