Mit ronthattam el? Kicsinálnak

• Aranybogaram, szívemcsücske, kicsi kincsem.... hagyjuk inkább :D

Szerintem is hagyjuk amúgy ott a speeden a GOLD most mutasd meg te is ne itt arcoskodjál.:)

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Jajj drágaszágom, én már évek óta a Gold-ban vagyok... oda pedig nem kerül be vagy marad benn bárki ;)

Arcoskodni pedig nem szokásom, most is ôszinte segítô szándékkal voltam itt. (Ezzel pedig be is fejeztem ;) )

Segítettem is. Te mit tettél hozzá az ügyhöz, azon kívül, hogy egy olyan témában járatod a szád... izé ...fürge ujjacskáid, amirôl azt sem tudod eszik-e vagy isszák ?

• Örülök hogy sikerült azonnal megmutatni egy új játékosnak, hogy milyen szuper közösség van itt :S

Ó csodálatos időnk van!

Kék az ég,

tele a tár.

• Semmit nem rontunk el, csak van életünk. Ez a játék rég halott az újabb játékosok számára. Mint már leírtam több alkalommal is, ez az élettelenek játéka, akik ölik bele a lóvét és ebben élik a mindennapjaikat. Számolgatják a csapatok érkezéseit, másodpercre pontos hullámokat indítanak stb. Nincs ezzel semmi baj, csak nem lehet mit kezdeni, ha új vagy. Olyan mint az oGame. Pár hétig mentegetheted a csapataid, újra felhúzhatod a lerombolt épületeid, de úgy is jön valami élettelen kocka, akinek ez a játék a mindene :) Ez van. Vagy bekerülsz a top 1-2 klánba (amik között gerenctelen mód megy a szivatás, pl bejutnak a másikhoz és kémkednek, aztán adják a drótot...komplett discord meg skype szerverek vannak ezzel a céllal, összeugrasztják a vezetőséget és így oszlatnak fel kisebb klánokat akik törnének felfelé stb)

Mint mondotta, ha új játékos vagy ismerősök nélkül és nem vagy hajlandó pénzt költeni, felejtsd el ezt a játékot. Egy vagy két hét max és úgy is lenyomnak.

Költözz ki a térkép szélére amint megteheted és akkor talán húzhatod 3 hétig, aztán ott is lenyomnak majd :)

• Semmit nem rontunk el, csak van életünk. Ez a játék rég halott az újabb játékosok számára. Mint már leírtam több alkalommal is, ez az élettelenek játéka, akik ölik bele a lóvét és ebben élik a mindennapjaikat. Számolgatják a csapatok érkezéseit, másodpercre pontos hullámokat indítanak stb. Nincs ezzel semmi baj, csak nem lehet mit kezdeni, ha új vagy. Olyan mint az oGame. Pár hétig mentegetheted a csapataid, újra felhúzhatod a lerombolt épületeid, de úgy is jön valami élettelen kocka, akinek ez a játék a mindene :) Ez van. Vagy bekerülsz a top 1-2 klánba (amik között gerenctelen mód megy a szivatás, pl bejutnak a másikhoz és kémkednek, aztán adják a drótot...komplett discord meg skype szerverek vannak ezzel a céllal, összeugrasztják a vezetőséget és így oszlatnak fel kisebb klánokat akik törnének felfelé stb)

Mint mondotta, ha új játékos vagy ismerősök nélkül és nem vagy hajlandó pénzt költeni, felejtsd el ezt a játékot. Egy vagy két hét max és úgy is lenyomnak.

Költözz ki a térkép szélére amint megteheted és akkor talán húzhatod 3 hétig, aztán ott is lenyomnak majd :)

Szerintem tévhit azt állítani, hogy a top játékosoknak nincs élete. A valóság inkább az, hogy a legtöbb top accban minimum ketten játszanak, a heti TOP10 szokásos győztesei pedig legalább hárman de inkább négyen. Megfelelő időbeosztással nem kell (és nem is egészséges) hogy egy játék a teljes napodat elvigye. Ugyanez igaz a pénz költésre is: ha ketten-hárman birtokoljátok az accot, a költségek is megoszlanak. Gondolj úgy erre, mint egy hobby, akkor havonta néhány sör ára bele tud férni. (szintén tévhit az, hogy százezreket kell beleverni a játékba, hogy jó legyél)

A csapatok érkezésének számítása, másodpercre pontos hullám küldés (főleg az 50 aranyért megváltható wavebuilder megjelenése óta) nem annyira nagy cucc, az előbbihez valóban használni kell az agyadat, de szerintem ez nem olyan nagy baj egy stratégiai játékban. :)

𝖁𝖊𝖗𝖚𝖒, 𝖘𝖎𝖓𝖊 𝖒𝖊𝖓𝖉𝖆𝖙𝖎𝖔, 𝖈𝖊𝖗𝖙𝖚𝖒 𝖊𝖙 𝖛𝖊𝖗𝖎𝖘𝖘𝖎𝖒𝖚𝖒

𝕲𝕺𝕷𝕯 𝕵𝖚𝖌𝖌𝖊𝖗𝖓𝖆𝖚𝖙 𝕮𝖔.

• SZIA nekem is ilyen sorsom lett pedig top 6. Klánban voltam. Az R.G klán tagja név szerint öreg

Több klán;(taghoz is nézegetett..

top 6 klán, hát ez kb 5 éve jelentett utoljára rangot. Ennyi játékos mellett, 2 komoly klán szokott csak össze jönni. Van hogy csak 1. Én lobbizok már egy ideje itt hogy a klánok mérete dinamikusan igazodjon a szerveren játszók számához.

Codex vége:

Gyakorlatilag a 2 top klán azt csinál amit akar.

Ó csodálatos időnk van!

Kék az ég,

tele a tár.

• top 6 klán, hát ez kb 5 éve jelentett utoljára rangot. Ennyi játékos mellett, 2 komoly klán szokott csak össze jönni. Van hogy csak 1. Én lobbizok már egy ideje itt hogy a klánok mérete dinamikusan igazodjon a szerveren játszók számához.

Codex vége:

Gyakorlatilag a 2 top klán azt csinál amit akar.

A TSZ-t hagyjuk inkább.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)