TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• diplomasi oyunun parçası ama diplomasi yaptığınız adamların ordularını kullanıp burda raporlarda isimlerini ve birliklerini kırpmak saklamak yani onları maşa gibi kullanmak ne kadar doğru bilemem :) bunu dile getirdim diye konu nerelere :) tamam la la tamam ben herkesle anlaşma yaptım sizden korktum 2 kişisiniz zaten bende dibinizdeyim napim çok korkuyorum :D

bu puanlarda havadan geldi zaten :) 5-6 saatlerden opa kalkıyoruz delik deşik ediyoruz hız tılsımıyla 1 saat mesafeden bişey yapayan hzz cikler utansın ne diyem :D :D

Speed 3x T4.4 "Cermen" Toyton+Koçbaşı Rekorları..
    bL1JdV.gif
    Red ScoRpioN
    Red TeaM

• Allah allah, "diplomasi yapmak" veya "saldırı var, def istiyorum" demek ne zaman yanlış oldu!.. Tabi ki şu veya bu kaygıyla diplomasi de yapılır, saldırı geldiğin de def de istenir.. Tamam server tırt ama tartışmalar daha da tırtlaşmaya başlamasın lütfen..

:!::?::!::?:

Saldırı gelince def istedikten sonra “ ama biz 2 kişiyiz,250 vs 2 “ yazıldığı sürece bunu dile getireceğiz.

2 vs 250 diyen adam kimseden def istemeyecek diyorsa da bunun dile getirilmesine bozulmayacak !!!!!!!????!

RESTİNERESTUL4N

BEST OF CERMEN

BABANINOGLKEMAL

• diplomasi oyunun parçası ama diplomasi yaptığınız adamların ordularını kullanıp burda raporlarda isimlerini ve birliklerini kırpmak saklamak yani onları maşa gibi kullanmak ne kadar doğru bilemem :) bunu dile getirdim diye konu nerelere :) tamam la la tamam ben herkesle anlaşma yaptım sizden korktum 2 kişisiniz zaten bende dibinizdeyim napim çok korkuyorum :D

bu puanlarda havadan geldi zaten :) 5-6 saatlerden opa kalkıyoruz delik deşik ediyoruz hız tılsımıyla 1 saat mesafeden bişey yapayan hzz cikler utansın ne diyem :D :D

0Firk5.png

MANTIKLI

Post was edited 1 time, last by Gorz: Forum içerisinde küfür argo yasaktır. Söylemlerinize dikkat edin. ().

• hahahahaaha saçlarıma aklar düşse iyiymiş

buraya kimseyle diplomasimiz olmayacaktır kimse mesaj atmasın yazıp tılsımı kaptırınca nefeslerle birleşmiş 200 kişi 2 kişiyle savaşmaya çalışıyor bırak eğlensin elbet karşısına çıkarız 😅

Satılık yetiştirme varsa alınır özelden mesaj atın 🤣

Birader sen bu adama ne bakıyorsun ya nerede 90-95 gün süren server varsa oraya gelip atarlanan ''çavaçmaya geliyoç bijj'' diyip serverın alayı ile birleşen tipler. zaten gelin dediğine bakma red team diye bir oluşum yok. birliklerine gir geçen server bizim kafalarına vura vura delirttiğimiz adamlar :) boş servera gelip millete ahkam kesen. vuruş gücü açısından kendi orduları yüksek olmasına rağmen 5klık koç ordusunu en sona atan super mario ahah :) daha dişe dokunur oyuncular için muhabbet edin burada barann kardeşim. 100 günlük serverın adamları ile beni muhattep etmeyin . :D Savaşmaya gelip ülkemizin barış elçisi Esra Erol gibi herkes ile birleşme yapan adamların yazdıklarında mantık aramayın. :D

• Selâmün aleyküm,

Burayı pek takip etmem fakat arkadaşlarımın uyarılarıyla bu ara bakmaya başladım.

FORZA birliklerine de ithamlarda bulunulduğu için cevap vermek istedik.

Diplomasi, def istemek vs. herkesin kendi tercihidir. Oyun etiğine uygun şekilde hareket ediliyorsa mesele yok.

Vicdanınız rahatsa kimseye açıklama yapmanıza da gerek yok.

Yahu kaç yaşlarında insanlarsınız ve yaptığınız tartışmalara bakın. Bir sirkelenin :)

Bu basit bir oyun ve eğlenmek için oynuyoruz. Andropoza girenler varsa söylesin de onları anlayışla karşılayalım.

Hayattaki tek başarısı bu oyunda yıkmak ve savunmak olan insanları tabii ki es geçiyorum.

Lütfen koca karılar gibi laf yapmak yerine sadece oyun oynayın...

" TR SPEED Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları" yazıyor fakat altın gününe çevirdiniz.

