TS1 [21.02.2020...] Raporty wojenne.

• O radziecki kundel radośnie merdający ogonem i lajkujący wszystko jak leci swojej nowej Pani, choć nie ma pojęcia jak było udowadniając to każdym postem we wszystkich działach :D

Grubo widzę. Mocne słowa.

Szambo wybija

KomodorSquN [ LWY] [Anarchy]

WielebnyMasta [nie pamiętam :D ]

1/2 NasSomDwóch [Anarchy]

złyPan [nie pamiętam :D ]

złyGal [nie pamiętam :D ]

Fafiperła

Siewca Zła [DGB]

Nieznajomy [nie pamiętam :D ]

SzponyDemony [nie pamiętam :D ]

1/2 Legendarni [JZK]

Zen Tzu [ OFF]

1/4 Los Bagietos [JZK]

1/4 Power Rangers[JZK]

• 1kk pkt def na wejście planów i teraz ponad 4kk nabitych głównie przy bronieniu własnego konta :D piękne potwierdzenie egoistycznej gry i obstawiania i bronienia głównie siebie przez cały serwer. :D

Zieeefff...

Screenshot-65.pngScreenshot-70.pngScreenshot-69.pngScreenshot-68.pngScreenshot-67.pngScreenshot-65.pngScreenshot-66.pngScreenshot-64.png

Jak już napisałam w naszym temacie, od kiedy Lalka robiła dramę, że defimy tylko siebie, ja zaczęłam zapisywać wszystkie rapki z obron. Możesz sobie nawijać nadal bajki Lalpes. Widzę, że żyłka pękła. <3

NieWartoByło

(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.

• Słusznie oburzyłeś się ale to termin z alfabetu traviana Ojca, miałem tam dać cudzysłów ;) Aureus używa swojego w odniesieniu do mnie, to ja używam Ojcowego ;)

• Słusznie oburzyłeś się ale to termin z alfabetu traviana Ojca, miałem tam dać cudzysłów ;) Aureus używa swojego w odniesieniu do mnie, to ja używam Ojcowego

Różnimy się tym że ja odnoszę do tego co się dzieje w grze Ty zaś próbujesz mieszać grę z insynuacjami jakiegoś tam ojca odnośnie życia realnego zatem jesteś taki sam smutas jak i twój "mentor";):saint:

PS . Jakoś nie widać w Travianie alfabetu twojego mentora ;(

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

• Sprecyzuj w jakiej grze bo na pewno nie w travianie na polskim serwerze ts1, udowadniasz swoimi postami, że nie wiesz jak było. Chyba, że jednak wiesz, to podaj źródło informacji, może od Nyc? aaaa :D

Zieeefff...

No widzisz jednak warto było pobronić kilka razy teraz jest się czym pochwalić, szkoda, że tak często nie trafialiście z defem jak jzk latało, byłoby fajnych rapków znacznie więcej :D

• Jedyny mój komentarz jest taki odnośnie Twego pisania :D:D:D

454fst.jpg

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• Ale gnój, i wy chcecie kiedyś grać wspólnie jako polski sojusz np. na MS? Polska w pigułce. Nie wystarczy wygrać, trzeba jeszcze (...) przeciwnikowi. Czasami dojrzalej jest zamilknąć i nie karmić trolla.

To tak mi się nasunęło po lekturze.

Post was edited 1 time, last by Ghost_PL: edytowano wulgaryzm ().

• Własnie, tak liczyłem, że zagram kiedyś mś z cała Polską ekipą, ale po kilku latach przerwy jak zajrzałem na forum, to aż czytać się tego nie chce.. a pomyśleć, że to tylko gra..

"Jeśli spotkasz na swojej drodze Wilka - uciekaj - za nim stoi Stado.
    Jeśli zranisz lub zabijesz Wilka - do końca swoich dni będziesz oglądał się za siebie, do momentu aż za Twoimi plecami stanie Stado"

• Własnie, tak liczyłem, że zagram kiedyś mś z cała Polską ekipą, ale po kilku latach przerwy jak zajrzałem na forum, to aż czytać się tego nie chce.. a pomyśleć, że to tylko gra..

