Göktürk Birlikleri | Saldırı & Savunma Raporları

• bunun acıklaması yemedimi aciklamasimi baskanım? S6 nın sefiri poseidon baskanım herxaman açık çek mevcuttur

ya sizin cürmünüz ne be ?

Ne sanıyosunuz kendinizi de karşımıza rakip çıkamaz kafasında yaşıyosunuz. Hayatındaki tek başarısı 350k tokmak basıp onu da dost bildiğin adamların wowuna vurmak mı seni böyle konuşturan hayırdır ?

Sende biraz yüz olsa buraya yazmaya utanırsın. Tutarlı ol biraz iki mesaj üstte adama tebrikler başkanım çekiyosun on dk sonra yemedi mi diyosun.

Post was edited 1 time, last by HuN: Alıntı ().

• ya sizin cürmünüz ne be ?

Ne sanıyosunuz kendinizi de karşımıza rakip çıkamaz kafasında yaşıyosunuz. Hayatındaki tek başarısı 350k tokmak basıp onu da dost bildiğin adamların wowuna vurmak mı seni böyle konuşturan hayırdır ?

Sende biraz yüz olsa buraya yazmaya utanırsın. Tutarlı ol biraz iki mesaj üstte adama tebrikler başkanım çekiyosun on dk sonra yemedi mi diyosun.

tebrık etmek erdemliktie haketti ve tebrık ettım bunla tutarsızlık ne alaka? Tebrık etmemle baska bir swye rakip olarak cagirmam mı sorun ? Onu da verdigi cevaba göre yazdım :) cürmü görmek bedava forumu takipte kalin :)

S2- CPT Areniel / S5-ESK / S3 Areniel / S6- Karaelmas / S6-Areniel

Post was edited 1 time, last by HuN: Alıntı ().

• tebrık etmek erdemliktie haketti ve tebrık ettım bunla tutarsızlık ne alaka? Tebrık etmemle baska bir swye rakip olarak cagirmam mı sorun ? Onu da verdigi cevaba göre yazdım :) cürmü görmek bedava forumu takipte kalin :)

söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

He kardeş sensin, sizsiniz.

• ya karakter ve sen aynı cumle şaşirtiyosum benı wptan söven insanın dediklerıne bak suan dusunuyorumda iyi ki yapmısım icinde senın gibi adamlar barındıranlara az bile olmus senın eski yaptiklarının herseyın bedeli icin az vile olmus icim rahattı şimdi kat kat rahatladi

Ben tavsıye de bulundum karar senin laf anlatmaya uğraşmam sana herkes kimin ne olduğunu biliyor sıkıntı yok o yüzden üçok a laf de etsek en azından savaştılar sen onu Bile yapamadın korkakça dostumuzda ordu basıp haince dost dediğin adamlara vurdun bu SERvar da Wow kuran kişiler unutulur ama senin karektersizligin unutulmaz hadı yol allll...

• Ben tavsıye de bulundum karar senin laf anlatmaya uğraşmam sana herkes kimin ne olduğunu biliyor sıkıntı yok o yüzden üçok a laf de etsek en azından savaştılar sen onu Bile yapamadın korkakça dostumuzda ordu basıp haince dost dediğin adamlara vurdun bu SERvar da Wow kuran kişiler unutulur ama senin karektersizligin unutulmaz hadı yol allll...

reklamın iyisi kötusu olmaz sen iste birdaha yaparım ;)

• tebrık etmek erdemliktie haketti ve tebrık ettım bunla tutarsızlık ne alaka? Tebrık etmemle baska bir swye rakip olarak cagirmam mı sorun ? Onu da verdigi cevaba göre yazdım :) cürmü görmek bedava forumu takipte kalin :)

Bu hesabı 2 kişi mi kullanıyorsunuz bu nasıl ikilemler kişiliğin daha oturmamış sanırım sen bi kalleslik yaptın ya GÖKTÜRK adına konuşmuyorum bak şuan kendı şahsım adıma konuşuyorum delikanlı gibi cıkmıcam karşına her gittiğin server da uyuyamayacaksın dorlion Hangi hesapta acaba dıye hergün bölgeni inceleyeceksın komşularından tek tek TEM alacaksın yanında saldırı oynatmayacaksın acaba Hangi gece Ferhat beni vuracak dıye bekleyeceksin😉 söz hiç beklemediğin bir hesaptan gece canını yakacağım bak söz sana 😉

• Bu hesabı 2 kişi mi kullanıyorsunuz bu nasıl ikilemler kişiliğin daha oturmamış sanırım sen bi kalleslik yaptın ya GÖKTÜRK adına konuşmuyorum bak şuan kendı şahsım adıma konuşuyorum delikanlı gibi cıkmıcam karşına her gittiğin server da uyuyamayacaksın dorlion Hangi hesapta acaba dıye hergün bölgeni inceleyeceksın komşularından tek tek TEM alacaksın yanında saldırı oynatmayacaksın acaba Hangi gece Ferhat beni vuracak dıye bekleyeceksin😉 söz hiç beklemediğin bir hesaptan gece canını yakacağım bak söz sana 😉

ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın hahaha aynen dedigin gibi anca fake nickle vurmaya calısirsin benım nıckım bellı istedigin hesapta istedigin nickle oyna vurmaya calısmak bedava ama benım yakınlarına sevmediklerim giremez

Post was edited 1 time, last by Gorz ().

• ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın hahaha aynen dedigin gibi anca fake nickle vurmaya calısirsin benım nıckım bellı istedigin hesapta istedigin nickle oyna vurmaya calısmak bedava ama benım yakınlarına sevmediklerim giremez

Vurmaya çalışmayacağım vuracağım hainlige hainlikle cevap verilir 🤣

Post was edited 1 time, last by Gorz ().

• Vurmaya çalışmayacağım vuracağım hainlige hainlikle cevap verilir

Sen zaten hainsin yabancılık cekmezsın olaya :) vur vur bakalım beklıyorum koordınatımı wptan yazıcam sana