xKaNaKaN saldır ve savunma raporları

🔥 Vote your LOT2020 candidate 🔥
The voting phase ends, Sunday, March 1st at 23:59 GMT+1. ➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• "Valla mucopaul boş rapor atmaz köy yıkmadan rapor attığı görülmemiştir siz gibi rapor delisi değil o horoz misali :)))"

dedi başkanımız. yıkımlarda görürsünüz artık

İyi bilirim kendisini, dalgadan ziyade latifeydi hocam, bol kesimler ;)

• Ben normalde forumda izleyici olarak kalmayı tercih ederim, güncelleme başlıkları dışında çok fazla bi şey de okumayı sevmem. Her serverda ilk teklif kimden gelirse o birliğe dahil olup bir problem yaşamadığım sürece de oyun sonuna kadar o birlikle gitmeyi tercih eden biriyim. Bu serverda kısmetimiz xkanakan birliğiymiş. Ama başkanlarının server başından beri yazdıkları, birlik oyuncularına boş boş verdiği gazlar, çektiği içi boş ally mesajlardan ötürü artık midem bulandı. İki kelam etmek için girdim buraya. Merak etmeyin, konuyla alakalı olsun diye bir de rapor bırakıcam. :)

xmucopaul adlı hesaptan geçilen allyların genel teması şu şekilde;

Muco: "herkes multi hesap açsın ve o multi hesapları yağmalasın. Göreyim sizi aslanlarım.
    Ben: "adama bak göya başkan herkesi hileye teşvik ediyo, neyse naparsa yapsınlar ben bildiğim gibi oynarım."

Muco: "evet arkadaşlar herkes kahramanına saldırı gücü versin kimse hammadde vermesin kitap düşünce çevirirsiniz zaten herkes vahalara saldırtsın kahramanını ve kahramanlar kasılsın."
    İçimden ben hayıflanarak: "Yahu herkesin kendince bi oyun planı var, ben hammadde vermek istiyorum, pasif oynicam belki üretim aparcam sanane, neyse susalım şimdi mevzu çıkarmaya gerek yok."

Muco: "evet arkadaşlar hiç kimse korumayı uzatmıyo, birbirimize göçmen için hammadde yardımı yapıcaz korumalar kalkar kalkmaz. göreyim sizi aslanlarım."
    Yine ben içimden hayıflanarak: "yav ben uzatıcam korumayı, asker basmadım zaten pasif savunma hesabı oynicam, neden uzatmiyim korumayı yağmaya çıkmicam bişi yapmicam. Neyse susalım şimdi mesele çıkmasın.

Muco: "evet beyler 200 nüfus olmadan hammadde gönderilmiyomuş, herkes saçma sapan binalar bassın nüfusu 200'e çıkarsın, yarın herkesten hammadde istemeye başlicaz göçmenler için sırayla.
    Ben: "adamın kendi nüfusu 200 değil, bizi zorla 200 nüfusa çıkarttırıcak sırf hammaddelerimiz sömürebilmek için, neyse susalım da olay çıkmasın şimdi."

Muco: "evet arkadaşlar herkes şu şu koordinatlara hammadde göndersin göreyim sizi aslanlarım. (İlk verdiği koordinatlar kendi köyü bu arada xD)
    Ben: "..."

En komiği de milletten topladığı maddelerle bastığı göçmeni ve 80 küsür tokmakçısını kestirmiş dün. :D Rapor linkini mesajın en alt kısmına ekliyorum.

Benim hiç bi birlikle ya da oyuncuyla derdim yok. Ama Travian'da birlik başkanlığı böyle insanlara kaldıysa yazık günah, bildiğiniz 1 haftada midem bulandı şu ally mesajları okurken. Diğer birliklerin de bu birlikten daha kalifiye insanlar tarafından yönetildiğini düşünmüyorum gerçi, ama benim birinci elden şahit olduğum birlik bu oldu, paylaşmak istedim. Alternatif bi birlik bulur bulmaz ayrılıcam zaten. Oyun içi kimliğimi de sormayın, kendimi buradan hedef gösterecek değilim. Sevgiler, saygılar. =)

kXV9VLd

• Vay be 😄 hadi bu eleman ezelden beri böyle peki bunun yanında yer alanlara ne denir bilemedim..!

İşte bu bağımlılık nereden geliyor herkes onun üstüne tezler hazırlıyor.

• Tam bir Diktatör dikkat etmek lazım :D

• Yağmaya açsaydın köyünü sende :P