Ja mimo wszystko wybiorę się najpierw na eMS a iak się uda na MS i zagram pod dyktando Janka i Froga bez zbędnego pyskowania nawet jako PF ;)

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• Polecam, ja zagrałem i wygrałem z nimi po dłuuugiej przerwie :)

"Jeśli spotkasz na swojej drodze Wilka - uciekaj - za nim stoi Stado.
    Jeśli zranisz lub zabijesz Wilka - do końca swoich dni będziesz oglądał się za siebie, do momentu aż za Twoimi plecami stanie Stado"

• Ja akurat z Jankiem czy Frogiem nie miałem okazji zagrać razem jakoś nigdy się nie złożyło

Grałem za w nPL na MS z Irkiem(Irslasch) w jednej GB uważam że było wtedy zarąbiście ;):saint:

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• Jedyny mój komentarz jest taki odnośnie Twego pisania

Widzisz, ja napisałem w swoim poście głównie, a Ty już przekręciłeś na tylko i wyłącznie, nie moja wina, że sobie dopowiadasz i przekręcasz. :D

Własnie, tak liczyłem, że zagram kiedyś mś z cała Polską ekipą, ale po kilku latach przerwy jak zajrzałem na forum, to aż czytać się tego nie chce.. a pomyśleć, że to tylko gra..

Nie musi byc cała, ale jak była jedna tak jak rok temu, gdy reszta grała na MP, to wyszło lepiej niż jak była cała podzielona na kilka części, a jedna cała "ponad podziałami" jest raczej niemożliwa.

Post was edited 1 time, last by dawpes ().

• Ja akurat z Jankiem czy Frogiem nie miałem okazji zagrać razem jakoś nigdy się nie złożyło

Grałem za w nPL na MS z Irkiem(Irslasch) w jednej GB uważam że było wtedy zarąbiście ;):saint:

Dobrze sie z nimi gra, Irek bardzo fajny gosc polubisz ich na bank;) Mam nadzieje ze na MS sie dogadaja jakos i wszyscy gracze z Polski wystartuja z jednej koalki ;)

• Dobrze sie z nimi gra, Irek bardzo fajny gosc polubisz ich na bank;) Mam nadzieje ze na MS sie dogadaja jakos i wszyscy gracze z Polski wystartuja z jednej koalki ;)

Fajnie i fejmowo by było dla Polskiej sceny traviana ale to raczej niemożliwe. Znaczy start wspólny może tak ale później słabo to widzę. Ale może już się narodził wybraniec losu który będzie potrafił trzymać w ryzach zbaśnione polskie rody traviana

KomodorSquN [ LWY] [Anarchy]

WielebnyMasta [nie pamiętam :D ]

1/2 NasSomDwóch [Anarchy]

złyPan [nie pamiętam :D ]

złyGal [nie pamiętam :D ]

Fafiperła

Siewca Zła [DGB]

Nieznajomy [nie pamiętam :D ]

SzponyDemony [nie pamiętam :D ]

1/2 Legendarni [JZK]

Zen Tzu [ OFF]

1/4 Los Bagietos [JZK]

1/4 Power Rangers[JZK]

• Ja również:D Wiem ze na starosc slabo z pamiecia.. ale to Ty mnie dzisiaj zaczepilas:P Ja im mniej ciebie czytam tym lepiej :D

Skąd Ty możesz wiedzieć w jakim wieku jestem , że wytykasz mi starość, co już jest niegrzeczne, by nie powiedzieć dosadniej. Zachowujesz się sam jak rozwydrzony bachor, a nic mądrego tu nie piszesz. Dyskutuj na argumenty jeśli je masz, a nie na wycieczki osobiste. A tak swoją drogą to mnie jeszcze pamięć nie zawodzi w przeciwieństwie do Ciebie.

Uśmiech jest jak magia nic nie kosztuje, a potrafi zdziałać cuda:love:

• Nie ma możliwości, żebyśmy zagrali wspólnie na jakimkolwiek serwerze. Wystarczy sobie poczytać niektóre wpisy na FG, nawet na tym serwerze. Czy ktoś wyobraża sobie wspólną grę bez żadnych uwag pomiędzy Ewą a Auri? A takich dwójek jest wiele i kto chciałby ich godzić? Nawet ja w to nie wierzę

• Dzięki wszystkim za serwer bez was wszystkich był by inny :D

Ave !
    Yondaime Hokage

Ewą a Auri? A takich dwójek jest wiele i kto chciałby ich godzić? Nawet ja w to nie wierzę

Adam ze Skromnym wytrzymał :D , to i ich może połączy miłość i zrozumienie

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg