EFSANE BİRLİKLERİ OLARAK(kuzey bati)dayiz

• GhostOfUnique seni hatırladım ...geçen 3x de server başı yan köylerimizi yağmalıyordun hatta birkaç yan köyümüzü de yıkmıştın ..serverın ilerleyen zamanlarında senin yan köy yıkımlarına karşılık verdiğimizde ağladın ilk önce köy isimlerini ve profilini küfürlü mesajlarla donattın sonrası birlikçe ağlayarak hesap sildiniz ..unutmadık seni GhostOfUnique kalbimizdesin

Post was edited 2 times, last by Gorz ().

• Evet Arkadaşlar bizde -/+ ya geliyoruz herkese şimdiden başarılar MARDİNLİ SAMET BEKLE BEN GELİYORUM 🙈🙈🙈

KARDESIM TIRT BUNLAR OYUNCULARIN COGU EMBESIL HELE 4 TANE VAR 2 GUNDUR KOY REISLEMEYE CALISYORLAR BECEREMIYORLAR MERKEZ SIFIRLAMALARI DERSEN AKILLARA ZARAR HE BIRDE TEK BASINA VE BIRLIKSIZ HICBIR DEF YARDIMI OLMAYAN BIR HESAP CAPSIZLARIN REISLEYEMEDIGI:)TILSIM BILE ALAMADILAR BURUNLARININ DIBINDE YANI ANLAYACAGIN RED TEAM BUNLARA BILDIGIN FANTEZI YAPAR SENDE YUKLEN VARSA BIRKAC EGOSUZ IYI OYUNCULARI VARDIR.

• GhostOfUnique seni hatırladım ...geçen 3x de server başı yan köylerimizi yağmalıyordun hatta birkaç yan köyümüzü de yıkmıştın ..serverın ilerleyen zamanlarında senin yan köy yıkımlarına karşılık verdiğimizde ağladın ilk önce köy isimlerini ve profilini küfürlü mesajlarla donattın sonrası birlikçe ağlayarak hesap sildiniz ..unutmadık seni GhostOfUnique kalbimizdesin

Sorunluya bak hele ;) asıl yan köy yıkımları yapan sizdiniz kaç kez gördük ;) e tabi biz sizin def hesaplarınızı yıkıp yağmaladıkça yancı olduk demi :) nerde terminatör abin ?? Kurtarsın seni ;)

efsane sadece 10-15 kişilik bencil kendini beğenmiş bir topluluktur geriye kalan tüm oyuncuları umrunda değildir hiç olmamıştır kullanılıyordur