NOT: BUNDAN SONRA FORZA BİRLİKLERİ OLARAK RAPOR HARİCİ BİR PAYLAŞIMDA BULUNULMAYACAKTIR.

• Kimmiş o diğer bölgeleri birleştirmeye çalışan? atayaım yalanı ya tutursa. 65.tugayla hebateam korkusuna birleştin. diğerleri ile ne korkusuna birleştin. Tc ile muhabbetinizi buraya atarız da sende utanma yok ki yüzün kızarsın :) Eze eze yürüğün hiç bir şey yok. Yaşlansan saçarlına ak düşse ne güzel kar yağıyor diyecek kadar polyannacı bir adamsın :) şu ana kadar birleşme yapmadığın 2 birlik felan kaldı. onlarla birleş oyun sonu gride ne savaştık be dersin :D:D PvP serverın aslanları :D

yav hiç yüzünüzde kızarmıyor siz anca yağma hesaplarına def hesaplarına yıkım yaparsınız madem çok babayiğittiniz geleydiniz kafa hesaplarımıza 😆😆 anca kuru sıkı anca fake icraat gösterin icraat 😆😆 can sıkıntısına ordu cakıyoruz size bizim defciler kan ağlıyor korkunuzdan 😂

• yav hiç yüzünüzde kızarmıyor siz anca yağma hesaplarına def hesaplarına yıkım yaparsınız madem çok babayiğittiniz geleydiniz kafa hesaplarımıza 😆😆 anca kuru sıkı anca fake icraat gösterin icraat 😆😆 can sıkıntısına ordu cakıyoruz size bizim defciler kan ağlıyor korkunuzdan 😂

75 günlük server adamlarıyla biraz saygılı konuşmalısın :)

Savaşmaya gelen adamın saldırı puanları vs her şey ortada. Tüm server wow ordusu basıp son 3 5 gün bu wow ordusuyla casus kesip bilmemne kitaplarında yerini alırken.. diye paylaşımlar yapmıyor :) Basıyor vuruyor basıyor vuruyor. Gideceği 3 5 yeri savunamayanlara inat basıyor bi daha vuruyor. 2bin hesaptan az olunca kendini 2 kişi ilan edenlere def yetmiyor olabilir. Yapacak bir şey yok. Basabildiğinizi basacaksınız red team de kesecek. Server bitip gidecek. Boş tartışmalara lüzum yok. Bu karantina günlerinde zevk almaya bakın :) Köyünüz yıkılsa da evde kalın

SPEED ---> BEST OF ROMA / SOLLASİDO / Blitzkrieg / NOTA / CaddeZibidileri

EQH8Kx.png FİNAL ---> BOLD PILOTilluicons_8_wonder-150x150.png Stand Out 2019

t4.4 3x Speed Roma Rekoru / Emperyan-Caesaris-Mancınık-Vuruş Gücü

• beyler şimdi napcaz def kalmadı bu sefer tek yeri savunucaz hadi kumar oynayalım acaba bu sefer nereye geliyorlar bi rahat yok arkadaş kaç gecedir yeter hayvan gibi şii yapıyorlar :D tühh tutturamadık :(

KILÇIKSIZZZZ :D

bL1JdV.gif
    Red ScoRpioN
    Red TeaM

• karşımıza def çıkmadığı için giriş raporunu atmaya gerek yok :)

1/2 yetiştirme kullanan köy sıfırlanmıştır emeği geçen birlik arkadaşlarıma tebrikler teşekkürler :)

buhar olan orduyu gerek duyarlarsa paylaşır rakiplerimiz

bL1JdV.gif
    Red ScoRpioN
    Red TeaM

• Nasıl bir bahane uydururlar ? 21

1. A)GNC zaten oynamıyordu (4) 19%
    2. B)PVP server zaten (1) 5%
    3. C)200 KİŞİYE KARŞI 2 KİŞİYİZ (9) 43%
    4. D)O köyde asker yoktu (4) 19%
    5. E)Siz natarlarla diplomasi yaptınız ? (3) 14%

Akıllarda tek bir soru :d

RESTİNERESTUL4N

BEST OF CERMEN

BABANINOGLKEMAL

• depo tılsımının gitmesine 15 dk vardı maddeyi topladım npcyi attım hop server gider.maddesi hazır olmasına ragmen basamadıgım 3 büyük ambarı ödeyin bana travian games xd

dip:şimdi geçildi duyuru tüm serverlar down diye.hadi ben ambar basamadım dünyanın sonu degil neyse,tüm serverlarda binlerce oyuncunun içinden birilerinin asker köyü gitti,askeri kesildi,tarlaları uçtu.şimdiden 30dk oldu server gideli,ne kadar da gelmez bilinmez.bu kısa bir süre değil rollback atmak zorundasınız ya da kesinti öncesi server duraklamış vaziyette dönmeli biliyorsunuz degil mi?

