TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• Boş mu , Nerde?

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

• sen boş görmemişsin, sinirlenme la bu kadar diş gösteren gülücük koyunca sinirlenmedim ayağı tutmuyor artık,

yakında hzz hileci yeminkar profili oluşturucam, ufaktan başladım hatta;İ
    1 misli ile karşılık :D:D:D
    2 değerlerin üzerine yalan yemin
    3 üzerine gelindiğinde ağlama ağlama emzik saldırıları ile savunmaya geçiş
    4 kabulleniş ama pişkin ve omurgasız davranmaya devam
    ...

Devamını daha sonra yazarı

• A Ğ L A :D

Ya bu kuyruk acısı ne arkadaş 3 server geçti aradan hala ne ağlıyorsun bırak şurda bari forumda ağlama yeni server başlamış arkadaşlara haksızlık etme :D

Ula bizim yaptıklarımızdan daha fazlasını yapıpta hala ne hakla ağlıyosun anlam veremiyorum :D

Seni cidde almıyorum ki sinirleneyim sen emojiye göre tripli mi tripsiz mi konuştu zanneden ergenlerden misin ah kıyamam

tmm cnm snrlnmdm yha .s.s

I'm coming

Sıradan bir deli

• Vatana millete hayırlı olsun 18/13 +/+ Gri misafir kabul ediyor musunuz ? :)

T4.4 Speed 3x Server- Cermen - Vuruş Gücü, Tokmak Sallayan, Toyton, Koçbaşı,

Mancınık Rekoru

3225ad302666aa8bdfbec03287c8c109.png

rJ25pP.gif

• Kuyruk acısı yok, gerçekler konuşuluyor.

Ağlamıyorum gerçekleri konuşuyorum.

Karaktersizliğin üzerinden 3 değil 5 server geçse de karaktersizlik eskimiyor.

Sizin yaptıklarınızdan daha fazlasını zaten yapmadım da, herhangi tek bir hilem hak yemem olmadı çok şükür, olanlar düşünsün.

Ben beni ciddiye almanı istemiyorum zaten. Mümkünse yokmuşum gibi davranabilirsin ama yazdıklarımın gerçekliği peşinizden hep gelicek.

Ve evetS Sinirlenme istersen engelleyebilirsin 😉

Browser oyunu için sinirlenmeyi karakter yoksunluğuna düşmeyi yeminler etmeyi bırakın.

Keza ben ağlayacak olsam oyunu oynamam atla deve mı 😂

Dipnot1: yukarıda 1. Madde de belirttiğim misli ile karşılık verme lafını bizzat siz söylediniz. Sonra da sizin yaptıklarınızdan fazlasını yapan karşı taraf mı oldu 😂😂

Dipnot2: kb nin hileli aldığı op tılsımlı alanlar için de birebir aynı cümleleri kullanıyorum.

Dipnot3: ayrıca en azından onlar direk kabul etmiş sizinkiler gibi ana sütü yeminleri etmemişler

• Elektraya cevap veriyorum acısı bodyguard'tan çıkıyor :D

Arkadaşım geçen gün Başkanın demedi mi hepsinden haberim vardı diye ee kb sizin ittifak değil miydi :D

Yani bizzat sabri abinin ben grupta vurun hakanın orduyu yazdığına şahidim

Şifreyle bizim hesaplara girip operasyonun nereye yapıldığını öğrenmeye çalıştığına da şahidim

Şifreyle girilip birlik saldırılarının kontrol edilip başka bir hesaba kilit atıldığına da şahidim

Çalınan tahıl tılsımından haberi olmasına rağmen safa yatıp biz söyledikten sonra aa evet kb çalmış dendiğine de şahidim

ee o zaman madem bu kadar yüreklisin silsene hesabını bak aynısını testere'de yapmış oynama azıcık delikanlıysan :D

Ama yok sen klavye delikanlısısın. Ben yapmadım ekibim yapmış aman banane diyen tiplerdensin, geçen gün de ekibimin yaptığını bilsem hesap silerdim diyordun hadi tut sözünü :D

I'm coming

Sıradan bir deli

• Neyse forumu karıştırmayalım, ben Red birliğini tutuyorum şahsım adına en sevdiğim isimler orda

Kb, animals, testere, asi karışımı red team bu oyunu kazanır başarılar

bende katılayım dedin de yok mu dedik kanka :) bizimle oynamak isteyen dostlarımıza her zaman kapımız açık her birlikten dostumuz var çok şükür senle beraber de Anımals da oynayıp wow kurmuştuk hatırlarsan :)

T4.4 Speed 3x Server- Cermen - Vuruş Gücü, Tokmak Sallayan, Toyton, Koçbaşı,

Mancınık Rekoru

3225ad302666aa8bdfbec03287c8c109.png

rJ25pP.gif

• çok iticisin ya X/

• sizin tayfa genelde bütün hileyi hurdayı yapıp analarının ak sütüne laf söyletmeyi seçiyordu, hayırdır onlardan ayrılmaya mı karar verdin?

aman server temiz kalsın dürüst şekilde oynamanın zevkine varalım ^^

DÜRÜST VE VİJDANLI OL Gerisi gelir.

• boşver gardaş ben yazınca (forum moderatörüyüm la ben salak diye bana cepten msj atan bu RaporsuzDely ) siliyor benim msj larımı bak cevap bile veremiyor görüyormusun hertürlü hile hurda vardır ben şaşırmıyorum sende şaşırma ;)

DÜRÜST VE VİJDANLI OL Gerisi gelir.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg