TS1 [21.02.2020...] Raporty wojenne.

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
  • Ktoś tu ładnie się obsrał. Wytarł już pianę z ust? Współczuję lalce grania z gwiazdeczkami, to nigdy nie wychodzi na dobre dla sojuszu. Wytłumaczyli Ci koledzy i koleżanki czemu taką księżniczkę jak Ty atakowaliśmy? Czy dalej tego nie ogarniasz? Blokada w mózgu? tak czy owak cel został osiągnięty, chociaż spodziewaliśmy się napad złości u Timat a nie u jej psa ;)

Wszystkie offy na te deffówki (nie ekówki) były wysyłane na rzeź, wiedzieliśmy że je w końcu... złapiecie, bo jakby inaczej?

ztsoso

• Z tego co widzę, to Tobie aktualnie skoczyło ciśnienie, że przyleciałeś Adama na FG wyzywać. ;)

"Obsrał się?" - Wy skończyliście ataki po tym jak jednej nocy wyłapane zostały oba pociągi. Także kto się "obsrał"?

Ponadto przypominam iż potrafiliście zaatakować nasze konto dopiero w okresie cudakowania, uważasz iż to świadczy o akcie odwagi?

Dziecinada. Peace.

• Uwierz mi że nie przejmuje mnie to co jakiś random wypisuje w gierce, ciekawe czy miałby odwagę wyzywać nas na żywo? :)

Być może nie było już offów, i cud offów, nie pomyślałaś o tym? Dalej nie rozkminiliście czemu Wam atakowaliśmy w trakcie cudowania deffówki? xD

Odwaga? Non stop beczałaś na spamie że CIę tylko fejkujemy, wiedzieliśmy z wielu źródeł że siebie deffisz, po co mieliśmy Ciebie atakować? To by była głupota, a nie odwaga pani koordynatorko off.

• Uwierz mi że nie przejmuje mnie to co jakiś random wypisuje w gierce, ciekawe czy miałby odwagę wyzywać nas na żywo? :)

Być może nie było już offów, i cud offów, nie pomyślałaś o tym? Dalej nie rozkminiliście czemu Wam atakowaliśmy w trakcie cudowania deffówki? xD

Odwaga? Non stop beczałaś na spamie że CIę tylko fejkujemy, wiedzieliśmy z wielu źródeł że siebie deffisz, po co mieliśmy Ciebie atakować? To by była głupota, a nie odwaga pani koordynatorko off.

Z tego co widziałam OFFy były, w końcu Szwejk wpadał po 400 katas na osadę 4 popa, czy ile tam miała ta na ET. ;)

Naucz się czytać ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałam, że nie wiem czemu nas atakowaliście w trakcie cudakowania. To, że zamiast spojrzeć na punkty def, uwierzyliście w płacze Lalki, że sami tylko siebie defimy, to już jest Wasz błąd. ;) Def był zawsze tam gdzie Jadzia wyznaczyła.

• wiedzieliśmy z wielu źródeł że siebie deffisz, po co mieliśmy Ciebie atakować? To by była głupota, a nie odwaga pani koordynatorko off.

Hahaha akurat wczoraj rozmawialem z Grootem przez telefon na ten temat..:D Posluchaj prawda jest taka ze Lalka nam tym wielka przysluge oddala, moze 2 razy( Po kłótni z Lalka) obstawilismy swoje PFy czy siebie. chyba ze koordynator typowal mozliwosc walniecia w nie. Praktycznie kazda akcje szedl deff a KP i stolica staly puste az sie dziwie ze zaden nie wpadl na pomysl zeby po atakach zeskanowac :D Reasumujac chociaz raz brednie Lalki sie do czegos przydaly a my nie dementowalismy tego bo do konca serwera nawet sie nam cala Wasza koalicja bala PFy atakowac xDDD

• Tchorzostwem to jest latanie 2 sojuszami na 1 konto i to jeszcze po ekowkach fejkujac po 20 osad w trakcie cudowania :P T

