ANKET: Yeni oyun dünyaları kurgusu

• Çok beğendim, umarım travian böyle bir yeniliğe gider de oyunu oynayan kalmaz.. İnsanların bu oyunu bırakması lazım (bırakabilenlerin), çok zaman harciyor bağımlılık yaptı kurtulamadık. Başladın mı bırakamıyorsun, Civilization oynayan var ise sanki onun günlere yayılmış hali gibi travian, bitmiyor.

Bir çok kez bende denedim bırakmayı, ama bırakınca aklın kalıyor, devam edince bırakmak istiyorsun değişik bir şey bu oyunun psikolojisi eğer bırakacak kişi tam anlamıyla bırakmak istiyorsa buna bu oyuna dahil herşeyi de eklemek zorunda , forumu ve bu oyunu hatırlatan herşeyi ama çok zor ..

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

nJNX9a.gif

• sevgili odin bir öneride bulunmak isterim şu nickename işine bir çare bulun...

Bazı arkadaşlar isimleriyle markalaştı bunu gören kurnaz oyuncula yeni server de hemen o isimle hesap açıyor böylelikle gerçek kişi kendi nickname ile hesap açmak istediğinde açamıyor bir maile bir nickname tüm server'lerde geçerli olsun örneğin ben nakarat nickname ile bir hesap açtım ve tüm server'larda aynı isimle açabileyim çakma nakarat olmasın...

Böyle bir imkan eminim nickname leri çok daha değerli kılacak ve kişi artık ismi için de savaşacak...

• yeri burası değil ama 1 haftadır bekliyoruz

HaYaTdaN BekLEnTİM YoK kİ OyuNDaN OlsUN......

• Merhaba,

Henüz Türkçe versiyon bulunmuyor fakat İngilizce olarak buradan okuyabilirsiniz.

takibi bizim beklediğimiz güncelleme bu değil.

Binalar ile ilgili tek bir değişilik yok.

Travian yönetimini protesto için burada söz veriyorum,

şimdi emeğime yazık olmasın diyerek bırakmıyorum ancak server bitince bir daha bu oyunu oynamayacağım.

• takibi bizim beklediğimiz güncelleme bu değil.

Binalar ile ilgili tek bir değişilik yok.

Travian yönetimini protesto için burada söz veriyorum,

şimdi emeğime yazık olmasın diyerek bırakmıyorum ancak server bitince bir daha bu oyunu oynamayacağım.

Bu konuda kapsamlı bir anket yapılması planlanıyor. Bu ankette detayları olarak yorumlarınızı bir kez daha alacağız.

• sevgili odin bir öneride bulunmak isterim şu nickename işine bir çare bulun...

Bazı arkadaşlar isimleriyle markalaştı bunu gören kurnaz oyuncula yeni server de hemen o isimle hesap açıyor böylelikle gerçek kişi kendi nickname ile hesap açmak istediğinde açamıyor bir maile bir nickname tüm server'lerde geçerli olsun örneğin ben nakarat nickname ile bir hesap açtım ve tüm server'larda aynı isimle açabileyim çakma nakarat olmasın...

Böyle bir imkan eminim nickname leri çok daha değerli kılacak ve kişi artık ismi için de savaşacak...

Aynen bence de gelsin. Nick kiralama olsun hatta 500 altina nick kiralayalim mesela. Boyle garip varliklar da gidip size para kazandirsin.

Hep iste hep iste olmaz sonucta, boyle insanlardan durduk yere para kazanma imkaniniz varken kullanin

• Anket bittiğinde arayüzün değişmesi ne kadar süre alacak ?

Değiştirmeyecekler ki :)

Etrafımızdaki hapishane duvarlarını yıkıp özgürlüğe koştuğumuzda aslında daha büyük bir hapishanenin geniş bahçesine doğru koşuyoruz.

• Anket hikaye. Aynı şeyleri sorup sorup durmuşlar. Söve söve bitirdim anketi. Bi şey olacağını da sanmıyorum.

"I always have a plan."

By Button & ThaPai & TVS & hasankbr79 & ziyag & SATIROGLU