ERROR!
    Muhammed
    ayyas/cikita - queen team - BizKimizKızlar - boran - NaRKoTiQ - Donanma - cebecci

Post was edited 2 times, last by NaRKoTiQ_TR ().

• süre kısalsın yada fake sanılsın dıye uzakdan bu sekıl attırıp son saatde mancoların girmesini bir taktik olarakmı algılayalım yoksa bu orduyu cöp olmasına mı üzüleyım bilemedim yınede yaptıkları opdan dolayı tebrik ederim gercek olma ıhtımalını degerlendırıp yan köye reis saldırısına ara yapılıp merkez savunulmustur :D

wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/131312/

wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/131313/

wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/131315/

3 k ya yakın manco kesilmistir.

reis saldırısı savunulmadı ara yapıldı .

biz oyuncumuzun vahasını bile savunuruz ...

kalan ordularınız varsa saldırı atın onlarıda cakalım en azından azda olsa def kesersiniz :D

yoksa uçurmaya gelıcem ...

• beyler şimdi napcaz def kalmadı bu sefer tek yeri savunucaz hadi kumar oynayalım acaba bu sefer nereye geliyorlar bi rahat yok arkadaş kaç gecedir yeter hayvan gibi şii yapıyorlar :D tühh tutturamadık :(

KILÇIKSIZZZZ :D

kılçık deyince aklıma kılçık oğuz geliyor demeyin ölee

• 65 TUGAY İLE İLGİLİ BİLGİ

TNT OLARAK BAŞLANDI OYUNA VE WOWCU OL DEDİLER WOW İÇİN DEFANS VE ANLAŞMALAR LAZIM DEDİM YÖNETİM OLARAK KONUŞTUK WOWU KABUL ETTİM SON SERVERİM ASKERE GİDİCEM DİYE VE DEDİM Kİ WOW GRİ BÖLGESİN DE ZOR OLUR 100 100 UYGUNDUR (HAYDA BRE) ALPARSLAN ABİ DİYORUM SAYGIDAN DOLAYI 100 100 OLMAZ GRİ DE KALICAZ DEDİ (COLDBLACK) İBRAHİM ABİ HERKESİN GÖÇMEN HAZIR VE HERKES OLDUĞU YERDE KALIRKEN (HAYDA BRE) GECE MESAJ ATTI 100 100 GİDELİM VOLKAN WOWU BEN KURAYIM DEDİM ABI MİLLETİ GRİYE CEKTİNİZ 100 100 OLMAZ BU SAATEN SONRA SİZE DEDİM 100 100 DIYE DİNLEMEDENİZ GEL BURDA KAL WOW ZAMANI BAKARIZ GEREKIRSE SANA ALIRIZ SORUN YOK DEDİM VE BİRLİKLERDE 1 SAAT SONRA ALLY GEÇİLDİ 100 100 ETRAFINA TOPLANIYORUZ DİYE AKSAM TEKRAR ALLY GEÇİLDİ GRİYE YAKIN KALIYORUZ DİYE NOLUYOR DİYE SORDUGUMDA GİDİCEĞİM YERİ ALDILAR DEDİ VE (HEAVEN ) OLARAK SORUNLARIMI BİLDİRDİM OYUN BAŞINDA HIZLI İLERLİYORDUK GİDİP NE YAĞMA HESABI AÇTIK NEDE MULTİ AÇTIK SAĞOLSUN DOSTLARIMIZ GELDİ 5 KİŞİ DEF BASARIZ DEDİLERİ SÖZLERİNDE DURUP BASTILARDA SONRA FORZA İLE ANLAŞMA OLDU 1 GECE DİBİME BİRLİKSİZ 6 OYUNCU KÖY ATIP DEĞİŞİİK DEĞİŞİK BİRLİKLERE GİRMİŞ VE SONRADAN FORZA OLMUŞTUR DEDİM YIKARIM BEN ÇÜNKÜ RED TEAM BENI YIKACAĞI VE DİBİME KÖY ATICAKLARI SÖYLENTİLERİ GELMİŞTİ HATTA (BAUBAU) HESABINI SATIN ALMAK İSTEMİŞLERDİR VE VERİLMEDİ REDLERE HESAP GELDİ DOLAŞTI BİZİM ELİMİZE GEÇTİ SONRA (COLDBLACK) VE EKİBİ 65 TUGAY OLARAK TNT AYRILIP BIRLIK KURULDU ABİLER DOSTLAR TEKRAR BİRLEŞME KARARI ALIP SAYGI DUYMUŞTUM AMA HER ZAMAN KARARLARA KARŞI GELMİŞTİM VE DEDİKLERİM OLSAYDI ŞUAN KONU BURALARA GELMEZDİ ANADOLU FORZA BİRLEŞMELİ ETRAF FULL DOST BİRLİK BEN BURAYA SAVASMAYA VE YAĞMA YAPIP ZEVK ALMAK İÇİN GELMİŞTİM SONRA ANLAŞMALAR BOZULDU FİLAN FALAN HATTA OYUNU SİLİCEKTİM BİLE SIRF BENİM İÇİN GELEN 5-6 KISIYE AYIP OLMASIN DİYE KALDIM