Wiem Mirka ze Cie boli xD hehehe teraz spokojnie sobie pospie a Ty sobie polataj po pustych osadach ;)

Bo wiadomo brak Ci odwagi i Tobie podobnym zeby honorowo rozbic sie o cudaka :P

Mnie nic nie boli, jestem całkiem zdrowa, a Wasze osady nigdy nie były puste. Ty nie broniłeś cudaka tylko siebie, a ja chciałam się rozbić o Twój deff, bo w tego Waszego cudaka to żal atakować. Ty jednak stchórzyłeś i taka jest prawda.

Uśmiech jest jak magia nic nie kosztuje, a potrafi zdziałać cuda:love:

• Mnie nic nie boli, jestem całkiem zdrowa, a Wasze osady nigdy nie były puste. Ty nie broniłeś cudaka tylko siebie, a ja chciałam się rozbić o Twój deff, bo w tego Waszego cudaka to żal atakować. Ty jednak stchórzyłeś i taka jest prawda.

Jesli Ci pokaze raporty z obrony cudu, przeprosisz za swoje klamstwa?

Pisalem wiele razy ze mielismy tak blisko ze moglismy rotowac deffem jak chcielismy cos kolo 45 minut JD a fala 1h i 20 minut jakos.. a Wasi dowodzacy przez dlugi czas nie wpadli na to zeby fejkowac nas i cudaka w tym samym czasie xD

Mam tego sporo to z tego jednego ataku tej najwiekszej katasowki ;) Spodziewalismy sie "docinek" od ludzi Twojego pokroju wiec jak widzisz sie zabezpieczylismy ;)

Pozdro:P

• Tak jak i atakujacy ;) Poza tym co Ty tam mozesz wiedziec jak Ciebie nie bylo na tym czacie:P a na discordzie mnie nie ma od jakiegos czasu bo mnie Lalka wyrzucila ;(

Ale ja byłam i cytowałam Ci Twoje wyzwiska na jzk, bo mi się to strasznie nie podobało, a Ty mnie wywaliłeś z czatu. Powiem Ci, że zachowałeś się wtedy skandalicznie. Więc kto wtedy narobił w pory Ty czy atakujący Was.

Tak to prawda na fazie uzylem troche wulgaryzmow, ale czy Ty nie obrzucales błotem EL Comediante?:D Roznica miedzy nami jest taka ze ja zostalem do konca a Ty sie skasowales :P Ja na fazie uzylem niepotzebnie wulgaryzmow a Ty jak ten wąż wiadomo po cichu i z ukrycia. Koncze temat bo sie staje nudny juz ;)

Co ma wspólnego dogranie serwera do końca z wyzwiskami, którymi obrzucałeś atakujących z jzk. Powiem Ci tylko, że człowiek o tak słabych nerwach nie powinien grać w tę grę. Wg mnie lepszy ten co się skasuje niż ten co wyzywa, bo cóż tym chciałeś udowodnić?

• Zarzucanie że konto NieWartoByło dbało tylko i wyłącznie o własny tyłek jest nie fair w tym momencie

Przejrzyjcie rapki z FG i widać że pomagali w sojuszu to że też bronili siebie no cóż nie dziwi mnie

Mnie ciekawi czy w innych sojuszach główne konta deff nie byłyby tak samo bronione jak to konto.

Śmieszne są te zarzuty w obecnej chwili !!

A w tygodniowych choćby topkach było widać że deff z tego konta stał nie tylko u nich samych ;)

Ciekawe czy Ci co tak teraz najeżdżają dali by sobie zerować czy przejmować deffówki stratę nie ważnego eko które daje surę można przeboleć ale stratę wiochy produkującej cały serwer 24/7 deff to już bolesna strata nie tylko dla konta ale też dla sojuszu ;):saint:

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa

• Ja nikogo nie oskarżam, chciałam tylko Adasiowi wytknąć jego tchórzostwo, bo lekką ręką zarzucał to innym, a sam okazał się tchórzem na koniec. Wasz deff z pewnością stał na cudaku, bo mieliście go dużo ale wytłumacz mi na czym ta rotacja polegała, bo ataki były zarówno na cudaczne konto i na Was jednocześnie.

