💌 Zostań moją walentynką!

⭐ Advent Calendar giveaway ⭐

December! 🎁 Gift time!
Every day from December 1st to December 24th, starting at 10:00 AM (UTC+1), we'll be doing an 8-hour giveaway in Discord! Don't miss ➡️ today's surprise! ⬅️
How can you participate? Join us in the official Travian: Legends Discord server, accept the rules to unlock all the channels, head to the #advent-calendar channel, and seize your chance to win!
  • Valentine_Contest01.png

"Zostań moją walentynką ❤️

Dam Ci całe moje zboże...

Wyślę całe moje wojsko w obronie Twego honoru...
    Moi handlarze zapewnią Ci wszystko czego potrzebujesz...
    A mój zaufany rumak zawiezie Cię wszędzie gdzie tylko zechcesz...
    Podbiję dla Ciebie wszystkie wioski...
    Pokonam Twoich wszystkich wrogów...
    Moje serce bije tylko dla Ciebie...
    Moje życie dedykuję tylko Tobie, moja Kochana tylko...

Zostań moją walentynką!"

--

Drodzy gracze!

Istnieje bardzo stara tradycja w krainie Traviana: Jeśli ktoś zechce zaoferować pokój, musi wysłać gołębicę z gałązką oliwną, a jeśli chce wyrazić swoje uczucia, wysyła kartkę w kształcie serca <3

Dziś z przyjemnością ogłaszamy nasz tradycyjny konkurs kart walentynkowych!

Utwórz swoją kartę walentynkową i opublikuj ją w tym wątku do 13 lutego 2020 r. - 10:00 (GMT +1)!

Może być z dedykacją dla innego użytkownika Forum!

Kartka walentynkowa może mieć dowolną formę - krótkiego przesłania miłosnego od nieustraszonego Haeduana do pięknej rzymskiej bohaterki, pocztówki w kształcie serca lub nawet małego wideo - wszystko, co odzwierciedla 2 główne tematy naszego konkursu - Walentynki i Travian: Legends.

Najbardziej kreatywne kartki walentynkowe zdobędą Złoto.

Każdy gracz może wziąć udział w tym konkursie więcej niż jeden raz, ale może wygrać tylko jedną nagrodę.

Ogólne informacje na temat konkursu:

Data i godzina startu:

10 Lutego 2020 – 10:00 (GMT +1)

Data i godzina końca:

13 Lutego 2020 – 10:00 (GMT +1)

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w dniu:

14 Lutego 2020

Wybór zwycięzców przez:

Zespół Travian: Legends

Pierwsze miejsce:

150 Złotych Monet

Drugie i trzecie miejsce:
    100 Złotych Monet

Voucher na Złote Monety ważny tylko:

Na serwerach w domenie PL

Ważność vouchera do:

31 Grudnia 2020

Aby wygrać, należy:

Podać swój nick w grze oraz nazwę serwera,

na którym się gra w momencie udzielania odpowiedzi.

Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko w jednej społeczności.

Pamiętajcie proszę, że nie możecie w konkursie używać treści, które są objęte prawem autorskim.

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

Post was edited 1 time, last by Glacier ().

• Dzisiaj mamy walentynki - dzień chłopaka i dziewczynki. Takich, co to się kochają no i sobie tez ufają. Dają sobie dziś prezenty, mówiąc przy tym - to Walenty. Potem spacer w parku krótki, jakieś piwo, trochę wódki. Aby lepiej się gadało no i miłość wyznawało. Jakieś kwiaty a wieczorem marsz do chaty. A w chałupie, w pokoiku kolacyjka przy stoliku. Romantyczna oczywiście tak, że czułość w sercu ściśnie. Potem po 12 w nocy, 2 poduszki 1 kocyk. Jakieś buzi, przytulanka - to dopiero jest sielanka. Chyba, że ktoś nie ma damy, wtedy dzień jest przerypany.

Dziewczyna troche pomogła z walentyką :)

http://prnt.sc/r04q8c

• Mistrzu proszę o udowodnienie, że wskazane prace są wykonane przez Ciebie - w innym przypadku nie będą mogły brać udział w konkursie.

Kartka obok z napisem "Mistrzu" wystarczy w zupełności - dziękuje za udział w konkursie!

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Witam !

Ja swojej walentynki nie mogę oddać tylko jednej kobiecie spotkanej przeze mnie na tej wspaniałej społeczności.

Dlatego swoją walentynkę przekazuje WSZYSTKIM dziewczynom, które zaszczyt miałem poznać <3

Walentynka konkursowa w formie, krótkiego filmiku dla najlepszych koleżanek w świecie internetowym :D <3

• Przypominam, że zgłoszenia zbieramy do jutra do godziny 10:00 :)

Zachęcam do wzięcia udziału :)

glacier.png

• Witajcie,

Zwycięzcą konkursu walentynkowego został Tyrus !

Serdecznie gratuluję!

Nagroda zostanie przekazana przez wiadomość prywatną.

Drugiego oraz trzeciego miejsca nie przyznano.

Pozdrawiam serdecznie,

Glacier

glacier.png