(BEST OF CERMEN HESABINDA MERTCANA YAZDIM TANIDIK DİYE OYUN BAŞLARINDA SİZİNKİLERLE ANLAŞMA YAPALIM VEYA YER VARSA KONUŞ BENİ DE ALIN BİRLİĞE BEN BURDA YAPAMIYORUM DİYE) ODA OLUMSUZ YANIT VERDİ BENDE TAMAM DEDİM

HAYDA BRE GELİNCE

HAYDA BRE SIRF 100 100 GİDEMEDİĞİ İÇİN İLK OLAY BASLANGICI YAPTI VE GERI DONUP HESAP SİLİCEM DEDİ SONRA DURDU BASKA HESABA GEÇTİ VE KENDİ EKİBİNİ AYIRDI

COLDBLACK

OYUN BASINDAN BELLİ KARARLARINA KARŞI VE STRATEJİLERE KARŞI OLDUĞUM İÇİN ANLAŞMAZLIK VARDI RED TEAMI YIKICAZ HEBA TİME DESTEK VERİCEZ FORZALARLA BERABER YÜRÜYECEĞİZ DEĞİP AYRILMALAR YARATTI FORZALAR ASKER KÖYÜNÜ UÇURUNCA BANA YAZDIK 1M DEFİN VARDI NİYE ATMADIN HAVA ATMASINI BİLİYORSUN DİYE DEDİM Kİ BEN BAŞKA YERİ SAVUNDUM O KADAR ADAMIN VE DEF HESABIN VAR BEN HERKESİ SAVUNACAK DEĞİLİM 100K DEF TOPLAMIŞSSINIZ TILSIM VERDİĞİNİZ ADAMLARIN DEFLERİ YOKMU ORAYA YIĞDINIZ DEFİ DEDİM OLAY PATLATI SONRADA REDLERLE ANLASTIK BEN CEMDEN MİMAR VE ASKER TILSIMI ALICAM KENDİ BİRLİĞİM KULLANICAK SİZE TILSIM YOK DEDİ VE 2-3 GUN SONRA HESAP SİLDİ EKİBİYLE GİTTİ VE O GİDER GİTMEZ REDLERDEN İLK SALDIRI GELDİ 40K ORDU VE ÇAKTIM BAŞKADA GELMEDİ

AMA NE HİKMETSE REDLERDE 2 HESAP ALDIĞINI VE REDLERE BİZİM DEF HESAPLARINI SÖYLEDİĞİNİ DUYDUM VE REDLER HER GECE DEF HESAPLARINI SIFIRLIYOR VEYA YIKIYOR DEF ÇEKMİYORUZ BİLE

(MALİ74) DEMİŞTİ OMURGASIZ OLMAYIN DİYE HAKLIYMIŞ

KAÇ YAŞINA GELMİŞ İNSANLAR FIRILDAK OLMUŞ BU OYUN EVET AMA HERKES KARAKTERİ İLE OYNAR OYUN İÇİN YANAR DÖNER FIRILDAK OLMAYA GEREK

RED TEAM OYUN BAŞINDA MESAJ ATIP ANLAŞMA YAPMAK İSTEDİĞİM VE WOW İÇİN DESTEK İSTEDİĞİM DOĞRUDUR AMA DÜŞMAN NEDENSE İÇERİDEYMİŞ

OYUN BAŞINDAN BELLİ DURUŞUNU BOZMAYAN VE HER KOŞULDA KARAKTERİYLE OYNAYAN (FORZAYI) TEBRİK EDERİM

RED TEAM DE NE OLURSA OLSUN ORDU BASIP DEF BASIP SAVAŞTA OLARAK SÜREKLİ ÖYLE VEYA BÖYLE ONLARI DA TEBRİK EDERİM

OYUN OLARAK KİMİ KIRIP HATA YAPTIKSAK ÖZÜRDİLERİZ COLDBALCK VE HAYDA BRE ALLAH OLDUĞUNUZ EKİPLERE VE BİRLİKLERE YARDIM ETSİN SÖYLENECEK ÇOK ŞEY VARDA GEREK YOK

HERKESE İYİ OYUNLAR SAYGILAR... (HEAVEN VOLKAN)