• Ja nikogo nie oskarżam, chciałam tylko Adasiowi wytknąć jego tchórzostwo, bo lekką ręką zarzucał to innym, a sam okazał się tchórzem na koniec. Wasz deff z pewnością stał na cudaku, bo mieliście go dużo ale wytłumacz mi na czym ta rotacja polegała, bo ataki były zarówno na cudaczne konto i na Was jednocześnie.

Katasówki na cudaka wchodziły w zupełnie innych godzinach niż wchodziły na nas akcje JZK czy AA. Na wszystkich wjazdach katasówek stał nasz def na cudaku.

Zresztą nie rozumiem w ogóle tego typu zarzutów, nawet gdybyśmy postawili tyle co średnie konto stawiało na cudaku czyli ok 200k, to i tak zostałoby nam w osadach 2mln i to chyba nie sprawa kogoś z AA czy JZK czy stało ono na cudzie czy byliśmy w stanie to przestawić gdzie indziej.

@EDIT

Ponadto nie wiem o jakim tchórzostwie mówisz, nasze pierwsze defówki trzymały po 150k - 200k defa, bo na 32 osadach były robione falangi, a na 17 z nich były robione JDki. Oczywiście, że ich obrona była ważna, skoro latały na nie 2 pociągi JZK i potem AA. Rozumiem, że Ty dałabyś sobie odparować ponad 2mln defa i patrzyła na spokojnie jak znika, a potem znikają kolejne konta def, które też spokojnie na to patrzą.

hi-Res-No-Bg39.png

NieWartoByło

***** Travian Team <X

Post was edited 2 times, last by Nyc ().

To juz Ci Nyc wytlumaczyla, a tchorzostwo to w 2 sojusze atakowac 1 konto w okresie cudowania :D A i tak zescie zostali polapani pieknie :D Pare wiosek odparowalo troche deffa tez ale wy nie wiecie ktore byly juz puste a ktore pelne deffa, szczerze mowiac na calej tej wojnie wyszlismy bardzo dobrze') Tylko te nocki meczace swoje zrobilismy teraz trzeba odpoczac i zajac sie sprawami w prawdziwym życiu, temat moich wyzwisk jzu dawno wyjasnilem, rozumiem ze to taka zmiana tematu ale wymysl cos nowego :D

• No cóż, zapewne inaczej rozumiemy termin tchórzostwo. Ja nigdy nie uciekałam przed atakami na wakacje to raz, a dwa Adam dał taki popis tchórzostwa jak zobaczył czerwone mieczyki, że wiele osób było chyba zszokowanych jego zachowaniem nie tylko ja.

• Adam wyjaśnił swoje zachowanie, zresztą z tego co pamiętam, przeprosił na forum. Mnie w to nie mieszajcie, a pisząc o tchórzostwie Adama, również piszesz o moim.

Jeśli dla Ciebie przejawem tchórzostwa jest pójście na wakacje, wiedząc, że serwer jest przegrany, a większość kont siedzi na wakacjach/jest bez defa/jest nieaktywna, by odpocząć 3 czy 4 dni przed eMŚ, to rzeczywiście mamy na ten temat zupełnie inne pojęcie. Mnie jakoś osobiście skończyło bawić siedzenie codziennie nocek, na nic nie znaczącym serwerze, bo mam inne rzeczy do robienia. Rozumiem iż ubolewasz nad tym, bo jeszcze chciałaś sobie polatać, ale wydaje mi się, że na tym serwerze jest wiele więcej kont niż nasze jedno, mam nadzieję, że jakieś inne sprosta Twoim wymaganiom i będziesz mogła tam zaliczyć dzwona.

