TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• Savaşmaya gelen adamın saldırı puanları vs her şey ortada. Tüm server wow ordusu basıp son 3 5 gün bu wow ordusuyla casus kesip bilmemne kitaplarında yerini alırken.. diye paylaşımlar yapmıyor :)

:))))))))

1453 x Pvp serverda rekor kırıp emp rekortmeniyim diye caka satan-- on/off takip ederek saldırı askeri yakalayan -- her köyden at basmak yerine her köyde wow ordusu kassa ekibine oyunu kazandırma ihtimali olan, askeri yetmedi diye oyuncagı elinden alınan sollasido ya bak sen , acısı diline vurmus:)))) Telefon numarası gibi (1m) tokmak basan oyunculara sallıyor :D

Ben emekli oldum, bundan yıllar yıllar sonra ;senin adını bile unutacağım, torunlarımı seveceğim, bahçemde ki havuzumda meyve kokteylimi yudumlayacağım.. Sen ise son nefesini verirken bile beni konuşuyor,hatırlıyor olacaksın. Acın derin,bilirim..

Popi davran kendine, cıkma evinden

=)

• Tnt Olarak geldik championmanager ve sevgilimgeliyoz ile birlikte

Icine Edildi Diplomasinin

Kucaktan Kucaga gezildi Yok Onla Oynucaz bunla savascaz diyerek

Bir kez daha anladim ki

Kimseyle ne anlaşacaksın ne de ortak is yapacaksin

Gecmise Mazi Diyolar Neyse

Onumuzdeki Maçlara Bakıcaz

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

• Hzz den en saygı duydugum adam weisses.En azından başarıda da burada başarısızlıkta da,dün birileri sallıyordu 1/2 asker gitti,birileri daha sallıyordu gnc'nin tılsım kullandığı asker köyü gitti,malum tayfa Weisses hariç sessiz,onu tenzi ediyorum,diğer arkadaşlar bana şu kareyi hatırlattı :)

CERMEN TOKMAK TOYTON MANÇO REKORU

-

W5sj26.png

ThxrqQ.png

9btFi9.png

• ooo aslanım geldin mi gözümüz yollarda kaldı 😆😆 canerin acaba tırnağı kadar tecrüben varmı 😆😆😆

• SOLLASİDO nun S si kadar edemeyecek (oyunda) kişi ler senin acın daha büyükmüş baya baya sallamissin.

Sollasido ya sallarken oynadığı sw lere bak sonra salla . Kaya misali toz alma .

• Sen ise son nefesini verirken bile beni konuşuyor,hatırlıyor olacaksın.

:D :D tamam

SPEED ---> BEST OF ROMA / SOLLASİDO / Blitzkrieg / NOTA / CaddeZibidileri

EQH8Kx.png FİNAL ---> BOLD PILOTilluicons_8_wonder-150x150.png Stand Out 2019

t4.4 3x Speed Roma Rekoru / Emperyan-Caesaris-Mancınık-Vuruş Gücü

• The Last’ın ordunun son yolculuğundan :dd

Fotoğraf vesilesiyle KAPTANIMIZ DEĞERLİ SELÇUK YULA nurlar içinde yatsın :(

CERMEN TOKMAK TOYTON MANÇO REKORU

-

W5sj26.png

ThxrqQ.png

9btFi9.png

• :( WeissesFLeiscH on of görmeden de yakalıyoruz :D

Ahahaha tebrikler çok güzel rapor, qafa qafaya olmuş :d:d thelast kankim senin surdan toz alamayacağını anlamış olacak ki sana verebileceği max zararı vermiş. Gerçek oyuncu budur işte :D :D

Ben gelip buraları okumasam,tebrik etmesem kim bilecekti sizin su oyununuzu, su serverdan az biraz keyif alabiliyorsanız benim forum yazılarıma borçlusunuz=) benden baska şurayı hareketlendiren allahın kulu yok sizden haric :D

***Burdan sonrası seni ve at sever ortaklarını ilgilendirmiyor :)

---------

#MeclisDışıDip: Adı,sanı,nıcki,gecmisi belli olmayan sırf popi olmak icin her mesajıma sacma sapan cevaplarla atlayan multi oyuncular/yagma köyleri... Sizleri coktan unuttum,sollasidoyu da unuturum 3-5 ay a , ama sizde 2045 de dahi benim yazımı görseniz gelip zıplayacaksınız ve trollüğünüzü yapmaya devam edeceksiniz, bravoo sizleri gördükçe gurur duyuyorum ne kadar sevenim var diye , aynen devam hic bozmayın:D

• tamam beyler çok yüklenmeyin sonra kimse gelmiyor foruma konuyu değiştirin :sleeping:

T4.4 Speed 3x Server- Cermen - Vuruş Gücü, Tokmak Sallayan, Toyton, Koçbaşı,

Mancınık Rekoru

3225ad302666aa8bdfbec03287c8c109.png

rJ25pP.gif