ANKET: Yeni oyun dünyaları kurgusu

• Sevgili topluluk,

Son birkaç ay içinde, sizden tüm oyun dünyalarında tüm dillerin mevcut olması için bazı geri bildirimler ve talepler aldık. Oyun Merkezi ile birlikte, bu talebin olası fizibilitesini değerlendirmeye başladık ve teknik olarak yapılabileceği sonucuna vardık. Fakat ortada bir "ama" var.

Tüm oyun dünyalarında tüm dilleri kullanabilmek için, oyun dünyalarının yapısını biraz değiştirmemiz gerekecek.

Sahip olduğumuz ilk fikir, ki nihai fikir DEĞİL, League of Legends gibi diğer oyunların sunucularla aynı yaklaşımını kullanmaktır. Bölgenin Avrupa, Asya, Amerika gibi bir ada sahip olabileceği bölgesel sunuculara sahip olmak (yine de her dilin mevcut olacağı tüm sunucularda).

Bunun için çeşitli artıları ve eksileri olduğunu biliyoruz. Ve zaten bir liste hazırlamaya başladık.

ARTILARI

• Oyun dünyaları daha kalabalık olacak
    • Oyun dünyası çeşitleri içinde daha fazla varyasyon olasılığı olacak
    • Oyun dünyaları daha sık başlayacak
    • Yeni uluslararası arkadaşlar edinmek daha kolay olacak
    • Oyun deneyimi daha heyecanlı olacak

EKSİLERİ

• Favori oyun dünyası adınız / numaranız artık orada olmayacağından ulusal kimliği kaybetme hissi olabilir
    • Arkadaşınızın hangi oyun dünyasında oynamaya başlayacağını bilmiyorsanız, birlik oluşturmakta bazı zorluklar olabilir
    • Turnuvanın da farklı bir düzene sahip olması gerekecek
    • Bazı gelenekler kaybolabilir

Bu yeni oyun dünyası kurgusu hakkında daha aktif olarak düşünmeye başlamadan önce görüşlerinizi duymak istiyoruz, bu yüzden bugün tüm topluluklarda bir geri bildirim anketi açıyoruz.

Daha iyi karar vermemize yardımcı olmak istiyorsanız, ankette oy vermenin yanı sıra oyunuzun nedenini de bu konunun yorumlarında belirtmeniz önemlidir.

Lütfen arkadaşlarınızdan da ankete katılmalarını isteyin,

Yardımınız için teşekkürler,

Travian: Legends Ekibiniz

• ANKET: Yukarıda açıklandığı gibi oyun dünyalarında böyle bir değişiklik olasılığı hakkında ne hissediyorsunuz? 151

1. Çok beğendim (56) 37%
    2. Biraz beğendim (23) 15%
    3. Hiç beğenmedim (58) 38%
    4. Benim için aynı (14) 9%

.

• Biraz beğendim.

Düşünce ve artıları son derece yerinde buldum.

Bizim için eksilerine şunu eklemek gerek;

Avrupalı dostlarımızla oynadığımızda bize daha fazla altın maliyeti getirecek. Travian daha fazla kazanacak, biz daha fazla para harcamak zorunda kalacağız. Avrupalı dostlarımıza karşı maddi yönden yine ezileceğiz. Yalnız bizi yine kandırırsınız siz. Hadi yine iyisiniz. :)

"I always have a plan."

By Button & ThaPai & TVS & hasankbr79 & ziyag & SATIROGLU

• aklıma rusların oynadığı tr 3x geldi beğenmedim turnuvaların mantığı kalmaz ayrıca bu işin sonu tek oyun dünyasına gider belli başlı oyuncular hakimiyet kurdumu başda çok olan kişi sayısı hızla düşer bir süre sonra 100-200 kişinin oynadığı oyuna döner

HaYaTdaN BekLEnTİM YoK kİ OyuNDaN OlsUN......

• Travian daha çok para kazanmanın peşinde yine.Zaten her yıl turnuva düzenleniyor bu tür bir oluşum gereksiz olur.Turnuva haricinde buna benzer ayrı oluşum yapılabilir ama bu yüzden ülkelerin sunucularını tek bir kıtada toplamak saçma geldi bana.Herkes kendi ülkesinde oynamaktan memnun , zaten uluslararası serverler mevcut , dost edinmek isteyen oradan da edinebilir diye düşünüyorum.Siz her yenilik yaptığınızda biz eskisini özlüyoruz bunu da unutmamak gerek.Radikal değişiklikler traviana iyi gelmiyor , gelmeyecek de.Hala bunu anlayamayan oyuncu arkadaşlarımız mevcut gördüğüm kadarıyla.

Etrafımızdaki hapishane duvarlarını yıkıp özgürlüğe koştuğumuzda aslında daha büyük bir hapishanenin geniş bahçesine doğru koşuyoruz.