• No cóż, zapewne inaczej rozumiemy termin tchórzostwo. Ja nigdy nie uciekałam przed atakami na wakacje to raz, a dwa Adam dał taki popis tchórzostwa jak zobaczył czerwone mieczyki, że wiele osób było chyba zszokowanych jego zachowaniem nie tylko ja.

Jaki dalem popis? Popis byl taki ze niepotrzebnie uzylem wulgaryzmow ale pozniej siedzielismy we trojke i lapalismy Was az milo, za to Ty i Tobie podobni po wielu dzwonach stwierdziliscie ze nie dacie rady i trzeba latac po eko:D no to ja stwierdzilem ze swoje zrobilem i ide na wakacje:P Czego nie rozumiesz:D

że jakieś inne sprosta Twoim wymaganiom i będziesz mogła tam zaliczyć dzwona.

Ciekawe czym tego dzwona, jak u nas wydzwonila wszystko:P moze kulkami sie gdzies podpinac ewentualnie:D

• To jeszcze dodam coś od siebie padają zarzuty tchórzostwa wobec Adasia i Nyc i kto tam jeszcze gra na koncie

Jakoś nikt nie zarzuca (sorry to nie jest żadna wycieczka osobista żeby nie było ) tchórzostwa sojuszowi WR który cały ponoć na wakacjach ;):P

Takie zarzuty jednak trącą hipokryzją :D:D:D:saint:

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa

• Ciekawe czym tego dzwona, jak u nas wydzwonila wszystko:P moze kulkami sie gdzies podpinac ewentualnie:D

Widzisz Adaś jak Ty mało wiesz, a że się łapie dzwony to chyba normalne.Ten nie łapie, kto nie lata i ogląda sobie swoje wojsko jeśli go ma. Jednak wojska na drugi serwer nie weźmiesz, a jeśli włączyłeś wakacje to przyjdzie Ci go zabrać ze sobą.

Nyc, ja mam do pogadania z Adasiem nie z Tobą, bo Adaś mi podskakiwał jak nie powiem kto, a teraz jego słowa bardzo do niego pasują.

Post was edited 1 time, last by kosin ().

• Widzisz Adaś jak Ty mało wiesz, a że się łapie dzwony to chyba normalne.Ten nie łapie, kto nie lata i ogląda sobie swoje wojsko jeśli go ma. jednak wojska na drugi serwer nie weźmiesz, a jeśli włączyłeś wakacje to przyjdzie Ci go zabrać ze sobą.

Nyc, ja mam do pogadania z Adasiem nie z Tobą, bo Adaś mi podskakiwał jak nie powiem kto, a teraz jego słowa bardzo do niego pasują.

Alez Cie bolą te wakacje co ? :D Hehehe moje konto moja sprawa co z nim robie:P wojska wytracilem tyle ile mi pasowalo:P Powinnas sie cieszyc ze zdazylas jeszcze wydzwonic u nas. Wybacz ale nie usmiecha mi sie siedzenie po nocy na koncie, troche tych nocek zarwalem, wystarczy ;)

a mam do pogadania z Adasiem nie z Tobą, bo Adaś mi podskakiwał jak nie powiem kto, a teraz jego słowa bardzo do niego pasują.

Masz moj Skype:P Telefon tez Ci moge dac jak cos:P

#Bosak2020

• Adam ja się zastanawiam ile czasu po serwerze będziesz potrzebował na posprzątanie wszystkich swoich zapłakanych chusteczek z pokoju, bijesz na tym serwerze rekordy. Wcześniej myślałem że ktoś inny jest Top 1, od jakiegoś czasu tylko Ty się tak "wybijasz". Odpuść już sobie serio, widziałeś jak Cię ludzie potraktowali na spamie na skype.. i to wcale nie było samo jzk czy tam aa, jesteś po prostu żałosny i za bardzo ślepy żeby to dostrzec.