Post was edited 1 time, last by Fbenes1907 ().

• Travian daha çok para kazanmanın peşinde yine.Zaten her yıl turnuva düzenleniyor bu tür bir oluşum gereksiz olur.Turnuva haricinde buna benzer ayrı oluşum yapılabilir ama bu yüzden ülkelerin sunucularını tek bir kıtada toplamak saçma geldi bana.Herkes kendi ülkesinde oynamaktan memnun , zaten uluslararası serverler mevcut dost edinmek isteyen oradan da edinebilir diye düşünüyorum.Siz her yenilik yaptığınızda biz eskisini özlüyoruz bunu da unutmamak gerek.Radikal değişiklikler traviana iyi gelmiyor , gelmeyecek de.Hala bunu anlayamayan oyuncu arkadaşlarımız mevcut gördüğüm kadarıyla.

+

• selam ve sevgı ıle

bu asamada hoş tabıkı .........

multı olayı nasıl onlenır bır onerımvar ...

oyuna ısteyen dıledıgınce hesapla baslasın koruma kalkdıgında ıse sadece 100 altın yatıranlar devam ede bılsın ....bakalım kac multı acıla bılecek :)))

sakın her kezın altın almaay gucu yetmes demeyın cıddı oynayan herkes bılırkı altınsız travıan hıc bır sekılde oynanmaz yada herkes altınsız oynasın gırısde 200 altın yatırın butun hesaplar plas olsun bakalım kac kısı multı ıcın 200 altın feda edecek :)

• Travian daha çok para kazanmanın peşinde yine.Zaten her yıl turnuva düzenleniyor bu tür bir oluşum gereksiz olur.Turnuva haricinde buna benzer ayrı oluşum yapılabilir ama bu yüzden ülkelerin sunucularını tek bir kıtada toplamak saçma geldi bana.Herkes kendi ülkesinde oynamaktan memnun , zaten uluslararası serverler mevcut dost edinmek isteyen oradan da edinebilir diye düşünüyorum.Siz her yenilik yaptığınızda biz eskisini özlüyoruz bunu da unutmamak gerek.Radikal değişiklikler traviana iyi gelmiyor , gelmeyecek de.Hala bunu anlayamayan oyuncu arkadaşlarımız mevcut gördüğüm kadarıyla.

• .

Sizden ricam bir Germen köyüne girin içeriyi açın ve 5-10 dakika köydeki binalara bakın.. sonra çıkıp tekrar girin binaları bulabilecekmisiniz.. Gözlerim bozuldu aynı renk tonu içerisinde birbirine benzer binaları aramaktan...
    Travian öncelikle var olan oyun dünyalarını geliştirsin.. İttifak sayısı 3 Birlikle sınırlı ama wowdaki defler bakıyorsunuz normal serverde 3-5m def çıkıyor, 3 X de 65-70 m def çıkıyor nasıl oluyor bu ittifaktaki tüm birlikler herköyden defans bassa bu rakamı yakalamak mümkün değil.? yine Multi sorunu dolu dizgin devam ediyor servelerde Multi hesapsız oynayan oyuncu %10 ya var ya yok... Bunu önleyecek yol yöntemleri geliştirin.. Sonra dil,sorunu çözülür..

DREAM
    ''Cesaretiniz varsa tüm rüyalarınız gerçek olabilir.''

• Odin boş işlerle uğraşıyorsunuz

Öncelikle mesajlarımıza cevap verin ve bu 4.5 sürüm saçmalığına çözüm bulun grafik ve görseller saçma sapan kaç yıllık oyunculara oyunu bıraktırıyorsunuz bu kadar tepki olmasına rağmen çözüm peşinde koşmak yerine gidip başka konular için anket yapıyorsunuz

kendinize çeki düzen verin travian a çeki düzen verin

• Serverin bitmesini resmen 4 gözle bekliyorum.

Emeğime yazık yoksa şu rezil güncelleme geldiği anda bırakmıştım.

kafamda şimdiden bitmiş olan travian server bittiğinde tamamen biteceği için ne yaparsanız yapın umurumda değil.

• Serverin bitmesini resmen 4 gözle bekliyorum.

Emeğime yazık yoksa şu rezil güncelleme geldiği anda bırakmıştım.

kafamda şimdiden bitmiş olan travian server bittiğinde tamamen biteceği için ne yaparsanız yapın umurumda değil.

Sanırım ben de bırakmayı deneyeceğim , oyuncular ne derse desinler dinleyen yok zaten :)

Etrafımızdaki hapishane duvarlarını yıkıp özgürlüğe koştuğumuzda aslında daha büyük bir hapishanenin geniş bahçesine doğru koşuyoruz.

• Hiç beğenmedim. Yabancılarla server birleşince euroyla falan alacağız altını herhalde. Anlaşılan bize travianı bırakma yolu gözüktü.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